Skocz do zawartości
saincik

PS3 Voice Chat

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio probowalismy z kumplami poczatowac przed gra, wszystko bylo ok, dopoki gadalismy we 2, kiedy zaprosilem 3 kumpla, on nie mogl sie podlaczyc, a jak juz sie udalo, to po sekundzie wyskoczyl mi communication error albo cos. Dzieje sie tak z roznymi ludzmi, wiec nie jest to wina polaczenia tej jednej osoby. Czesto tez zdarza sie, ze kiedy chce uruchomic kamerke podczas czatu, to momentalnie rozlacza z druga osoba.. ktos sie orientuje o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna dopiero mam PS3 i bardzo wciągnąłem się w walki na Wahrawk. Jedyne co mnie denerwuje to fakt że zamiast słyszeć voice chat, słyszę jakieś charczenie. Sam nie posiadam zestawu HS (tymczasowo), jednak czasem słyszę że ktoś coś mówi i widzę że ta osoba stoi obok mnie, natomiast nic nie rozumiem. O co tu chodzi? Przecież łącze mam sprawne i nie obciążane więc to nie przez lagi, czy to problem techniczny PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne problem ustawień HS gościa który mówi, czasem słychać to wyraźnie, czasem mniej a czasem po prostu charczy. Warhawka nie mam ale zapewne możesz gościa wyciszyć, zobacz też jakie Ty masz ustawienia odnośnie odbierania dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, cos co powinno byc od samego poczatku zostalo pominiete i nie wiem kiedy sie tego doczekamy, mianowicie chodzi o czat glosowy w trakcie grania (taki z poziomu konsoli a nie gry) cos takiego jest na X360 od poczatku, gramy z kumplami w GOW2 i gadka idzie o byle czym, to jest to, na PS3 gram w kilka tytulow rowniez online i brakuje mi tego czatu, mam oficjalny headset ktory uwazam jest super, ale nie wykorzystuje jego full mozliwosci, bo takie naciskanie np jak w Unreal Tournament 3 jest dosc malo precyzyjne, wypowiedzi sa urywane i niewyraznie slychac, mialem Socom: Confrontation to byl w sumie wypas i z tym przyciskaniem ale nikt z moich znajomych w to nie gral wiec sprzedalem (gra uwazam naprawde niezla), ale to i tak nie mozna prowadzic normalnej, swobodnej rozmowy bo jakis guzieczek trza naciskac non stop:/ nooo wiec czy ktos sie orientuje czy szanowne Sony zrobi cos w tej sprawie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się nie mylę to mamy coś takiego w zakładce network...

PS.(3) :bunny:

jakaż frustracja. Wywal PS3 przez okno i kup se RRO... tzn. Xboxa 360

Edytowane przez imatix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa otoz mam X360 i PS2 i Gamecube'a, Wii oraz nawet PC.....no i oczywiscie PS3 (ktorego nie wyrzuce przez okno) i skoro prosze o pomoc w danej sprawie to prosze mi nie pisac co mam sobie kupic itp, a takiej funkcji nie ma w PS3 i dlatego pytam czy ktos sie nie orientuje kiedy bedzie bo nie ukrywam ze jest bardzo przydatna (patrz pierwszy post)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś Voice chat? Jest taka opcja chyba w network! ( jak napisał imatix ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja jak mówią koledzy wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałeś Voice chat? Jest taka opcja chyba w network! ( jak napisał imatix ).

ale żeby z niej skorzystać trzeba wyjść z gry a koledze zapewne chodzi o rozmowę podczas grania jak np. przez skype w pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale żeby z niej skorzystać trzeba wyjść z gry a koledze zapewne chodzi o rozmowę podczas grania jak np. przez skype w pc.

Bardzo prawdopodobne. Nie mogę potwierdzić ponieważ nie posiadam headsetu do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prawdopodobne. Nie mogę potwierdzić ponieważ nie posiadam headsetu do ps3.

A ja posiadam więc wiem co pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja posiadam więc wiem co pisze...

Spoko. To jak to jest ? Jak gram w fifę nieraz trafi się ktoś kto mówi podczas gry. ( Czasami jest to bardzo irytujące np. gwizdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko. To jak to jest ? Jak gram w fifę nieraz trafi się ktoś kto mówi podczas gry. ( Czasami jest to bardzo irytujące np. gwizdanie)

W tym temacie chodzi bardziej o luzna rozmowe z kims ze znajomych z listy niezależnie od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie chodzi bardziej o luzna rozmowe z kims ze znajomych z listy niezależnie od gry.

No tak ale tak jak napisałem da się rozmawiać podczas gry. To jest opcja oferowana konkretnie przez grę ( w tym przypadku fifę) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale tak jak napisałem da się rozmawiać podczas gry. To jest opcja oferowana konkretnie przez grę ( w tym przypadku fifę) ?

Większość gier on-line oferuje voice chat. Więc spokojnie możesz z nim gadać np. grając w resistance 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pograsz z dowolna osoba z friendlisty, a o to sie rozchodzi. To tak jakbys musial rozmawiac przez telefon komorkowy tylko z osobami bedacymi w tym samym bloku co ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pograsz z dowolna osoba z friendlisty, a o to sie rozchodzi. To tak jakbys musial rozmawiac przez telefon komorkowy tylko z osobami bedacymi w tym samym bloku co ty :)

Czyli rozchodzi się o to, żeby słyszała Cię tylko jedna osoba w teamie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim znowu teamie? Przeczytaj dokladnie co piszemy. Nie ma zadnego teamu. Grasz sobie w dowolna gre, cokolwiek. Ale wchodzisz do XMB, wybierasz pozadana osobe z friend listy i do niej dzwonisz przez HSa. DOWOLNA OSOBA z friendsow, bez wzgledu na to czy w cos gra czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim znowu teamie? Przeczytaj dokladnie co piszemy. Nie ma zadnego teamu. Grasz sobie w dowolna gre, cokolwiek. Ale wchodzisz do XMB, wybierasz pozadana osobe z friend listy i do niej dzwonisz przez HSa. DOWOLNA OSOBA z friendsow, bez wzgledu na to czy w cos gra czy nie.

Ale wyżej było napisane, że grają w gow i sobie gadają :o A co za tym idzie grali wspólnie. Tak więc z tego wywnioskowałem, że mają Cię słyszeć osoby razem z Tobą grające. Był również wspomniany SOCOM, czyli następna gra, a że jak wspomniał nikt w nią nie grał, nie miał z kim gadać. To Ty czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wyżej było napisane, że grają w gow i sobie gadają :o A co za tym idzie grali wspólnie. Tak więc z tego wywnioskowałem, że mają Cię słyszeć osoby razem z Tobą grające. Był również wspomniany SOCOM, czyli następna gra, a że jak wspomniał nikt w nią nie grał, nie miał z kim gadać. To Ty czytaj ze zrozumieniem :)

Tylko, że qgar ma rację. Jemu chodzi o to, żeby gadac TYLKO z jedna osobą, niezależnie w co grają, z tym GOW'em i SOCOM'em to był przykład.

Dajmy na to: załóżmy nasz kolega gra w fife, jego znajomy w resa 2 i gadają przez czat w XMB. Tak już ktoś wyżej pisał, coś a'la Skype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma takiej mozliwosci, zeby rozmawiac niezaleznie z znajomymi z listy podczas gry - niestety nadal tego nie wprowadzili i podobno jest to problem natury prawnej (microsoft z racji tego, ze swoja konsole wprowadzil duzo wczesniej, pozakladal dosyc sporo patentow). Moze kiedys, albo nigdy...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.. ale czy ktoś wie czy będzie taka opcja i + - kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No.. ale czy ktoś wie czy będzie taka opcja i + - kiedy ?

Przeczytaj sobie post Reflecta:

Na razie nie ma takiej mozliwosci, zeby rozmawiac niezaleznie z znajomymi z listy podczas gry - niestety nadal tego nie wprowadzili i podobno jest to problem natury prawnej (microsoft z racji tego, ze swoja konsole wprowadzil duzo wczesniej, pozakladal dosyc sporo patentow). Moze kiedys, albo nigdy...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na nigdy, a juz cos takiego jak party na x360 nie będzie na bank. No ale PSN mamy za darmo więc nie ma co się cudów spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także myślę, że Sony nie udostępni tej opcji... Może w Ps4 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×