Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

wii - fragile dreams - czyli najbardziej niedocieniona gra wszech czasów (kończę po raz 3ci)

 

x360 - maksuje wiedźmina 2 (robie dodatkowe questy i arenę ;) )

 

 

 

ps3 - po tygodniu przygoda z ff14 zakończona (mmo to jesnak nie moje klimaty na dłużej :blush:, nagle odechciało mi się w to grać ) i zabieram się za stareńkie zaległości :P

 

-shank 2 (jedynka była świetna czas przejść kontynuacje ;) )

-dragons crown nadal (zabieram się za nową postać ale to spokojnie bo grę dawno wymaksowałem :P ale że znajomi zaczęli w to grać do coopa sie zbieramy )

-doa 5 od czasu do czasu w multi ;)

 

za to bardzo zawiodłem sę nfs shift 2 który moim zdaniem do jedynki startu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wii - fragile dreams - czyli najbardziej niedocieniona gra wszech czasów (kończę po raz 3ci)

 

 

Mówisz, że gra godna polecenia - muszę, w takim razie sprawdzić.

 

Polecisz jeszcze coś ciekawego na Wii? Na razie moja lista must have wygląda tak (i tego typu gry na Wii mnie interesują):

 

Pandora's Tower

Xenoblade Chronicles

Last Story

Donkey kong country returns

Disaster: Day Of Crisis

Monster Hunter 3

 

Zeldy oczywiście już posiadam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-na bank madword jako super tytuł na mózg off a do dostania za grosze

-no more heroes 1,2 (moje ulubione tytuły na wii)

- mario galaxy 1,2 (rayman origins/legends i właśnie te 2 serie to najlepsze platformery ever m moim zdaniem)

- mario kart (naprawdę skillowe wyścigi arcade)

- okami (na ps2/psn czy wii) bede ten tytuł polecał za każdym razem ;)

- red steel 2 (super tytuł i chyba najlepiej wykorzystujący kontroler ruchu ever)

- muramasa (piękna gra :) )

- super paper mario kupiłem razem z wii i kosztowała mnie gra nie mało (220 zł) - pomieszanie rpga z mario?? dlaczego nie?!

- kirby epic yarn

- fatal frame aka project zero (jeden z lepszych horrorów ever i najlepszy takowy tytuł na wii)

no i te gry co napisałeś poza monster hunterem (jakoś nie czaje fenomenu serii) i przyznaje że nie grałem jeszcze w disaster mam i polecam, taki zestaw starczy co na spokojnie rok świetnej zabawy 

 

odnośnie fragile dreams:

to chyba najpesymistyczniejszy tytuł na rynku... Smierć jest tu na porządku dziennym a samotnosć głównego bohatera tylko potęguje tą wszechobecną apatię i chociaz gameplay tytułu jest dosyc średni tak samą grę cenię sobie do tego stopnia że spokojnie w osobistym top 20 ever (a ograłem sporo tytułów w życiu) gra się tam znajduje...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przejrzę gameplaye do Twojej listy i na pewno uzupełnię swoją. Przeważnie gry, które polecasz innym mi też pasują, więc pewnie większość z nich będzie do ogrania.

Pisałeś wcześniej, że grasz w Wiedźmina 2. Właśnie dzisiaj naszła mnie na niego ochota po otrzymaniu newslettera od cdp.pl, że jest w promocji za 19.99 zl. Kiedyś nawet chciałem kupić jakiegoś starego X360 tylko dla tego tytułu, bo obawiałem się że na moim służbowym laptopie "nie pójdzie" (pierwsza część działała dosyć dobrze), ale za 20 zł to chyba warto zaryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Assassin's Creed 2, teraz zabrałem się za Sleeping Dogs (polecam tym którzy nie grali :yes: ) 

w kolejce mam resztę Assasynów, Remember Me (ale chyba nie mój klimat) + czekam na kolejne niespodzianki w PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapie pokemony w Ni No Kuni i na PSP Adventure Island 2 i Double Dragon 3 z nes'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III dobra gra! Czekam na GTA V i mam jeszcze Deus Ex'a do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość plusowych hien Remember Me. Kurczę, muszę wrócić do Piątego Elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu ( o ile uda mi się dopchać do konsoli ) ogrywam głównie multi w TCGRFS ewt. tryb Partyzanta w coop'ie offline'owym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, też sobie wbiję posta do licznika.

Velocity Ultra

Za friko!

1384200798934.gif

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Vicie cały czas Dragon's Crown

 

Na PS3 od czasu do czasu załączam GTA V i czekam aż MGR: Revengeance się ściągnie :P

 

Na X360 Dead Space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchnęło mnie żeby przed dzisiejszym meczem popykać sobie w PES 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dustforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×