Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie znać jak dojdzie do was, a także czy cło z podatkiem wam wrzucili;)

Tak i napiszcie ile wam to dokładnie wyszło.

Jak nie będzie masakryczne drogo to się może sam skusze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na amerykańskim ps store (chociaż zaglądałem tam w piątek i nie było, a update jest co czwartek, więc pewnie nie ma). Generalnie z tego co czytałem na ps3 demko póki co nie będzie. Zresztą po co demko jak już lada dzień pełną wersję dostanę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gitara logitecha jest juz od jakiegos czasu. Ma ona imitowac prawziwa gitare. Jak na podlinkowanej stronie mozna przeczytac, jest wykonana w sporej czesci z prawdziwego drewna oraz posiada metalowe elementy. I co najwazniejsze, wyglada baardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znać jak dojdzie do was, a także czy cło z podatkiem wam wrzucili;)

Cena jest ustalona przy zakupie paypal.Nie płaci się ani cła ani podatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena jest ustalona przy zakupie paypal.Nie płaci się ani cła ani podatku.

Hehe niestety wyprowadzam ciebie z błędu. Cena jest podstawą ustalenia cła i podatku i przekracza ona jednocześnie kwotę zwolnioną od tego cła i podatku. Tym samym powinni naliczyć od ceny (wraz z przesyłką) cło wedle właściwych stawek, a następnie od ceny wraz z cłem VAT. Listonosz powinien pobrać należności przed wydaniem paczki.

To czy urząd celny naliczy cło i podatek zależy w dużej mierze od szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wyjąłem kopertę z grą ze skrzynki !! Żadnego cła, nic, ponieważ paczka zaznaczona jako "Gift".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Myślałem nad sprowadzeniem gry. Jako, że mam stary telewizor CRT, część dem z PSSUS wyświetla mi się na czarno-biało. Przyznam się, że nie znam się na technikaliach konsolowych, tak więc mam pytanie: czy z GH:M byłoby to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą wyjąłem kopertę z grą ze skrzynki !! Żadnego cła, nic, ponieważ paczka zaznaczona jako "Gift".

Właśnie ja też kazałem im opisać jako gift, ale nie wiedziałem, czy to zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie. Myślałem nad sprowadzeniem gry. Jako, że mam stary telewizor CRT, część dem z PSSUS wyświetla mi się na czarno-biało. Przyznam się, że nie znam się na technikaliach konsolowych, tak więc mam pytanie: czy z GH:M byłoby to samo?

Zobacz w instrukcji telewizora, czy jest obsługa ntsc - mniemam że nie ma i stąd ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe niestety wyprowadzam ciebie z błędu. Cena jest podstawą ustalenia cła i podatku i przekracza ona jednocześnie kwotę zwolnioną od tego cła i podatku. Tym samym powinni naliczyć od ceny (wraz z przesyłką) cło wedle właściwych stawek, a następnie od ceny wraz z cłem VAT. Listonosz powinien pobrać należności przed wydaniem paczki.

To czy urząd celny naliczy cło i podatek zależy w dużej mierze od szczęścia.

No tak ale ten sklep podobno zawsze zaznacza paczki jako gift.No ale jak juz bede miał gre to wam napisze co i jak :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz w instrukcji telewizora, czy jest obsługa ntsc - mniemam że nie ma i stąd ten problem

Tak mi sie wydawalo. Tylko nie bylem pewien dlaczego na jednych demach tak jest, a na drugich nie. Dlatego myslalem, ze moze sa szanse na normalne dzialanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Wczoraj otrzymałem GH Metallica! Żadnego cła nie było - warto zamawiać z tego sklepu, bo opisują paczki z zaniżoną wartością (u mnie 30$ kanadyjskich) w związku z czym nie przekroczyło wartości zwolnienia. NIektore sklepy tego nie robią, także mieliśmy farta;).

Gra zajebista, ale póki co tylko kilka kawałków zagrałem. W weekend będzie się działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na paczki z grą? Bo chyba sie nie dam oprzeć pokusie i kupie amerykańską wersje, trudno, będzie bez Death Magnetic. Myslalem ze wytrzymam 2 miesiące ale nie moge wytrzymać 5 dni <lol2>

Btw, pochwale się: My Apocalypse 1 miejsce na PS3 ;D<click>

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile czekaliście na paczki z grą? Bo chyba sie nie dam oprzeć pokusie i kupie amerykańską wersje, trudno, będzie bez Death Magnetic. Myslalem ze wytrzymam 2 miesiące ale nie moge wytrzymać 5 dni <lol2>

Btw, pochwale się: My Apocalypse 1 miejsce na PS3 ;D<click>

Ziomuś, czekałem 6 dni od dnia nadania, a więc błysk. I bardziej się opłaca niż w Polsce (w polskim sklepie zapłacisz z podatkiem).

Tylko zamów ze sklepu, w którym opisują jako gift albo zaniżają wartość przesyłki.

Pozatym zawsze wiedziałem, że jesteś mega zajesbisty w tą grę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniuchal gdzies ktos w internecie jakies info kiedy bedzie demo Metallici na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyniuchal gdzies ktos w internecie jakies info kiedy bedzie demo Metallici na PSN?

Najprawdopodobniej nie będzie. ALbo po kilku miesiącach - sprawdzaj co czwartek amerykański ps store;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też już mam tą gre.Jest niesamowita :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia Proszę Państwa ?

Ciupie ktoś Master of Puppets na bębnach? Jaki poziom generalnie trzyma gra ? Trudna jest ? Warto kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro dostane to opisze sytuacje na expercie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę. Tak o tym cały czas gadacie... chyba nie wytrzymam do końca maja. :confused:

Mam konto w WBK i po obliczeniu kosztów transakcji wychodzi mi 253 zł (64 zł za transakcje). Więc chyba sie nie opłaca. :sad:

Dlaczego wam wychodzi 190 zł ??

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
64 zł za transakcje

Cóż to? Musisz tyle płacić żeby za granice kasę przelać? :P

Mi pobrało tylko ~210 (gra 190+przesyłka 20zł). Konto w banku Millenium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę. Tak o tym cały czas gadacie... chyba nie wytrzymam do końca maja. :confused:

Mam konto w WBK i po obliczeniu kosztów transakcji wychodzi mi 253 zł (64 zł za transakcje). Więc chyba sie nie opłaca. :sad:

Dlaczego wam wychodzi 190 zł ??

I tak w Polsce znając życie gra bedzie kosztować około 250 zl(jak nie więcej) tak więc tutaj napewno nie przepłacisz.A apropo ceny to ja zakupiłem przez paypal i wyszlo na poczatku 187zł ale po podniesieniu ceny o 10$ zapłaciłem za wszystko 215zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak w Polsce znając życie gra bedzie kosztować około 250 zl(jak nie więcej) tak więc tutaj napewno nie przepłacisz.A apropo ceny to ja zakupiłem przez paypal i wyszlo na poczatku 187zł ale po podniesieniu ceny o 10$ zapłaciłem za wszystko 215zł.

O i to by mi odpowiadało :).

Tylko jeszcze dokładniej sie musze zorientowac na czym to paypal polega.

I mam jedno pytanie. Jak bede miał tamtą wersje GH: M To czy Online z polakami tez bede mógł grac ? czy bedzie mi sie tylko przez serwery w USA łączyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×