Skocz do zawartości
pawlos26

Tom Clancy's H.A.W.X

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
I wybaczcie mi swietokradztwo ale ten tyul bije w mojej opini na glowe np. Killzona - ktory moim zdaniem utonal we wlasnym hypie...

Chyba wlasnie dlatego demko na PS3 wyszlo dopiero wczoraj, a nie rownolegle z x360. Bo ja np. gdybym wczesniej zagral w HAWX na pewno nie zamowilbym preordera KZ2.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ładnie ale coś się przycina na doczytywaniu porcji danych (chyba te komentaze) - wielki minus, oby pełna wersja tego nie miała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie caly czas chodzi plynnie, bez szarpniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czysta przyjemnośc to zobaczymy ile będzie trwała. Tylko czekać jak będzie trzeba powtarzać jednąmisję kilkanaście razy:) ja sobie kupię chyba kolejnego pada tak na zaś bo te co mam to już troszkę poobijane zresztą tak samo jak i ściany hehe:) a tak na serio to co do fizyki lotu no to cóż nie jest to symulator pełną gębą i faktycznie przepadania to tu za bardzo nie uświadczymy no ale ta sztuszka z tym przewróceniem na plecy i pprzyspieszeniem to nie jest wcale dalekie od rzeczywistości wystarczy popatrzec na filmiki i co wyczyniają rosyjscy piloci na chociażby Su-27 a czym dalej tym lepiej. Cobra to jeszcze nic!!! Wstałem dzisiaj o 5.30 przed pracą żeby zagrać w gierke bo mi długo ściągał i po pierwszym zagraniu jakoś tak...bez szału. Ale dzisiaj po południu już mi się podoba i to bardzo. Co prawda to prawda jakoś szkoda mi dac kasy na kolejnego fps`a którym jest killzone chociaż nie wiem jak dobry by był mam resistance 2 i póki co kasa już czeka na HAWX, się bedzie działo na necie sie będzie działo :)

A wiecie co może to demo sponsorował nasz rząd bo tak na dzień dobry F-16?:) na śmietnik z tym badziewiem!!!Mig-29 po modernizacji zarządzi!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Demko bajera. Gra bardzo dobra, mysle ze kupie ;) tego mi wlasnie brakowalo... Grafika przyjemna dla oka, przyjemny model rozgrywki, sterowanie troche niewygodne ale ogolnie fajnie sie w to gra. Mimo to gra napewno nie bije KZ2... Jednak to inne gatunki wiec nie ma o czym mowic w ogole. To oczywiscie moja opinia, pzdr

Edytowane przez crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po krótkiej grze w demie muszę powiedzieć, że jest lepiej niż dobrze :thumbsup: Bardzo mi brakowało tego typu gry, kolejny tytuł do mojego pomaturalnego maratonu z PS3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, aby na radarze wyświetlił się cel? Wciskam wszystkie przyciski i nic :turned: Ale przynajmniej mapę zwiedziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie brzydka gra jak na rok 2009 przy takich grach jak Killzone 2,Crysis, To juz bardziej realistycznie wygladala LOCK ON na PCta .... Gra wyglada jak przerobiony engine ace combat ze starego szaraka na ps3 < Realistyka ? > Za te pieniadze to mozna kupic skok spodohronem w areoklubie i jest wieksza frajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Strasznie brzydka gra jak na rok 2009 przy takich grach jak Killzone 2,Crysis, To juz bardziej realistycznie wygladala LOCK ON na PCta .... Gra wyglada jak przerobiony engine ace combat ze starego szaraka na ps3 < Realistyka ? > Za te pieniadze to mozna kupic skok spodohronem w areoklubie i jest wieksza frajda

Jak Ci się nie podoba to nie graj, gra jest całkiem inna od Killzona który jest zwykłym shooterem

a tu masz arcadowy pilotaż bojowym odrzutowcem ktoóry daje dużo frajdy.

I przypominam, że to jest tylko demo a demo Killzona (skoro chcesz porównań) było strasznie mizerne.

I nie kupiłbym skoku na spadochronie za 200pln, za bardzo cenie swoje życie ;)

Co do gierki jak dla mnie Bomba ;)

Edytowane przez roki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Strasznie brzydka gra jak na rok 2009 przy takich grach jak Killzone 2,Crysis, To juz bardziej realistycznie wygladala LOCK ON na PCta .... Gra wyglada jak przerobiony engine ace combat ze starego szaraka na ps3 < Realistyka ? > Za te pieniadze to mozna kupic skok spodohronem w areoklubie i jest wieksza frajda

Grafika w tego typu grach nigdy nie bylo najwyzszych lotow (jakkolwiek to nie zabrzmi). Nie mialem okazji zobaczyc wspomnianego LO, ale czego chciec wiecej?

Modele samolotow super, chmury, wszlekie wybuchy i dym tez niczego sobie, a ze czesc budynkow i drzew jest tylko narysowana na tekturze? Budynkow i tak jest sporo w porownianiu do M& FS, wez pod uwage, jak duzy obszar jest wyswietlany na ekranie. A gameplay - jakby byl realistycny to malo kto by to kupil, a w tym biznesie, jak w kazdym innym, chodzi o kase.

Szkoda mi troche Ubisoft'u, bo gra naprawde swietna, ale date premiery wybrali chyba najgorsza z mozliwych. Na PS3 wszyscy beda kosili w KZ2, na x360 w Halo Wars, a PC sie do takich gier nei nadaje (chyba, ze ktos posiada Joystick, czyli maly odsetek posiadaczy PC).

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem trochę czasu by sprawdzić demko hawx'a. Uważam, że satelitarne rzuty terenu doskonale spełniają swoją rolę. Nie będziemy na co dzień latać ulicami miasta, by oglądać budynki, więc tekstury nie mają tu wiele znaczenia. Udoskonalony tryb latania z filmową kamerą może na początku trochę zdezorientować, ale później odkrywamy masę korzyści wynikających z zastosowania tego trybu. Mimo, że nie ma grawitacji, to zauważyłem, że jednak jest powietrze :thumbsup:

Jak dłużej pogram, to może przekonam się do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi w ogóle gra się nie podoba. Grafika średnia, na dużej wys. bardzo ładnie, na niskiej okropnie. Sterowanie samolotem to jakaś kpina, zero dynamiki. Lecę 10 metrów nad ziemią z V 2150km/h, a przykładowo w RD: GRiD mam większe poczucie prędkości przy 300km/h. To takie, stosunkowo, 10x wolniejsze Gran Turismo 5 w powietrzu. Strasznie się zawiodłem, już kolejna gra inna niż FPP, która z pewnością nie zalicza się do mojej rubryki must have.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi w ogóle gra się nie podoba. Grafika średnia, na dużej wys. bardzo ładnie, na niskiej okropnie.

zawsze tak jest. Po prostu konsola by nie wytrzymała, jakby jakość tekstur podłoża była na tyle wysoka, aby lecąc tuż nad ziemią widać było pojedyncze drzewa i samochody. Pozatym większość czasu walczysz na takiej wysokości, że nie jest strasznie uciążliwa gorsza jakość ziemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest zakupem obowiązkowym. Tak szczerze to niezwracałem uwagi na grafikę, bo jakoś niebyło na to czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozatym większość czasu walczysz na takiej wysokości, że nie jest strasznie uciążliwa gorsza jakość ziemi...

Ale mi to po prostu przeszkadza, w Ace Combat też przez to nie grałem. Ale włączę jeszcze raz dziś demo, może odnajdę jakieś plusy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niesamowita! Obowiazkowa pozycja na marzec :) Demko przeszedlem mam 3 samoloty, najlepszy F-16. Grafa powala, sterowanie bardzo dobre. Nic dodac nic ujac. Szkoda tylko, ze nikt nie gra ONLINE ... Ale przezyje, polecam gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi w ogóle gra się nie podoba. Grafika średnia, na dużej wys. bardzo ładnie, na niskiej okropnie. Sterowanie samolotem to jakaś kpina, zero dynamiki. Lecę 10 metrów nad ziemią z V 2150km/h, a przykładowo w RD: GRiD mam większe poczucie prędkości przy 300km/h. To takie, stosunkowo, 10x wolniejsze Gran Turismo 5 w powietrzu. Strasznie się zawiodłem, już kolejna gra inna niż FPP, która z pewnością nie zalicza się do mojej rubryki must have.

chciałbys leciec tuz nad ziemia z predkoscia 2k i podziwiac szczegóły? to dopiero byłby realizm - z wysoka jest ok a bardzo nisko lecac raczej zwraca sie uwage zeby sie nie rozpieprzyc , a nie czy pani X ma w ogródku dynie i pomidory - moim zdaniem fajnie ze taki tytul sie pojawił - oczywiscie K2 juz w drodze (kurier mi spie...ł sprawe :/) ale chyba nastepnym tytułem bedzie HAWX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ace Combat czekalem na taka gierke i powiem szczerze po demie mi sie bardzo podoba ! oczywiscie kupie ale jak ce na troszke spadnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo bardzo mi się spodobało.. Brakowało takiej gry na ps3. Chyba ją kupie ale dopiero za jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi w ogóle gra się nie podoba.

Pograłem znowu, tym razem po wku*wiającej sesji przy K2 i całkowicie zmieniłem zdanie :turned: Gra jest świetna, grafika też, walki całkiem całkiem. Moje wczorajsze zirytowanie grą było zpewne spowodowane tym, że nie ''grałem'', a przyglądałem się teksturą na ziemi itp. Must have, ale nie tak od razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pady zostały stworzone do grania w symulatory. W takim przekonaniu trwałem do zakupu PS3. Po zakupie pad stał się powszechnością, ale po zagraniu w HAWX znowu pad moim skromnym zdaniem powinien być wykorzystywany w symulatorach. Piękna gra, pięknie się gra, fajna odskocznia od K2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HAWX dostaje niesamowicie w dupe w porównaniu z najnowszym Ace Combatem z X360 (szkoda, że taka seria nie jest już na PS), miałem akurat okazję wczoraj w nią zagrać. HAWX ogólnie oceniam na bardzo średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie HAWX dostaje niesamowicie w dupe w porównaniu z najnowszym Ace Combatem z X360 (szkoda, że taka seria nie jest już na PS), miałem akurat okazję wczoraj w nią zagrać. HAWX ogólnie oceniam na bardzo średni.

dla mnie to żaden argument, bo na PS3 mogę sobie pograć co najwyżej w wersje z PS2 - a wielka szkoda. A trzeba zaznaczyć, że jest to pierwsze podejście UBI do gier lotniczych, NAMCO robi AC od zarania dziejów niemal :turned: Ważne, że będzie jakakolwiek alternatywa dla Ace Combat poza obozem X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAMCO robi AC od zarania dziejów niemal :turned: Ważne, że będzie jakakolwiek alternatywa dla Ace Combat poza obozem X360...

Właśnie, Ubisoft próbuje nowego. Co chwila nowa seria powstaje spod ich studia.

Ciekawe, czy następny AC wyjdzie na PS3. Na pewno, o ile MS nie sypnie kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co to jest to namierzanie na Kwadracie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×