Skocz do zawartości
Kuba

Ile godz spedzacie przed ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masta88

bukmacherka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja najdluzsza sesja z ps3 to cos ponad 20h w Obliviona.Kiedys siedzialem przy FF7-uwaga,uwaga...71h non stop <uklon> Swoja droga jak szarak to wytrzymal nie wiem.Pierwszy model,chodzi do dzis.Teraz nie gram za wiele bo i nie mam za bardzo w co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HO HO HO mamy nowego rekordziste jak ty to zrobiles??  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... przy nowej pracy w tygodni mam około 30 minut dziennie z chlebakiem kontakt  <beczy>

Ale w weekendy sobie odbijam i siedzę po 5h  :P

Ale kiedyś to była norma  <tak> Pierwsze przechodzenie FFX na konsolce od Pooh to 48h bez przerwy (potem rodzice siłą mnie oderwali  :P)  =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HO HO HO mamy nowego rekordziste jak ty to zrobiles??  8)

Gralem po prostu <evil>Ciut mi sie powalilo,stracilem poczucie czasu,myslalem ze siedze 2 dni ale jak spojrzalem w kalendarz i pozniej na czas gry... <duren> Samopoczucie i wyglad-zombie z RE.Nie polecam.I to bylo przy drugim przechodzeniu gry,co bardzo rzadko robie,zwlaszcza z rpgami...ale to bylo FF7,gra za ktorej remake zrobilbym Sqare laske :-[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie pomyslec ile czasu spedzisz przy FFXIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boje sie pomyslec ile czasu spedzisz przy FFXIII

Do utraty przytomności i/lub skończenia gry... Proste  <evil>

Chyba, że ma żonę która po prostu wyłączy prąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mnie sie zeby 13 byla lepsza od 7.Juz nie ta ekipa niestety...ale jak Wakpal zrobil remake obiecuje ze padnie rekord Guinnessa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mnie sie zeby 13 byla lepsza od 7.Juz nie ta ekipa niestety...ale jak Wakpal zrobil remake obiecuje ze padnie rekord Guinnessa ;)
Trzymam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie ciekawe pytanie ! Zawsze rodzice mi mowia ze jestem maniakiem i za duzo gram !! Wiec pytam ile mniej wiecej gracie godzin dziennie na PS3 badz siedzicie przy kompie? Ja okolo 7 godz raz przed kompem a raz przed ps3 :P

Ja średnio ok 0,5h dziennie, czasami nie zrobię jednego okrążenia w F1 przez 3 dni  <beczy>. Niestety jestem już w wieku kiedy własne przyjemności są na szarym końcu :( Mój rekord z czasów gdy komputery były jeszcze wykuwane z kamienia to 6h ciągłego naparzania w FIFE 97 z kolesiem po kablu RS232 (ktoś w ogóle wie co to takiego ?  :P). Przerwaliśmy tylko dlatego, że piwo się skończyło  :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po RS-ie to ja pamietam ze dooma jedynke zapodawalismy ;-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alcapone_pl

Siema. Ja codziennie gram na ps3, jak mam wolne to tak okolo po 10 godzin a jak mam prace to z 2-4 godziny. Oczywiscie zdarzają mi przypadki grania caly dzien. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Przed "KONSOLAMI" Spędzam cały wolny czas po Pracy, Studiach i Treningach >,< czyli całą noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver

Ja teraz niewiele. 1-2 godż wieczorem, czasem wcale. Będzie więcej gier, to posiedzę dłużej. Przy GT5 pewne zarwę kilka nocek w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam do dupy :

Poniedziałek-Piątek do 18  0 h ABSOLUTNE 0 mam 2 domy i tu gdzie się uczę nie mam nawet własnego pokoju...

Sobota - Niedziela 4-5 h w ciągu tych 2 dni :|

Jak będą święta będę miał wreszcie HDTV 32' i 5.1 z optykiem i karp bożonarodzeniowy może mnie pocałować w zasilacz od xboxa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×