Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

korwin, ze względu iż ja nie jestem (w przeciwieństwie do zduna) fanboyem serii SH, to Ci odpowiem szczerze, że naprawdę warto ograć 1 i 2 część. Ba, 1 i 2 to tak naprawdę najlepsze odsłony serii, 3 już nie jest taka kozacka. Po dwóch pierwszych częściach, kolejną moją ulubioną odsłoną jest dopier Downpour :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints Row IV i Splinter Cell: Blacklist z większym naciskiem na Splinter Cella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catherine męcze ostatni etap juz 2 dzien :/ potem Kingdom of Amalur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

splinter cell nowy za mną...

Z Magda nadal saw natomiast sam niestrudzenie nerdze dragons crown (zmienia sie przez ten tytuł mój top 10 generacji...)

Od pojutrza rayman legends aby jeszcze sprawić sobie diablo 3 - potem coś sie tam jeszcze kupi ale raczej bez planów...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnoscia gram w Blacklist, w oczekiwaniu na GTA 5 i nowa generacje a warz z nia Black Flag i Watch Dogs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strategicznie spoglądajac na poleczkę i dysk najszlo mnie na ambitny plan przejścia zaległości i nie tylko, prezentuje sie on w sposób następujący( kolejność raczej nie przypadkowa...)

rayman legends, diablo 3, killer is dead, tales of xillia, majin, skończyć splatterhouse, tales of graces f (dokończyć), blur (skończyć singla), dishonored, atelier ayesha, kupić b2s i bye bye generacjo :D

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strategicznie spoglądajac na poleczkę i dysk najszlo mnie na ambitny plan przejścia zaległości i nie tylko, prezentuje sie on w sposób następujący( kolejność raczej nie przypadkowa...)

rayman legends, diablo 3, killer is dead, tales of xillia, majin, skończyć splatterhouse, tales of graces f (dokończyć), blur (skończyć singla), dishonored, atelier ayesha, kupić b2s i bye bye generacjo :biggrin:

A L.A. Noire w końcu ograłeś, kozo?

Ja się łapię niedługo za Dead Space'a. Mam nadzieję, że nie zrobię w gacie, bom wrażliwy, od maleńkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A L.A. Noire w końcu ograłeś, kozo?

Ja się łapię niedługo za Dead Space'a. Mam nadzieję, że nie zrobię w gacie, bom wrażliwy, od maleńkości.

Spoko ja też raczej od horrorów stronie a Dead Space ukończyłem. Co prawda w słuchawkach albo w dobrym dźwięku może bym się nie odważył, ale idzie się przyzwyczaić a klimat Obcego w pierwszej część DS wylewa się aż z ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też raczej od horrorów stronie a Dead Space ukończyłem. Co prawda w słuchawkach albo w dobrym dźwięku może bym się nie odważył, ale idzie się przyzwyczaić a klimat Obcego w pierwszej część DS wylewa się aż z ekranu :)

Gram tylko w słuchawkach, więc zobaczymy, czy się nie skitram ;)

Muszę sobie jeszcze dobrać jakąś popierdółkę, jako odskocznię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed GTA V, kończę IV (trofea w tym 200 gołębi :), ze skokami chyba się nie uda przed premierą), no i trzeba przejść The Ballad of Gay Tony, w międzyczasie zapuszczę też Assassin's Creed III.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wessalo - NFS Sfift. do przejscia tylko ostatnie zawody, ale nie tak mnie wciagnelo ze zbieram odznaki, i chce ukonczyc kazdy jeden wyscig przed podejsciem do ostatniego etapu.

 

Bede musial cos z rozgrzebanych rzeczy dokonczyc a mam tego za wiele :( chyba The Cave - 3cie przejscie (odblokuje choc zle zakonczenia).

Zaczalem tez AC3 i przyznam ze od poczatku po dotarcie do bostonu gralo mi sie milo.... eh durny ja rozgrzebalem kolejny tytul....

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2

 

Od 3.09 Diablo 3 (chętnie pogram w grupie)

 

Od 10.09 Puppeteer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF7 ograne.

Teraz nadszedł czas na Final Fantasy 6. Czemu kiedyś przeszedłem do połowy?  :drag:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3: Persona 4 Arena, Assassin's Creed III

Na Vicie: Jak and Daxter HD Trilogy

Na X360: Halo Combat Evolved (meh...), Forza Motorsport 4

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet 3

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×