Skocz do zawartości
sfpkamil

pytanie do posiadaczy ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wersja 60 gb jest rownie awaryjna jak 40 gb ?

hah chyba żartujesz zależy na jaką konsolę trafisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jak daleko siedzimy od TV zależy od prywatnych preferencji. Znam osobę, która kupiła sobie plazmę 50" i ogląda w odległości około metra. Mnie też nie przeszkadza, że jestem blisko ekranu. Tzn. zazwyczaj jakiś tam racjonalny odstęp jest, ale podczas ważnych momentów w grach odległość nieraz się zmniejsza przez koncentrację ;)

Sam jadę na 50 calowej plaźmie i zazwyczaj siedzę jakieś 3,5m od niej, ale czasem jak gram to stoję od niej metr - np. podczas misji War Machine w Heavenly Sword - jakoś nie da się tego wg mnie zrobić siedząc spokojnie na kanapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam jadę na 50 calowej plaźmie i zazwyczaj siedzę jakieś 3,5m od niej, ale czasem jak gram to stoję od niej metr - np. podczas misji War Machine w Heavenly Sword - jakoś nie da się tego wg mnie zrobić siedząc spokojnie na kanapie

To samo jest ze mną gdy gram mecz w ffie :D

A co do PS3 to w ogóle nie żałuję wydanej kasy na ten sprzęt... Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolony :)

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ps3 nie odam go

heh ja to mam wypas xD

2 tv w domu jeden hd ready 32 cale i jeden SD nie wiem ile cali 20 ? i tak więcej gram na 20 bo mam net czekam aż przyjdzie kabel hdmi będe grał na 32

Przez kable standardowe + 32 cale = musze siedzieć 3 metry od tv a nic nie widać :/ czekam na kabel

Ej mam pytanie w tv sony jest możliwość że robię zdjęcie co teraz leci np jakiś film i na żywo w małym kwadracie a w kwadracie jakość niebo wiecie sygnał SD więc jak kupie kabel hdmi tzn czekam aż mi pryzjdzie jakośc będzie taka sama czy gorsza lepsza teraz to SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niech będzie, że się wypowiem ;)

hmm hmm hmm, no chyba najbardziej lubię ps3 za to że gada wzorcowo z moim amplitunerem :) w następnej kolejności bym powiedział że oglądanie zdjęć na kacu po imprezie nigdy nie było tak łatwe jak teraz ;) hmm no i linux na ps3 jest sprawą obiecującą (ale dla cierpliwych)... hmm gry, no bez rewelacji (wierzę w developerów, ale mój monitor full hd na razie ścierwi z nudów). hmm hmm, ale co sprawia że nie mogę się oderwać od tego smutnego kwadracika 720p na ekranie? no w sumie sam nie wiem, trofea? ;) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś denerwowało mnie, że Sony weszło na rynek konsol. Jednak Playstation ostatecznie przekonało mnie do siebie. Historia jak dotąd pokazuje wielkie zainteresowanie graczy, wielki potencjał oraz ma zawsze ostatnie zdanie. Wierzę, że tak będzie i tym razem :). Nie wybaczę Sony, że pogrążyła Sege :(. Zawsze zostanie w mej pamięci! Nintendo i Sega poznawałem od dziecka świetnie się przy nich bawiąc :). Teraz jako trochę starszy ;) pogrywam na play-u. Nie ukrywam że mam chrapkę na Wii ale jak na razie to brak kasy! Temat standard!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale to zależy również od szczęścia. 80GB są w 45nm więc mniej ciepła wytwarazją i mniej prądu pobierają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem 80 gb i jakos mam mieszane uczucia, moze to dlatego ze jednak wole gry na xkloca, za to zona i corka wniebowziete dzieki LBP :) no moze KZ2 zmieni moje przyzwyczajenia odnosnie konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem glownie ze wzgledu na gry... no i odpalam i myslalem ze grafa mnie powali... Bardzo ladna jest ale nie powalilo mnie... (jedynie crashe w burnouce zrobily na mnie gigantyczny SHOCK)

Ogolnie spodziewalem sie czegos lepszego do czasu gdy ... nie pogrzebalem troche w XBM... Teraz mam na niej filmy , muze , zdjecia , neta... jest to moje male centrum dowodzenia... w gry tak strasznie duzo nie gram (myslalem ze bede wiecej gral xD ale GOW III zmieni to ^^)

Na dodatek mozna dostosowac wyglad ... theme , kolory itp. + brak kabli od pada + net + PSN + granie online

To jest sprzet z KLASĄ! Warty swoich pieniedzy... teraz wiem ze gry na ps3 to nie wszystko... to jest prawdziwa multimedialna maszyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS 40gb jest bardziej awaryjna od 80?

ja już swoją 40 stke mam rok i coś i dalej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciesze się że kupiłem swoją konsolkę na samym początku gdy dostępne były tylko wersje 60 gb i wcale nie żałuje że zapłaciłem za nią 2389 PLN:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40stke juz 1,5 roku i idzie jak do ognia , nic sie niewiesza i wszystko działa ,wiec niepie... za przeproszeniem ze 40stki są awaryjne,chyba ze jecie nanich bigos z obiadu to sie niedziwie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wszystko przecież zależy od posiadanej sztuki. Nie ma tak, że każda 40GB, która schodziła z taśmy produkcyjnej była popsuta, po prostu w tych modelach występowało więcej usterek niż w innych partiach, co nie oznacza, że 40GB nie może wytrzymać dłużej niż 80GB, z pozornie bezawaryjnej serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jak na razie mnie nie zawiodła ,działa poprawnie ,na brak gier nie narzekam a jakością niektórych gierek jestem zachwycony :-)) SZCZERZE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×