Skocz do zawartości
saincik

PS3 Voice Chat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale obaj musicie grać w tę samą grę, bo PS3 nie oferuje opcji rozmów pomiędzy osobami grajacymi w danym momencie w inne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa ''grupa'' robisz taką grupę z daszbordu i rozmawiasz sobie z ludźmi grającymi w inne gry co ty i nie musisz odpalać konkretnego tytułu aby z kimś pogadać

Ale wyżej było napisane, że grają w gow i sobie gadają :o A co za tym idzie grali wspólnie. Tak więc z tego wywnioskowałem, że mają Cię słyszeć osoby razem z Tobą grające. Był również wspomniany SOCOM, czyli następna gra, a że jak wspomniał nikt w nią nie grał, nie miał z kim gadać. To Ty czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje utworzyc czat pojawia się błąd 800223D gdy chce dołączyć do czatu też jakiś błąd nie wiem czy ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zbugowane, jak można w ogóle wypuścić konsole bez niezależnego czatu głosowego. Gram sobie w Black ops z kolegą, puki gramy jest dobrze, ale kiedy kogoś wyrzuci już zaczyna się sranie, pisanie. Jak by był czat to poprostu byśmy cały czas gadli a tak dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem nie raz jak grałem z kumplami. Szczególnie przewalone jeśli np przez chwilę nie można się wbić, trzeba pisać i tłumaczyć itd.. Jak dla mnie to największa bolączka PS3 down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. jaki program obsluguje czat w ps3 ??? nigdzie nie moge tego znalezc. mam rowniez pytanie....odnosnie laczenia sie na czasie z konsoli na komputer??cz jest to mozliwe aby rozmawiac na czacie z konsoli na jakis program na kompie??? bardzo by mi to ulatwilo zycie i kontakt z rodzina w polsce.... tylko jestem ciekawa czy tak w ogole mozna... bede wdzieczna za kazda podpowiedx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×