Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Pełen zestaw piosenek.

http://www.ps3site.pl/metal-up-your-ass-czyli/14173/

Już zacieram rączki \m/

A właśnie to pytanie postawiłem dzisiaj na temacie GHWT. Niezła setlista, myślę,że jedna z lepszych z dotychczasowych wydań GH. Niemniej jednak trochę monotonnie obstawiane 'cięższe' brzmienie. Dla mnie jednak must have. Może do maja nauczę się już grać na eskpercie lol.

Pozatym w guitar hero metallica będzie poziom ekspert + - dokupujesz dodatkowy pedał i podłączasz przez splitter do perksuji i jedziesz na tym poziomie na dwa pedały;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

photoprint11ij6.jpg

Tak, proszę państwa. Wygląda na to, że Lemmy pojawi się jako grywalna postać, plotki mówią także o Kingu Diamondzie... EPIC WIN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a bedzie jakaś nowa gitarka do GH:Metallica? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Panowie a bedzie jakaś nowa gitarka do GH:Metallica? :smile:

Z tego, co wiem nie będzie. Prawdopodobnie będzie tak, jak z Guitar Hero: Aerosmith, tzn. nowy faceplate i ewentualnie nowa wersja gitary z GH:WT z poprawionymi kilkoma błędami...

[EDIT]

Pojawiła się okładka...

Guitar_hero_metallica.jpg

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o zestawach perkusja/gitara/mikrofon?

Czy GH Metallica będzie wspierała perkusję gitarę mikrofon z GH World Tour ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo coś o zestawach perkusja/gitara/mikrofon?

Czy GH Metallica będzie wspierała perkusję gitarę mikrofon z GH World Tour ?

Na 100%, nawet perkusje i mikrofon i gitarę z rock banda, Wszystkie instrumenty nie zależnie z jakiej gry współpracują z wszystkimi grami Guitar Hero i Rock Band. Co do samych zestawów jeszcze nic nie wiadomo, prawdopodobnie będzie podobnie jak z GH:WT, że będzie kilka zestawów do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista trofeów

Na 100%, nawet perkusje i mikrofon i gitarę z rock banda, Wszystkie instrumenty nie zależnie z jakiej gry współpracują z wszystkimi grami Guitar Hero i Rock Band. Co do samych zestawów jeszcze nic nie wiadomo, prawdopodobnie będzie podobnie jak z GH:WT, że będzie kilka zestawów do wyboru.

Z tego, co wiem gra będzie dostępna tylko sama - bez żadnych zestawów. Zato będzie można kupić osobno zestaw z perkusją i dodatkowy pedał...

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maj, nic dokładniejszego

Ostatnio oglądałem kilka wywiadów z twórcami i zawsze mówią o marcu, nie wspominają nic o maju. Może zapomnieli o Europie, lub gra będzie miała premierę tego samego dnia w Stanach i u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie w maju a w Stanach w marcu. Mam nadzieje, że ktoś będzie na allegro sprzedawał już w marcu bo czekam na to z wywieszonym jęzorem i nie chce mi sie czekac do maja;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Australii gra ma wyjść 27-go Maja, więc na razie można przyjąć to za datę premiery w Europie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że w Europie premiera ma być 29 maja... Trochę późno ale trzeba poczekać, bo Death Magnetic zakupione w PALu xd

Edytowane przez Kabanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przestrzegam przed kupowaniem amerykańskiej wersji gry. Niektóre kawałki mogą okazać się niekompatybilne (problem chociażby z 5 darmowymi do ghwt, których póki co na europejskiej wersji nie można odpalić).

Chyba że macie samo ghwt wersję amerykańską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ( zaznaczam, że nie grałem jeszcze w żadne GH!), Zestawu z perką raczej nie kupie (po pierwsze cena, po drugie i tak mam mało miejsca ;) , natomiast mikrofon bardzo chętnie. I tu pytanie. Czy działa mikrofon od singstara? czy też trzeba jakiś specjalny mic. Jeżeli potrzeba to czy jest w sprzedaży wersja gitara/mic ??

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was planuje złożyć preorder na GH:Metallica wraz z gitarką? Ja próbowałem z tej strony:

http://www.redoctane.com/Browse-by-Title/G...34Pa38Ta38Nc3v0

Niestety nie moge poradzić sobie z pierwszym wypełnieniem danych do zamówienia...Kerm na tej stronie masz raczej wszystkie możliwe zestawy jakie do tej pory wyszły do Guitar Hero.I fajne są też gadżeciki :thumbsup: Pytanie tylko czy wysyłają do Polski...

Ps:Panowie popatrzcie na zakładke controller(Guitar Hero accessories) Nawet nie wiedziałem że jest aż tyle fajnych bajerów do tej gry :smile:

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę preordera w zestawie perkusja-gitara-mikrofon- czy taki w ogóle będzie z GH Metallica ?

Słyszałem, że GH: Metallica ma być sprzedawana tylko samodzielnie. Sklep RedOctane ma chyba po prostu własne paczki (zn. tak, jakbyś kupował kilka rzeczy naraz a nie jako jedną)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo prawdopodobne Accoun.Jeśli tak to trzeba będzie zakupić gre z USA a gitare w kraju.Oczywiście o ile ktoś nie posiada gitary a będzie chciał zagrać dwa miesiące wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy wysyłają do Polski...

Shipping Zones

RedOctane ships to United States (including Hawaii and Alaska), Puerto Rico, Virgin Islands (U.S.), and Canada.

Niestety :P.

Poza tym jezeli nie macie konta US z którego możecie kupować kartą to nie radze kupować amerykańskiej gry tak jak mrtwister pisał, potem można sie na tym przelecieć jezeli bedziemy chcieli jakąś piosenkę sciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też uważacie, że 60$ za GHM to lekkie przegięcie (pewnie w Polsce jeszcze droższe będzie). Dla mnie to po prostu zdzierstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shipping Zones

RedOctane ships to United States (including Hawaii and Alaska), Puerto Rico, Virgin Islands (U.S.), and Canada.

Niestety :P.

Poza tym jezeli nie macie konta US z którego możecie kupować kartą to nie radze kupować amerykańskiej gry tak jak mrtwister pisał, potem można sie na tym przelecieć jezeli bedziemy chcieli jakąś piosenkę sciągnąć.

Co do ceny to naprawde pogieło ich :wacko: A apropo amerykańskiej wersji to czy też jak sciagniemy piosenke z pss usa to nie bedzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do ceny to naprawde pogieło ich :wacko: A apropo amerykańskiej wersji to czy też jak sciagniemy piosenke z pss usa to nie bedzie działać?

Jeśli będziesz miał grę pal to amerykański dodatek nie zadziała. I odwrotnie - jeśli masz grę amerykańską ntsc i sciągniesz dodatek ze sklepu europejskiego, to nie będzie działał. Zresztą żaden sklep nie będzie mógł wysłać gry z usa do Polski. Także nie polecam kupowania wersji amerykańskiej.

I ciągle uważam, że 250 zł. za ghm to niesamowite zdzierstwo na nasze warunki. Wydawca gh kąpie się w złocie i patrzy tylko na zyski, zawodząc w wielu kwestiach konsumentów (marne dlc, marny support, marny online, kosmiczne ceny itd itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×