Skocz do zawartości
ONE

Mirror's Edge

Rekomendowane odpowiedzi

witam, proszę o podpowiedź w których time trialach zrobić trofea (U-turn, dicey launch, twister, surreptitious swing) . pytam poniewaz są do tych trofeów potrzebne są dość skomplikowane układy ścian... a nie chce mi sie we wszystkich po kolei szukać... w youtube akurat tych trofeów z PS3 nie ma

1)

2)

3)

4)

Nie ma? Lenistwo, a nie nie ma :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma? Lenistwo, a nie nie ma :down:

te widziałem, ale one są dziwne, może z xboxa, w kazdym razie na PS3 są "normalne widoki "

a tutaj jakies inne i nie odnajde takich samych na PS3podczas gry

Edytowane przez kanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te widziałem, ale one są dziwne, może z xboxa, w kazdym razie na PS3 są "normalne widoki "

a tutaj jakies inne i nie odnajde takich samych na PS3podczas gry

No bo to jest zawartość DLC i na ps3 jest to samo.

achievements=trophies

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest zawartość DLC i na ps3 jest to samo.

a żeby zdobyć trofea trzeba to zrobić podczas "time trial" a nie DLC

więc stąd moje pytanie... w których time trial można w/w trofea zdobyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a żeby zdobyć trofea trzeba to zrobić podczas "time trial" a nie DLC

więc stąd moje pytanie... w których time trial można w/w trofea zdobyc ?

Możesz to zrobić gdzie chcesz, tu chodzi o kombinacje ruchów, DLC jest darmowe i SDRaid dał Ci linki do miejsc gdzie NAJŁATWIEJ to możesz zrobić. Ale jak Tobie się to nie podoba, to zapamiętaj te ruchy i rób je gdzie chcesz :pardon:

Więc podsumowując, musisz zrobić określoną kombinację ruchów, a gdzie to zrobisz i czy w fabule czy gdzie indziej nie ma znaczenia :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuperstarGold TrophyAttain a Time Trial star rating of 90. [Pure Time Trials]Mam pytanie odnośnie super star.

Naliczylem 23 mapy co daj 69 star. W jaki niby sposob mozna nabic te 90 gwiazdek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z map DLC które są dostępne za darmo na PSS...

Własnie mam mały problem z tym DLC. Mam ME przeszedłem podstawowe time triale ściągam to DLC co ma 134MB instaluje i nigdzie nie mogę wybrać map... Sformatowałem ps3, włączyłem grę wyłączyłem, ściągnąłem DLC i znów nic. Ktoś ma jakiś pomysł jak sprawić, żeby mapy były widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś w trybie Time Trial ? Masz wersję europejską gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś w trybie Time Trial ? Masz wersję europejską gry ?

Gdzieś czytałem, że te literki na boku zawierają info skąd gra jest, 2 dni wcześniej się wymieniłem i nie jestem pewien, a w time trialach sprawdzałem, bo na poprzedniej konsoli przechodziłem niektóre time triale. A te numerki to: BLUS 30179 Możliwe, że to będzie przyczyną?

EDIT: Niestety us...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ściągnąłem DLC Pure Time Trial. Niechcący usunąłem patcha 1.01 i po zainstalowaniu go od nowa DLC zniknęło. Co więcej nie mogę go ponownie pobrać z PSN ani nawet nie mogę go ponownie kupić. Jest jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ściągnąłem DLC Pure Time Trial. Niechcący usunąłem patcha 1.01 i po zainstalowaniu go od nowa DLC zniknęło. Co więcej nie mogę go ponownie pobrać z PSN ani nawet nie mogę go ponownie kupić. Jest jakieś rozwiązanie ?

DLC masz w historii pobranych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC masz w historii pobranych.

Dziekuje Ci :) nawet o tym nie pomyślałem. Uratowałeś mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat - Mam zagwozdkę, czy do platyny potrzebuję tego płatnego DLC? (Na przykład trofeum "To explore strange new worlds") bo właśnie zabrałem się do podążania do tej platyny, niewiele mi zostało ale jeśli muszę dokupić to DLC do platyny to odpadam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz,trofea DLC nigdy się nie liczą do zdobycia platyny w KAŻDEJ grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do innych gier to wiem, bo zwykle przy trofeach z DLC jest taki "plus" a właśnie w ME tego nie ma co mnie zmyliło, jednak dzięki za szybką odpowiedź, +1 rep :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×