Skocz do zawartości
ONE

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy waszym zdaniem jest szansa na pojawienie się patcha wprowadzającego Trophies w Resistance:FoM?

Haha... ha.

Dziś wróciłem do R2, trzeba nabić platynkę, bo nie jest specjalnie trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha... ha.

Dziś wróciłem do R2, trzeba nabić platynkę, bo nie jest specjalnie trudna.

10k fragów :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10k fragów :o

No ale 3 tyg posiedzisz i wpadnie. Nie ma tu żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

W Arcade Mode dobija punkty do cooperative ?

A i jeśli tak to jak wybrać klasę do której ma dobijać.

No ale 3 tyg posiedzisz i wpadnie. Nie ma tu żadnego problemu.

No to wychodzi że dziennie zabijesz 477

Edytowane przez Żółwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi że dziennie zabijesz 477

Jednego dnia włączyłem grę na 4 godziny i 500 wpadło. Nic specjalnego zważywszy na spawny za plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale 3 tyg posiedzisz i wpadnie. Nie ma tu żadnego problemu.

witam czy znajde gdzies opis po polsku jesli chodzi o trofea.pozdrawiam

post-9075-1245690122_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko... Otóż w R2 na multi gram od czasu do czasu i mam dziwne wrażenie że inni mogą mnie 'zabić' o wiele szybciej niż ja ich...

W sensie ja mogę w nich nap.... i nap... a z ich strony wystarczy kilka strzałów co bym już kaplicę zaliczył... To ma jakiś związek z poziomem XP i "Klasą" ?

Czy w tej kwestii to nie ma nic do rzeczy?

Też mam pytanko... Otóż w R2 na multi gram od czasu do czasu i mam dziwne wrażenie że inni mogą mnie 'zabić' o wiele szybciej niż ja ich...

W sensie ja mogę w nich nap.... i nap... a z ich strony wystarczy kilka strzałów co bym już kaplicę zaliczył... To ma jakiś związek z poziomem XP i "Klasą" ?

Czy w tej kwestii to nie ma nic do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sensie ja mogę w nich nap.... i nap... a z ich strony wystarczy kilka strzałów co bym już kaplicę zaliczył... To ma jakiś związek z poziomem XP i "Klasą" ?

Nie ma znaczenia lvl na którym jesteś. Po prostu tu graja noobki, które maja raptem 1500h na koncie. Szybkie zabicie to przede wszystkim Wraith (żal, nie graj tym, bo to jest tępa broń dla tępych ludzi), specjalny wystrzał z karabinu i specjalny wystrzał z Bullseya. Wiem o co ci chodzi, ale jak trochę pograsz to zobaczysz, że się da. Koniecznie stzelaj w ruchu, stojąc w miejscu nic nei zdziałasz.

BTW. Dziś nabiłem 700 fragów i mam 8700. Uff... Jeszcze 1300. Masakra. Mam dość tej gry od 3000-ego fraga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy odpaliłem R2. W kampanii wszystko jest OK ale w multi rozegrałem kilka rund i nie zalicza mi ani fargów ani exp-a, tzn w moim profilu w statystykach nic się nie pojawiło. Nie mogę znaleźć info czy wybierana gra jest rankingowa. Co robię nie tak?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po raz pierwszy odpaliłem R2. W kampanii wszystko jest OK ale w multi rozegrałem kilka rund i nie zalicza mi ani fargów ani exp-a, tzn w moim profilu w statystykach nic się nie pojawiło. Nie mogę znaleźć info czy wybierana gra jest rankingowa. Co robię nie tak?

Pozdrawiam

Nie wybieraj "Find game"(gry nierankingowe) , tylko wybierz "Play"(gry rankingowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze weź pod uwagę, iż czasami trzeba czekać nawet godzinę na aktualizację profilu.

BTW. Dzisiaj morduje 600 czopków i platyna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś który to level trzeba osiągnąć, czy tam XP zdobyć, żeby dostać rangę "Lutieant"?

Poluję na trophy za to i tak gram, gram, gram i nic ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę to chyba 30 :P ja mam 12 i jakoś ciężko mi się zabrać, ale mogę być w błędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś który to level trzeba osiągnąć, czy tam XP zdobyć, żeby dostać rangę "Lutieant"?

Poluję na trophy za to i tak gram, gram, gram i nic ;P

31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: To jeszcze długa droga przede mną... Ja mam siódmy a jestem w połowie przechodzenia na "Difficult" :whistling:

EDIT:

Tyle grania, tyle nerwów i tylko sreberko za to wpadnie ;P

Ale to i tak nic w porównaniu z "Killing Machine" :]

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killing Machine jest bardzo czasochłonne, na szczęście mam już to za sobą :)

PS. Najwięcej XP dostaniesz grając w competitive

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem "za" ;)

Tylko będę musiał wiedzieć wcześniej żebym zabrał konsolę na stare mieszkanie (normalne łącze)

Ale to za jakiś tydzień najwcześniej będę miał jak ;)

BTW. Muszę to dzisiaj przejść na "Difficult" inaczej nie zasnę ;P

EDIT:

Można gdzieś sprawdzić staty ilu przeciwników pokonało się za pomocą "wybuchowych obiektów znajdujących się na planszach"? Poluję na trophy "Mind your surroundings" ale coś nie chce wpaść choć wydaje mi się że 50 wrogów już poszło...

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka odnosnie paru pucharków mianowicie :

-Pyromaniac

-Pincushion

-Mind Your Surroundings

-Exotic Weapon Collector

Jak najprosciej zrobic te trofea ? w jakich chapterach ? i w jaki sposob ?

Co do ostatniego jak mozna sprawdzic ile z danej broni zabilem osob ? Jak wchodze w star nastepnie intel i weapon to mam wszystkie bronie widoczne i przy wszystkich mam gwiazdke procz magnuma ( z ktorego na 100% zabilem ponad 30 osob i jeszcze jakiejs broni). Ta gwiazdka oznacza cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby zrobić OMGWTFBBQ tak ja tu si e radzi: http://www.ps3site.pl/trofea/poradniki/poradniki-retail/resistance-2-25321/

który level mam przejść? Ostatni, czyli Chicxulub Crater, Mexico zacząć od Hangar Bay? Bo przechodzenie tylko poziomu po załatwieniu Daedalusa nie daje trofika.

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lece po rocznej przerwie drugi raz calosc od poczatku na superhuman - gra sie nie zestarzala. miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×