Skocz do zawartości
ONE

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pyromaniac - Mam Bellock'a i co? Mam wciskać R2 czy R1?

Pincushion - Co mam tutaj zrobić? Co to są te hedgehogs?

Exotic Weapon Collector - gdzie jest Pulse Cannon? W jakim dokładnie miejscu?

i gdzie jest ten air greande(?). Nie pamiętam nazwy tej broni. Jednak jak ją znaleźć?

Dzięki za pomoc._

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyromaniac - Mam Bellock'a i co? Mam wciskać R2 czy R1?

Pincushion - Co mam tutaj zrobić? Co to są te hedgehogs?

Exotic Weapon Collector - gdzie jest Pulse Cannon? W jakim dokładnie miejscu?

i gdzie jest ten air greande(?). Nie pamiętam nazwy tej broni. Jednak jak ją znaleźć?

Dzięki za pomoc._

1. Jak masz Bellock'a to Alternatywnym nawalaj R2

2. Hedgehogs to granaty Chimer, te z kolcami,

3. Pulse Cannon masz w paru miejscach w grze, m.in. w levelu z krakenem albo w Luizianie w ostatnim etapie gdy musisz sie przebic do wieży (tam najłatwiej o kille, bo cały czas szarżują na Ciebie Chimery)

4. Air Fuel Granade masz praktycznie wszędzie, są to granatu które po rzuceniu podpalają przeciwników.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poradziłem sobie.

Jeszcze jedno, można jakoś wczytać np. ostatnią misję i przejść ją na superhuman aby zdobyć trofeum? Czy moze jest jakis inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od rozdziału Hangar Bay (też o to pytałem niedawno - post 48 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy, żeby odblokować poziom Superhuman, muszę przejść całą kampanię od początku do końca? Czy jest na to jakiś inny sposób?

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy, żeby odblokować poziom Superhuman, muszę przejść całą kampanię od początku do końca? Czy jest na to jakiś inny sposób?

Masz powyżej, ale i tak radzę przejść grę na Superhuman, bo jest łatwy, a potrenujesz troche przed multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz powyżej, ale i tak radzę przejść grę na Superhuman, bo jest łatwy, a potrenujesz troche przed multi.

Ale mi chodziło o poziom Hard- ten co odblokowuje Superhuman;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodziło o poziom Hard- ten co odblokowuje Superhuman;)

Oj, mój błąd ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Przemęczę jakoś oba poziomy trudności:)

Zachęcam, kombinując nigdy nie osiągniesz poziomu (grania) jaki ci się marzy ;p Nie zrozum mnie źle ;]

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam, kombinując nigdy nie osiągniesz poziomu (grania) jaki ci się marzy ;p Nie zrozum mnie źle ;]

Spoko, spoko. rozumiem;) Gram już od 20 lat więc nie jest tak źle:P

Jedynie co chcę zakombinować to te 10 tyś killsów na multi. Nie mam tyle czasu ani nerwów na tą grę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. rozumiem;) Gram już od 20 lat więc nie jest tak źle:P

Jedynie co chcę zakombinować to te 10 tyś killsów na multi. Nie mam tyle czasu ani nerwów na tą grę:D

W jaki sposób? Ja cisnąłem ostro w multi i naprawdę jestem zadowolony, że zrobiłem to bez ustawek. Bo na ustawkach nie osiągnałbym wyników typu 15/2 (z kolesiami z max rangami ;]). Dobra, dosyć chwalenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Ja cisnąłem ostro w multi i naprawdę jestem zadowolony, że zrobiłem to bez ustawek. Bo na ustawkach nie osiągnałbym wyników typu 15/2 (z kolesiami z max rangami ;]). Dobra, dosyć chwalenia ;]

Myślę nad ustawką właśnie. Ale to później bo jutro gierkę pożyczam kumplowi. Teraz zabrałem się za inFamous:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w multi co-op odpalić tego berserkr'a? mam naładowany cały pasek (np redukcji obrażeń) i nie mam pojęcia jak to cholerstwo włączyć... ale zonk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w multi co-op odpalić tego berserkr'a? mam naładowany cały pasek (np redukcji obrażeń) i nie mam pojęcia jak to cholerstwo włączyć... ale zonk :biggrin:

Z tego co pamiętam to na krzyżaku to masz. Chyba w prawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten pucharek jest teraz praktycznie nie do zaliczenia. Gram od 5 miechów i nabiłem dopiero 3500.Głównym problemem jest to ,że teraz znalezienie gry rankingowej graniczy z cudem.Owszem zdarzają się dni lepsze, ale jest ich zdecydowanie mniej aniżeli tych gorszych.Pogodziłem się z tym ,że przez ten pucharek mogę zapomnieć o platynie w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał by ktoś jeśli jest skory do pomocy w zaliczeniu trofeum Specter Officer i Salute Me na cooperative mode. Chodzi o ustawkę 4-5 osób.

Będzie to wyglądało mniej więcej tak.

Specter Officer - Osiągnij maksymalny level (30) jedną class'ą w Kooperacyjnej Kampanii.

Ustawiamy prywatny pokój na mapie Chicago. Dochodzimy do samochodu i niszczymy go. 3 osoby, które grają jako spec-ops stają obok tego zapalonego samochodu i tracą HP. Czwarta osoba (medyk) leczy tę trójkę. Podczas jednej gry można nabić 99999 XP. Jeśli medyk zdobędzie już maksymalna ilość doświadczenia to wtedy następuje zmiana medyka i expa nabija inna osoba. W momencie, gdy każdy ma po 99999XP dokańczamy misję i zaczynamy od nowa. 30 level to 4 miliony XP.

Pisać na PW lub w temacie albo na psn Titu_89

Edytowane przez Titu_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×