Skocz do zawartości
pawlos26

Tom Clancy's H.A.W.X

Rekomendowane odpowiedzi

brakowało takiej gry na PS3. A walki powietrzne zapowiadają się niezwykle interesująco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry o lataniu nigdy mnie nie przyciągały do konsoli lub PC. Może dlatego że wszystkie kojarzą mi się z symulatorami. Niemniej demo łyknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo rozwiniete wypowiedzi widze... jak juz cos chcecie napisac to wysilcie sie troche bardziej <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja się wysilę :tongue: Moim zdaniem gra zapowiada sie bardzo dobrze. Ma duże szanse na wygranie rywalizacji z Ace Combat. Jest dużo samolotów do wyboru, możemy modyfikowac uzbrojenie tak więc nie będziemy się nudzic. To obowiązkowa pozycja dla osób, które kręcą takie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze obszar będzie wielki. Chodzi mi o to ze jak przelecę minute to nie będę musiał zawracać samolotem bo mapki koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od razu lepiej

bardzo rozwiniete wypowiedzi widze...

Co do gry, to sam nie jestem pewien kupna. Z jednej strony aż tak mnie nie ciągnie do niej, a z drugiej? Czy nie lepiej zaopatrzyć się w taka grę, niż w kolejnego, dziesiątego FPS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w demo (X360) tego wytworu i grafi3nie: super textury, ziemia wygląda dobrze z 3KM (dużo sz3egółów). Sterowanie lipne, gameplay lipny, Ogólnie gra przeciętna -nie warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sterowanie lipne, gameplay lipny, Ogólnie gra przeciętna -nie warta uwagi.

to szkoda bo liczyłem na ten tutuł. Mam nadzieje, że dostaniemy demo na pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w demie będzie obsługa mego joya ;) Saitek ostatnio się z lekka kurzył więc może ta gra będzie idealna ;) Jak na razie zostaje przy IŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś info na temat dema ? Kiedy pojawi się na PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam symulatorów, choć kumpel do dziś namawia mnie na Sturmovika (wer. PC), uparcie jednak walczę z tym. Co do HAWX'a filmiki wyglądają rewelacyjnie, no i to "odFPSowanie", może jednak ... nie Wy kupcie, a ja poczekam na Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakieś info na temat dema ? Kiedy pojawi się na PSS...

Demo na PSStore będzie 26.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na ta gre i bardzo na nia licze. Zawsze lubilem klimaty lotnictwa, na PC grałem w Lock On i Microsoft Flight Simulator 2002, a Battlefieldach (1942 i 2) zawsze lubiłem latac samolotem :D Wiem ze nie bedzie to symulator ale to i dobrze, chce sie przede wszystkim dobrze bawic. Licze na wartka akcje, dobre sterowanie i pożądny multiplayer. Oprawa graficzna juz stoi na dobrym poziomie wiec jesli nic nie zepsuja z gameplayem dla mnie pozycja obowiazkowa! Czekam wiec na demo by sprawdzic czy bedzie warto wydac 200zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się coś jak Lock On na konsole. Od jakiegoś czasu napalam się na ten tytuł i jeśli mnie zawiodą to ich znajde i... a to już nie ważne bo bedą dowody:) Blazing angels jakoś mi nie przypadł do gustu grałem na 360-ce. A co do Hawx to cóż nie spodziewam się super realistycznego symulatora no ale jeśli grafa bedzie najsłabszym elementem tej gry to bede w niebowzięty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest demo :) tylko że po 5 min zaciągnal mi 1% szlak by trafił multimedia z tymi popołudniowymi transferami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super. Mialem w najblizszym czasnie nie wydawac juz kasy na gry (zamowilem KZ2), ale po zagraniu w demko powaznie sie zastanawiam. Swietny gameplay, szkoda tylko, ze steruje sie jednym analogiem. Caly czas akcja, cos sie dzieje dookaloa, nie ma czasu na zwiedzanie pleneru. Wlasnie czegos takiego mi brakowalo, a nie caly czas tylko FPS'y i FPS'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ściągnołem ale mam takie pytanie: Czy wszystkie symulatory lotów f 16 (i więcej :biggrin: ) Polegają na tym, że nie ma grawitacji? Tzn. jak lecę bokiem to wcale nie spadam mimo, że same lotki nie utrzymają ciężaru samolotu(w realu).

Być może za dużo nagrałem się w gta:sa bo dla mnie tamten silnik gry to ideał!

Dużo oczekuję od tej gry, i nie chcę się zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no to sie zawiedziesz, bo po wylaczeniu Asysty mazna takie akrobacje wyczyniac, ze nawet w Hollywood takich nie widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest już demo?? wczoraj szukałem i nie znalazłem :/ grałem w to demo na X-BOX 360 u kumpla i bardzo mi się spodobała, obszar bardzo fajnie odwzorowany, a co do dema to gdzie je ściągnęliście? na którym PSS bo ja mam na polskim i angielskim konta.

Edytowane przez flakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wyszlo dosc pozno, ok. 19. Ja sciagnalem z polskiego ale na angielskim tez powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki za info, dziś zassam i podzielę się wrażeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

to moj pierwszy i mam nadzieje nie ostatni wpis na tym forum:)

Wracajac do HAWX.

Ściągnąłem wczoraj demo i jestem zachwycony ta gra...dokładnie czegoś takiego brakowało mi na plaja. Demo pozwala zagrać w misje treningową oraz w jedną misję "bojowa". I coz moge napisac - to czysta "niezobowiazujaca" przyjemnosc. Idealna gra aby uspokoic rozbiegane mysli po pracy.

Grafika przyjemna dla oka, sterowanie intuicyjne - potrzeba kilka chwil oby opanować wszystkie sztuczki - a model lotu, choć z rzeczywistościa nie ma za wiele wspólnego - dostarcza wiele przyjemności i jest po prostu widowiskowy...Jak dla mnie - must have - w demo grałem wczoraj kilka godzin - przechodzac ta same misje i sam ten fakt o czyms juz swiadczy.

I wybaczcie mi swietokradztwo ale ten tyul bije w mojej opini na glowe np. Killzona - ktory moim zdaniem utonal we wlasnym hypie...

pozdrawiam

kanchast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×