Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Robson a grałeś w outland ? Niezła platformówka akurat na przejście przed GTA :D Jakbyś się skusił to są tam poziomy, które można przejść tylko w coopie to moglibyśmy je razem ogarnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 3 obalony ;) Konkret giera!!!

Teraz, Spec Ops The Line i może coś XCOM'a pogram i mamy 17 wrzesień, a wtedy wiadomo co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerwa od diablo 3 (damn w 10 dni - zrobić 100 godzin :D , to sie nazywa gaming urlopowy )

 

teraz jadę:

-killer is dead (wciąga chociaz bardzo niszowa gierka)

 

-rayman legends (miszcz platformowy)

 

-doa 5 ultimate (zawód roku...)

 

-zaraz lecę z kingdom hearts 1.5 :D

 

Niestety urlop zakończony więc zapewne przejdzie się wszystko to i ps4 przywita me skromne progi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w oczekiwaniu na GTA V gram w genialne Mark of the Ninja na PC. Kupione w ramach Humble Bundle, za 15 złotych taką grę grzech nie wziąć. Skandal, że nie wyszło na PS3. Musiałem pada od chlebaka pod kompa podłączyć, bo jak grać na K+M, to ja dwa lata temu zapomniałem :)

Grę polecam, kto jeszcze nie grał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM coś nie podszedł :sad:

Spec Ops na wykończeniu, do 17 myślę, że starczy. Później GTA V, a po GTA... GTA :) Szkoda tylko, że w tym GTA tak MAŁO PRZECHODNIUF będzie...

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epickiego MGS4 ukończyłem to teraz czas na kolejny tytuł. Kasy na nowe produkcje nie ma to ogarniam 1 cześć Uncharted. Ciekawe jak wypadnie na tle 2 i 3?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę oryginalny i powiem: Grand Theft Auto V

 

Na razie wszystkie inne konsole będą się kurzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asura's Wrath..jakie to zajebiste!!!

Edit1: ..i EPICKIE!!! ;-)

Edytowane przez pony o)))
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lollipop Chainsaw zakupione w media expert za 30zł. Głupkowata gra a zabawa jest przednia :). Sparkle hunting!

 

Także kupiłem za 29zł w ME :D Kosa jedna wielka. Gra jest przyjemna, pucharki dość proste, można grać i grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 - Far Cry 3 (tak wiem wtopiłem, zdążyłem kupić i niedługo potem zapowiedzieli do PS+, mam najdroższe napisy świata)

PSV - Stealth Inc: A Clone In The Dark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTAV

Uwzględniając fakt, że w GTA IV grałem regularnie od zakupu w 2010 do niedawna, to boję się co będzie teraz. Najprawdopodobniej jest to moja ostatnia gra zakupiona na PS3 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez następne pół roku ten temat powinien zmienić nazwę na "W co, oprócz GTA V, teraz gracie". d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się splatynować LBP Karting (24h tworzenia, pad sobie leży, a szmacianka sobie lata :D), a potem GTA V i FIFA 14. I jeszcze może kiedyś znajdę na ogranie paru gier z plusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asura's Wrath właśnie ukończone (mega pozytywne zaskoczenie-rewelacyjnie się bawilem z tym tytułem)

..a teraz do napędu wędruje Shadows of the damned!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegialem... gta5 z żoną, diablo 3 w coopie, rayman legends jako best platformer, killer is dead jako odskocznia, kingdom hearts 1.5 jako powroty sentymentalne, ff14 jeszcze nie ruszone (cena mnie zachęciła wiec kupilem), zaraz 99 lvl w dragons crown, a kiedy czas na nie zaczete tales of xillia, dishonored, zeno clash 2, majin, child of eden oraz la noire... i pomyśleć że zaraz premiera ps4 i też sie jaram., za duzo tytulow za malo czasu..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to robisz, że mając żonę, córkę i pracę znajdujesz tyle czasu na granie? :)

Ja mając żonę i córkę na granie znajduję czas 1-2 razy w tygodniu, a lada moment pojawi się drugi dzieciak, to już nie wiem kiedy się z konsola spotkam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×