Skocz do zawartości
sfpkamil

pytanie do posiadaczy ps3

Rekomendowane odpowiedzi

w 100 % : ) , nie mozesz sie zdecydowac czy kupic ? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie będę kupował gdzieś 10 - 15 luty i pytam się czy ps3 jest godny tej kasy i przyjemności z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest godny, kup XBoxa, przecież wszyscy tak dla jajców siedza na tym forum :D

A tak to ja jestem ;) KUPUJ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste że jestesmy zadowoleni.Kupuj i nie zastanawiaj się!!Nie daj sie wkręcić promocjami na ten badziew XBox bo bedziesz za jakiś roczek żałował mam paru kumpli kturzy maja i na początku sie śmiali ze kupiłem ps3 a teraz płacza bo po pewnym czasie wszystkim się zaświeciła dioda śmierci.Padły im płyty głuwne.Tylko kupując PS3 przygotuj sie emocjonalnie na inwestowanie większych pieniedzy na gry lub polowanie na okazje.Życze udanych zakupów i i zapraszamy do naszej elitarnej rodziny Sony PS3 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak up :) Mam konsole niecaly miesiac.. Naprawde super sprawwa :) Za nic bym jej nie wymienil :P Kupuj i sie nie zastanawiaj... Tym bardziej nad xboxem :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj PS3 to porządny sprzęt porządnej firmy :) Gry wcale nie są drogie xD Możesz wyrwać nowości za 100-130zł z Allegro lub giełd komputerowych :) Mam go miech i jestem bardzo zadowolony! Wart swej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już nie odwołalne kupuje ps3 , dzięki wam chłopaki i będę często pisał tutaj :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie na forum ps3. Ja jednak odpowiem, że nie jestem specjalnie zadowolony. Tzn. nie skacze z radości i nie wychwalam nowego ps3 pod niebiosa. Miałem ps1 i ps2 i ps3 kupiłem z sympatii do Sony. Sprzęt nie jakoś nie powalił swoimi możliwościami. Gry w większości nie wywołują u mnie opadu szczęki, za to są niesamowicie płytkie. A wszystko to przez granie już od 23 lat w gry i używanie różnego sprzętu do tego celu. Ty pewnie masz naście lat więc będziesz zadowolony. Tylko nie pisz, że chcesz kupić ps3 bo ma BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ta nie pewność :D nigdy nie zwątpię w Playstation :) mialem 2xboxy jednego sprzedalem a drugi lezy uszkodzony i nawet szkoda mi kasy by go naprawić bo już i tak nie sprzedam bo nikt xbox'ow nie kupuje ;| no ale życie ;P nie dziwie im się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam X360 i od niedawna PS3 i mogę powiedzieć że nie żałuję wydanej kasy :)

porównuje sobie ceny gier i to te starsze gry na PS3 to są zdecydowanie tańsze nowości rzeczywiste po 100-130zł można dostać nowe a co ważniejsze jest HOME! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mu poradzili na forum xbox'a... :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie teraz kupują Xboxa dlatego, że jest po niższej cenie i można go przerobić. Mnie ani jedno ani drugie nie nosi na zmianę stron. PS3 jest na następne 5-10 lat, xbox na... 0.5 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 5-10, a XBOX 0,5 roku? A skąd ty masz te info i niby dlaczego? X nieźle sobie radzi na rynku więc nie wiem dlaczego miałoby tak być. Zycze im jak najszybszej plajty z Xem oczywiście, ale nie da rady w pół roku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie teraz kupują Xboxa dlatego, że jest po niższej cenie i można go przerobić. Mnie ani jedno ani drugie nie nosi na zmianę stron. PS3 jest na następne 5-10 lat, xbox na... 0.5 roku?

dla ps3 jeszcze 4 lata max xbox sie powoli wypala wiec moze jeszcze 1,5-2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wychwalają tego PS3, a gwarancja tylko na rok no szlag by to trafił -.- Jak ci sie cos sypnie po gwarancji to mozesz sobie tego PS3 w d*** wsadzic, bo naprawa kosztuje 600zł.... Dlaczego nie mogli zrobić gwary 2 lata? Lecz z drugiej strony PS3 to sprzęt rzekomo mnie awaryjny, a więc powinien dłużej wytrzymać. Jak jest w praktyce każdy wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wychwalają tego PS3, a gwarancja tylko na rok no szlag by to trafił -.- Jak ci sie cos sypnie po gwarancji to mozesz sobie tego PS3 w d*** wsadzic, bo naprawa kosztuje 600zł.... Dlaczego nie mogli zrobić gwary 2 lata? Lecz z drugiej strony PS3 to sprzęt rzekomo mnie awaryjny, a więc powinien dłużej wytrzymać. Jak jest w praktyce każdy wie.

Obudź się. Jesteśmy w Unii. Już jakiś czas zresztą. Gwarancja na każdy sprzęt elektroniczny wynosi dwa lata. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w POLSCE :) i różnie to bywa.

Nie różnie to bywa, tylko zasranym obowiązkiem sprzedawcy jest zagwarantowanie sprawności sprzętu w przeciągu dwóch lat. Jeśli ma jakieś obiekcje to trzeba go ustawić do pionu. Od tego jest Rzecznik Praw Konsumenta, żeby się takimi sprawami zajmować. I wywiązują się ze swoich obowiązków, czego ostatnio byłem świadkiem. Wystarczy zatelefonować. Rzecznik jest 24 godziny na dobę do Twojej dyspozycji.

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nikt nie wspomina, ze w ps3 napedy siadaja bardzo czesto ?

do zalozyciela watku. Pod zadnym pozorem nie bierz wersji 40gb, no chyba, ze zamiast grac wolisz spedzicz czas w serwisie. Lepiej dolozyc sto zl i kupic 80gb, ktora "podobno" jest mniej awaryjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODOBNO xD Napewno jest zimniejsza i mnie prądu pobiera, a więc i spada awaryjność. Btw. SONY wydało tyle kasy na BD, a on dalej szwankuje i się psuje. No, ale koniec chłopaki bo jeszcze go przestraszymy i nie kupi chlebaka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PODOBNO xD Napewno jest zimniejsza i mnie prądu pobiera, a więc i spada awaryjność. Btw. SONY wydało tyle kasy na BD, a on dalej szwankuje i się psuje. No, ale koniec chłopaki bo jeszcze go przestraszymy i nie kupi chlebaka xD

sadze, ze lepiej powiedziec co i jak niz skazac faceta na ciagle jezdzenie po serwisach. Niech bierze 80Gb. szymuR ale napedy nie przestaja dzialac od nadmiernego ciepla wytwarzanego przez konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt nie wspomina, ze w ps3 napedy siadaja bardzo czesto ?

bo nie siadają ? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w czym ps3 mnie zawiodło to brak gier jrpg i utrata kontynuacji hitów z ps2 czyli dragon quest (sic! to mnie naprawde zabolało) czy kingdom hearts :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma swoja peeske od 1,5 miecha i nei narzekam, co prawda moje ulubine gatunki lepiej wypadaja na piecu (z ktorego zreszta sie przesiadlem). ale gram coraz mnei j i jest w sam raz i wbrew wczesniejszej ktorejs tu wypowiedzi kupielm ps3 tez ze wzgledu na BD, bo gdyby byla bez neigo wzialbym X'a. i nie lepiej mi bylo wziasc sam odtwarzacz BD jak by kto pytal bo jednak bardzo lubei grac (jak jest czas)i tu mam 2 w 1 :) za przystepna cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×