Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Crysis 2 rozpocząłem no i cały czas Just Cause 2.

Just Case.... fajna gierka, do tej pory w innych grach łapię sie na tym że chciałbym użyć linki do szybkiergo przemieszczania się:D

A obecnie gram w:

PS3: NFS: Most Wanted, F1 2012, Fifa 13, Dishonored

PSV: Motorstorm RC, Rayman Origins, Little Big Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okami hd cały czas (30 godzin na liczniku), a z żoną po kolei wszystkie silent hille (jesteśmy na etpaie 2ki hd) po czym mam zamiar napisać obiecany felieton...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted Golden Abyss, naprawdę fajna gra, ale ilość rzeczy do znalezienia przytłacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted Golden Abyss, naprawdę fajna gra, ale ilość rzeczy do znalezienia przytłacza...

Tzn? Mało czy dużo? :) Ja czekam na słuchaweczki nauszne i biorę się ponownie za SH2 i 3. Aktualnie RE: Code Veronica i The Sims 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Sports Champions 2, Angry Birds Trilogy, ewentualnie w Uncharted: Drake's Fortune.

- W promocji PS All Stars Battle Royal Round 2 - Uncharted: Drake's Fortune za 29,- :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie ciągłego testowania miCoacha. Chłopaki z drużyny (gram w nogę) naciskają żebym ustalił czy warto ją kupić czy nie. Wg mnie trening jest profesjonalny. A teraz taka pora roku, że nie chce się wychodzić z domu, więc można samemu poćwiczyć (zwłaszcza jesli ktoś lubi gry na mova).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem platynowac KZ HD, teraz czas dokonczyc trylogie SLY, ktora porzucilem jakis czas temu konczac 1 i 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Mało czy dużo? :) Ja czekam na słuchaweczki nauszne i biorę się ponownie za SH2 i 3. Aktualnie RE: Code Veronica i The Sims 3 :biggrin:

Dużo a nawet bardzo dużo. Ale to dobrze, będzie się chciało wracać i znaleźć wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 - ciekawy model gry, wciąga.

Ja widze w tej grze więcej minusów jakoś. Wciąga mnie chyba tylko samym kombinezonem bo fabularnie to tania historia. A graficznie to miało być jakieś ciekawe, wygląda koszmarnie. Oczywiście koszmarnie jak na taki budżet. Tak wiem na pc to inna bajka ale jednak ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem platynowac KZ HD, teraz czas dokonczyc trylogie SLY, ktora porzucilem jakis czas temu konczac 1 i 2:)

A czy przy ściąganiu KZ hd miałeś jakieś kłopoty? Bo ja ściągam już z 5 godzin i jest dopiero 30%. Internet mam słaby, to fakt, ale wczoraj demo NFS MW(1.9 GB) ściągało się maks. 2 godziny

@temat

ostatnio u mnie na konsoli na zmianę NBA 2K13, Tony Hawk's Pro Skater HD i Assassin's Creed III. To trzecie chwilowo leży na półce, bo przeszedłem wątek główny oraz dosyć dużo zadań pobocznnych i teraz czekam na znajomych aż przejdą, żeby pograć w multi :)

Edytowane przez skrabek_modernwarfare2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport Champion 2 i F1 2012, a niedługo Hitman i Dancestar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed 3, najlepsza z całej serii a w kolejeczce Borderlands 2 ktore przechodze tylko zkumplem w coopie i niedlugo far Cry 3 i Cod bo2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed 3 i NBA 2k13

co do trzeciej czesci AC to dla mnie gra roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2013

Assassin's Creed 3. Ta gra ma wielki potencjał z ktorego moim zdaniem nie do konca skorzystali tworcy tej swietnej produkcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do trzeciej czesci AC to dla mnie gra roku

:rofl:

Najgorsza odsłona serii(no może ac1 byl trochę gorszy),Connor jako za przeproszeniem pizda,a nie Assassyn,zakończenie robione "na szybko". I taka gra która mnie jako fana serii zawiodla ma zostać grą roku. Wolne sobie

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogfight 1942, Max Payne 3, Call of Duty Modern Warfare 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem Uncharted: Drake's Fortune i jestem obecnie na piątym rozdziale :happy: wiadomo, świetna gierka i musiałem się przyzwyczaić jeszcze do tego starego "systemu" rzucania granatami (lekki problem był, ale sobie poradziłem). Dead Rising 2: Off the Record jutro muszę ruszyć, bo zombie mi tam zasną i zanudzą się na śmierć :teehee:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×