Skocz do zawartości
ONE

Mirror's Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie pomóżcie mi !!! Brakuje mi 1 trofka do platyny minowicie "Still Counitg" czyli uzbieraj 50 gwiazdek w time trialach. Mam obecnie 42 ale od 2 dni stoje w miejscu. Próbuje robić Atrium one na 2 gwiazdki oraz Atrium two na zaliczenie !!! ale kompletnie mi nie wychodzi. Wie ktoś może jak to najlepiej robić. Czytałem że najlepeij sie ściaga ghosty najlepszych ale to mi nie zalicza do gwizdek offline  :(

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebo939 to (prawie)gratulacje, no ale jeden pucharek to nic - prędzej czy później wpadnie i będzie platyna.

Sam mam mocne postanowienie zrobienia platyny w ME i w międzyczasie (kiedy czekam na nowe tytuły :turned: ) - powoli pre do przodu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie za ta zabieram w wolnym czasie, a wtedy z pomocą przychodzi mi youtube. ;) Poszperaj, a na bank znajdziesz to czego szukasz. Gwarantuję, że znajdziesz sposoby zdobycia 3 gwiazdek na każdej planszy, więc czym prędzej łąduj się na YT. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie szukałem na youtube ale tam chyba mają jakiegoś farta czy jak bo w atrium two jest taki skok prawie na końcu że trzeba idealnie wycelować xD:cool:

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie pomóżcie mi !!! Brakuje mi 1 trofka do platyny minowicie "Still Counitg" czyli uzbieraj 50 gwiazdek w time trialach. Mam obecnie 42 ale od 2 dni stoje w miejscu. Próbuje robić Atrium one na 2 gwiazdki oraz Atrium two na zaliczenie !!! ale kompletnie mi nie wychodzi. Wie ktoś może jak to najlepiej robić. Czytałem że najlepeij sie ściaga ghosty najlepszych ale to mi nie zalicza do gwizdek offline  :(

swojego czasu dodatek do ME był za darmo - nie wiem jak jest teraz, ale poszukaj na naszym PSS. Jeśli wciąż tam jest, to z niego możesz przechodzić time triale, a gwiazdki zaliczą się do platyny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, warto było usiąść i skończyć, dzieki za pomoc i rady. Pure time trialsy są do zrobienia. Fajnie 2 platyna:biggrin:

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma jeszcze zrobionego 2 chaptera speedrun to polecam skrót na samym początku który polega na skoku z podniesionymi nogami na kosz i potem bieg po ścianie ale jest to diabelnie trudne i wymaga sporo treningu.

Moje czasy w speedrunach to

Prologue- 2:31

Chapter 1- 5:53

Chapter 2- 10:53

Chapter 3- 7:37

Chapter 4- 8:16 (skrót który uratował mi 30 sek ps. na samym początku)

Chapter 5- 7:50

Chapter 6- 6:31

Chapter 7- 7:15

Chapter 8- 6:35 (totalny fuks bo wspinaczka idealnie mi wyszła)

Chapter 9- 5:45 (serwerownia, arena gdzie jest 3-4 snajperów oraz szyb to za pierwszym razem)

card.png

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo osiagnac platyne w poltora tygodnia. Wszystko jest do zrobienia. Wystarczy tylko opanowac ruchy a to po 1-2 dniach juz sie bardzo dobrze udaje. Pomocne byly mi bardzo filmiki z Youtuba (jest tam pelna ich). Zycze powodzenia grajacym wlasnie w ta gierke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim Chapterze też jest bug, który można ładnie wykorzystać.

A dokładnie w miejscu, gdzie musimy czekać aż się ta brama otworzy.

Wg gry powinno trwać to 15 sekund, ale tak naprawdę konsola mieli i myśli dłużej, dlatego zaraz po wciśnięciu przycisku od bramy robimy pauzę i czekamy aż konsola przestanie mielić.

Jak skończy to wyłączamy pauzę i brama otwiera się od razu, a my nie straciliśmy ani sekundy tym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bug to najwiekszy jest na chapterze 9 gdzie konsola zacina sie w tunelu. Jak przechodzilem speedrun to potrafila sie gra 3 razy zawiesci a najbardziej bylo denerwujace to ze czas byl bardzo dobry :verymad: ale za 4 razem sie udalo :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak pamiętam, chodzi o ten szyb wentylacyjny tak?

Ja potem robiłem pauzę na chwilę przed tym momentem i konsola rzeczywiście coś mieliła więc przeczekałem.

Potem przynajmniej nie było ryzyka zwiechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak pamiętam, chodzi o ten szyb wentylacyjny tak?

Ja potem robiłem pauzę na chwilę przed tym momentem i konsola rzeczywiście coś mieliła więc przeczekałem.

Potem przynajmniej nie było ryzyka zwiechy.

Tak... ten nieszczesny szyb. Ale nawet niewiedzialem ze (nie pomyslalem) zeby odczekac chwile na pauzie. Bo rzeczywiscie to pomaga. Wyglada to tak jakby konsola nie nadozala wczytywac planszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio trafiłem na ten temat gra jak dla mnie bardzo dobrze zrobiona nie mogłem się przekonać przez pierwsze minuty grania do tego ze nie widać naszej bohaterki ale jak dla mnie gierka 8/10 wiec polecam ja każdemu :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście trophy Test of Faith. Słyszałem że komuś nie wpadło a nie chcę żeby było tak że przejdę całą grę a potem się okaże że cały trud poszedł na marne. Niech będzie jasność: chodzi o to że nie mogę w nikogo strzelać? Tzn mogę zabrać broń trójkątem lub mogę strzelać w serwer w ostatniej misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla pewności kopałem w serwery...i nie wpadło. Nieźle się wtedy wku*wiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla pewności kopałem w serwery...i nie wpadło. Nieźle się wtedy wku*wiłem ;)

Gdy zapalzujesz gre jest napis "so far you have not fored a shot at anyone", jesli napisu nie ma, mozesz zaczynac od nowa (jesli chcesz trophy). I w serwery mozna strzelac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety już tego nie sprawdzę. W wakacje pożegnałem Faith na 46% trofeów bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja biegałem w koło i policja rozwaliła je zamnie.

piczysone.png

Edytowane przez ADAMSONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnoście trophy Test of Faith. Słyszałem że komuś nie wpadło a nie chcę żeby było tak że przejdę całą grę a potem się okaże że cały trud poszedł na marne. Niech będzie jasność: chodzi o to że nie mogę w nikogo strzelać? Tzn mogę zabrać broń trójkątem lub mogę strzelać w serwer w ostatniej misji?

Tak mozesz zabrac bron ale nie mozesz z niej strzelac. Serwery mozesz:thumbsup:

Edytowane przez Goku11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ała, po długich a ciężkich speed runy zaliczone :) teraz "tylko" time triale i platyna... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o podpowiedź w których time trialach zrobić trofea (U-turn, dicey launch, twister, surreptitious swing) . pytam poniewaz są do tych trofeów potrzebne są dość skomplikowane układy ścian... a nie chce mi sie we wszystkich po kolei szukać... w youtube akurat tych trofeów z PS3 nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×