Skocz do zawartości
saincik

PS3 Voice Chat

Rekomendowane odpowiedzi

Proste rozwiązanie. Polecam postawić kompa obok PS3 i uruchomić SKYPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrze ze czasami te forum to odwiedzaja debile do kwadratu. zamiast czlowiekowi od razu konkretnie odpowiedziec to nabijaja glupie odpowiedzi i nawet nie wiadomo po co. debilizm jak nic!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forester tez mam takie odczucia:) ale wracajac do sprawy dzieki panowie te GOW2 i SOCOM to tylko przyklady, na Xie moge grac w zupelnie co innego niz kolega i rozmawiac, w sumie Reflect dal najwiecej do myslenia (co za zbieg okolicznosci z nickiem:) hmm, troche szkoda ze taka opcja jest juz "zarezerwowana", no nic dzieki jeszcze raz, mam nadzieje ze sony jakos temu zaradzi bo to porzadna opcja, pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy bede mogl rozmwiac z kolega przez ps3 kiedy ja gram w inna gre i on w inna? Próbowałem przez czat ale nie mozna jednoczesnie rozmawiac przez czat i grac ;/ Ktos moze wie czy jest jakis inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w 2.70 FW dopiero coś takiego wprowadzą.... no ale to niby plotka... też na to czekam ;< póki co nie ma takiej możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem "świeżym" posiadaczem PS3 i nie mogę sobie poradzić z jedną kwestią - proszę o podpowiedź, jak wyłączyć voice chat, do którego słuchania jestem obecnie zmuszony podczas gry ( np. Killzone 2 ). Nie mogę tego znieść, a wyciszenie headset'a niestety nic nie daje. Czy jest inne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zależy od gry, w którą grasz. Poszukaj w opcjach dźwięku. Gdyby voice chat był dostępny z poziomu konsoli, dało by się to wyłączyć. <--(Taki, że rozmawiając z kumplem przez komunikator, możesz wejść do gry i nie tracić połączenia. Podobno Xbox tak ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o wyciszenie innych graczy, żeby nie słyszeć co mówią to np. w Killzone musisz wyciszać ich po kolei ( podczas gry select -> kwadrat na nicku gracza -> mute)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co dotyczy chatu.. :biggrin:

tak się złożyło że niestety nie potrafię sobie poradzić z usunięciem błędu 800B711. pojawia mi się w momencie dodania kogoś do Chatu.. nie idzie nikogo dodać ani podłączyć się do pokoju... jeśli ma ktoś jakiś pomysł jakąś sugestie będę wdzięczny..

komunikat jaki sie pojawia zaraz po wyświetleniu błędu

"you were not check the NAT type for this system and able to join the chat then refer to the online manual for detalis."

jestem laikiem jesli chodzi o PS3.. dlatego bądźcie wyrozumiali dla początkującego gracza :rolleyes: thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem test połaczenia

Internet Connection Test:

UPnP Available

NAT Type Type 2

wiec za bardzo nie wiem ... wyświetla sie błąd 8002B711 "Communication with other chat participants failed" <_<

help...!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Przed chwilą próbowałem włączyć czat głosowy z kuzynem i ni jak nie szło.

Oboje mamy NAT Type 2

Ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czytalem kilka starszych tematow ze nie ma skype na ps3.

czy cos w tym temacie sie zmienilo? jesli tak to prosilbym

o szczegoly.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że nie ma skype na ps3 :(:( na psp zrobili :P ale nawet się na czacie nie da pisać ^^ bynajmniej ja nie mogę.

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Skype skoro jest Voice Chat? Jeśli chcemy pogadać to wychodzi na to samo.

Fakt, nie można łazić po menu ani po necie, nie mówiąc już o graniu.

Bo tutaj wkracza odwlekany przez Sony Cross-Voice-Chat, dzięki któremu możemy gadać i robić co tylko chcemy na konsoli, w tym i grać.

Ale jak ktoś chce tylko pogadać nie włączając kompa to Voice Chat w zupełności wystarczy. Zwykły tekstowy chat również jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Skype skoro jest Voice Chat? Jeśli chcemy pogadać to wychodzi na to samo.

Fakt, nie można łazić po menu ani po necie, nie mówiąc już o graniu.

Bo tutaj wkracza odwlekany przez Sony Cross-Voice-Chat, dzięki któremu możemy gadać i robić co tylko chcemy na konsoli, w tym i grać.

Ale jak ktoś chce tylko pogadać nie włączając kompa to Voice Chat w zupełności wystarczy. Zwykły tekstowy chat również jest.

Chodzi o rozmowę PS3 -> PC i PS3 -> PS3 nie tylko z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak, ale jak widzę z jakim zapałem Sony wprowadza w/w Cross-Voice-Chat, to o Skype pewnie można zapomnieć.

Zresztą Skype i tak chyba został albo zostanie przejęty przez inną firmę i trzeba poczekać co z tego będzie.

Czy będziemy mieli z tego jakieś korzyści czy przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem wytłumaczę go an przykładzie:

gram online w LBP no i gdy chce pogadać z kumplem i naciskam ikonkę chatu wyskakuje mi że go nie można użyć bo jest coś zablokowane? czy coś takiego. Na profilu mam wszystko z zabezpieczeń po wyłączane. Może to przez to że 1 konto na Ps3 było na Ojca no ale on go używa tylko do filmów, moje jako drugie ... Wie ktoś jak włączyć ten chat? Który jest dostępny w wielu grach? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , mam od dłuższego czasu ps3 i denerwuje mnie to że nie mogę porozmawiać ze znajomymi przez headset tylko muszę pisać na tej świetnej klawiaturce . Czy wiadomo że wyjdzie jakaś aktualizacja czy coś w tym stylu ?? HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież chat głosowy nawet kamerkę można podłączyć. Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o to , że nie ma żadnego hs'a na ps3 ? bo tak do końca to nie ogarniam postu , jeśli chodzi ci o to , to jest od chu.. headsetów do ps3 , ja osobiście polecam orginalny headset sony , wiecej info bedziesz mial w odpowiednim temacie , poszukaj troche a nie zakładasz nowe tematy.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najbliższym czasie chcę nabyć konsole PS3 i chciał bym się zapytać czy podczas grania w gry MultiPlayer można jakoś połączyć się i rozmawiać ze znajomym. Mam jeszcze jedno pytanie czy można jakoś dołączyć do servera na którym gra znajomy tzn klikam na jego nick i dołącz do gry czy coś takiego jeśli ktoś zna program steam to coś w tym stylu żeby razem pograć. Nie wiem czy są to głupie pytanie ale jednak dla mnie istotne więc prosił bym o odpowiedz.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można. Wystarczy słuchawka bluetooth (do telefonu, ale najlepiej oryginalna SONY) :biggrin: . Grający znajomy może Ci wysłać zaproszenie do gry i wtedy gracie razem. Możecie też często stworzyć swój skład (np. w Bad Company 2) i razem dołączyć do jakiejś gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×