Skocz do zawartości
ONE

Mirror's Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Bronze trophies

* Back on the job - Complete the tutorial

* Prologue complete - Complete the prologue

* Chapter 1 complete - Complete chapter 1

* Chapter 2 complete - Complete chapter 2

* Chapter 3 complete - Complete chapter 3

* Chapter 4 complete - Complete chapter 4

* Chapter 5 complete - Complete chapter 5

* Chapter 6 complete - Complete chapter 6

* Chapter 7 complete - Complete chapter 7

* Chapter 8 complete - Complete chapter 8

* Bag lady - Find all three hidden bags in one chapter

* Ran out of fingers - Find 11 hidden bags

* On the clock - Beat the qualifying time on any Time Attack stretch

* Baby steps - Attain a time attack star rating of 20

* Prologue speed run - Complete a speed run of the prologue below the target time

* Chapter 1 speed run - Complete a speed run of the chapter 1 below the target time

* Chapter 2 speed run - Complete a speed run of the chapter 2 below the target time

* Chapter 3 speed run - Complete a speed run of the chapter 3 below the target time

* Chapter 4 speed run - Complete a speed run of the chapter 4 below the target time

* Chapter 5 speed run - Complete a speed run of the chapter 5 below the target time

* Chapter 6 speed run - Complete a speed run of the chapter 6 below the target time

* Chapter 7 speed run - Complete a speed run of the chapter 7 below the target time

* Chapter 8 speed run - Complete a speed run of the chapter 8 below the target time

* Chapter 9 speed run - Complete a speed run of the chapter 9 below the target time

* Head over heels - Complete a chapter of the game without ending up in a heavy landing

* Untouchable - Finish a chapter without getting shot

* Pacifist - Finish a chapter without firing a gun

* Martial Artist - Perform a melee hit from a wall run

* Mine! - Perform 15 successful disarms (outside of the training area)

* Tango down - Knock out 20 enemies in melee combat (not by disarming)

Silver trophies

* That’s a wrap! - Finish the story mode on any difficulty

* A for effort - Attain a time attack star rating of 35

* Vrooom! - Maintain Sprint speed for 30 seconds

* Up, over, under, onwards - String together the following: Jump, coil (over obstacles)

* Free following - String together the following: Wallrun, jump, speed vault

* May I have this dance? - String together the following: Wallrun, turn, jump, wall climb, turn, jump

* …aaand safe! - String together the following: Wallrun, jump, coil (over obstacles), skill roll

* Test of Faith - Finish all chapters without directly damaging an enemy with a gun

Gold trophies

* Pro Runner! - Finish the story on Hard difficulty

* Pack rat - Find all 30 hidden bags

* Access all areas - Unlock all time attack stretches

* Sill counting - Attain a time attack star rating of 50

Hidden trophies

* Hidden trophy

Platinum trophies

* Platinum - Unlock all trophies!

http://www.ps3site.pl/trofea-mirrors-edge/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy potrzebne są trofea z pure time trials, żeby dostać platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofea w tej grze są aż tak łatwe do zdobycia że nikt nie pisze w tym temacie?

Właśnie mam zamiar się zamienić za coś za ME i tak mnie to zastanawia.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie posiadam gierki ale z tego co słyszałem to nad kilkoma z tych trophy można nieźle przysiąść. PS3trophies.co.uk trudność ocenia dosyć wysoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest diablo trudna. Klepanie szybkich "combo`sów" połączona z idealnym wyczuciem czasu i wyobraźnią przestrzenną. Niezła jazda, ale bardzo dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedruny podobno są najgorsze. Ja narazie przechodzę na easy i nie strzelam do nikogo, aby wskoczyło Test of Faith :ok: Ale ogólnie zdobywanie pucharków jest przyjemne w tej grze. Nie trzeba grindować, tylko mieć skilla, a sam gameplay sprawia sporą frajdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zaliczanie time trial`i i speed run`ów to jest masakra... Mam też problem z dwoma trofikami na dodatkowych planszach, a mianowicie U-turn i Dicey launch. Nie umiem wykonać 2 wallrun`ów z rzędu i odbić się po zakończeniu drugiego tak, żeby wylądować naprzeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście, a miałem właśnie tą pozycję jako następną odpalić i walczyć ;> ale morale mi spadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się :) się tylko mówi że trudne :) trochę cierpliwości i wszystko można zdobyć (oprócz Zico <hahaha>)

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się smile.gif się tylko mówi że trudne smile.gif trochę cierpliwości i wszystko można zdobyć (oprócz Zico <hahaha>)

Poza durnym chapterem, który się lubi wieszać... :P

Wczoraj zdobyłem kilka trofików, co poprawiło mi samopoczucie. Najwyraźniej nie jest aż tak makabrycznie, choć nadal obawiam się speedrun`ów z dużą liczbą smurfów na planszy... Zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam przechodzenia bodajże 7ego chapteru, tego gdzie wychodzi się z ciężarówki i trzeba rozbrajać strażników, bo inaczej się przejść nie da, będzie masakra...

Na razie wbijam Pro Runnera, został mi ostatni rozdział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Sharda właśnie rewelacyjnie rozpracowałem. Na bardzo prostym schemacie go zrobili, zobaczymy czy zmieszcze się w czasie. Właśnie wbiłem Pro Runner ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś załatwiłem speedrun pierwszego rozdziału. Niezła jazda. mam jednak pewne wątpliwości co do leveli na których trzeba pokonać przeciwnika, np. na statku. Wiadomo, że przeciwnik jest trudny do pobicia i pokonanie go zajmuje sporo czasu. Jak to wygląda, trzeba z bossami walczyć, czy też nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam przechodzenia bodajże 7ego chapteru, tego gdzie wychodzi się z ciężarówki i trzeba rozbrajać strażników, bo inaczej się przejść nie da, będzie masakra...

Na razie wbijam Pro Runnera, został mi ostatni rozdział.

To jest akurat łatwy etap jak dla mnie. A wystarczy wyeliminować tylko delikwenta z m249 lub pochodnym.

Shard jest również łatwy. Trudny jest dla mnie Jacknife. Za długi i ma wiele miejsc w których łatwo się zawiesić na chwilę lub zginąć.

A co do laski. To chyba trzeba się z nią tłuc ale na easy to jest 20 sekund roboty z tego co pamiętam.

Ja mam pro runnera, miałbym też test of faith ale gra z niewiadomego mi powodu nie zaliczyła trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalazłem filmik z 6 rozdziału. Wiem już jak błyskawicznie można przejść całą rąbankę, do tego unikając zwiechy gry. Walka z Blondyną mnie nie cieszy, ale może źle nie będzie. Wciągnęła mnie zabawa w speedrun`y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

time traile sa trudne do niktroych trzeba podchodzic z 50 razy a o speedrunach nie mowie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem speedrun 2 rozdziału i to chyba na tyle. :D Żeby się nie wykończyć nerwowo będę w to grał z doskoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo speedrun2 jest najtrudniejszy, a ogolny temat trime trial jest do zrobienia nawet na 3 gwiazdki, chociaz poziom trudnosci jest mocno zroznicowany(niektore sa mega trudne i niemozliwe, a niektore wpadaja za pierwszym razem). W kazdym razie time trial do zlotka 50 gwiazdek daje rade bez jakis wiekszych wyrzeczen, ale 90 gwiazd do zlotka z pure time trials jest moim zdaniem hardkorowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmę sie Overlord`ami i może spróbuję ponownie. Gra jest rewelacyjna, ale strasznie frustrująca. Gracz jest karany za każdą nieudaną akcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te "Speed Run'y" to to chodzi o to co w menu głównym można wybrać "Time Trial" to jest to samo?

Czy dopiero po jakimś czasie 'uaktywniają' się te Speed Run'y?

Dopiero dziś zacząłem grać i nie wiem jeszcze zbytnio co z czym i co do czego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry dopiero pokazują się speedruny.

Polegają na przebiegnięciu leveli z gry w jak najszybszym czasie. Rzecz jasna przeciwnicy i wszystko inne pozostaje bez zmian.

I wierz mi, czasy są cholernie wyśrubowane.

Już nie pamiętam, ale Chapter2 gdzie było zejście do tego kanału burzowego, męczyłem się z tym chyba z kilkanaście godzin licząc łącznie.

Także jak myślisz, że gra jest krótka, to zrób 3 gwiazdki w speedrunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho... Więc to nie będzie przyjemna platyna ;P

Ale za to satysfakcjonująca (o ile będzie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robił speedruny to najpierw obejrzyj sobie video jak biegnąć.

Ja oglądałem od tego gościa, nie ma jakiś zwariowanych akrobacji po drodze, a czasy dobre:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=3021F5456535AE6F

Odkryjesz wiele nowych dróg, o których wcześniej nie miałeś pojęcia.

I naucz się wykonywać podstawowe akrobacje z zamkniętymi oczami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×