Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wonderbook splatynowany - ciekawa gierka.

Teraz biorę się za F1 Race Stars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: The Force Unleashed - Póki co nie czuję mocy :starwars:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz już totalnie poświęciłem się P4G na PsV więc plejka stoi i zbiera siły na ToGF'a ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu kupna GT5 (z DFP). Ale z racji iz nawet nie mialem czasu przyjrzec sie tytulom z PS+ z marca a i sporo tych ktore dostalem zapisujac sie do uslugi leza na dysku. Plan jest aby zredukowac czas spedzany z GT5 na rzecz BioShock2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po skończonym świetnym sleeping dogs z ps+ zabrałem się za kolejną grę z PS+- Dead or Alive5. Całkiem dobra gra trzeba przyznać gdyby nie zrąbane objaśnienie sterowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman wreszcie bo juz tyle na poleczce przelezal ze az żal mi go na wykladach pocinam w assassina na vitke no i wiadomo ninja gaiden oraz mortal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zabrać się wreszcie za klasykę ! Na pierwszy ogień Metal Gear Solid 1 z PSS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam sobie bioshock 1 i 2 , dead nation a w kolejce czekaja jeszcze gry z plusa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie killzone 3, myslałem że nie spodobają się mi te klimaty, ale było całkiem ok. Jedyne minusy to pakowanie całego magazynka żeby zabić i to że ilość broni można na palcach u jednej ręki policzyć. Teraz biore się za Darksiders 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie wbijam platynę w Sleeping Dogs, w międzyczasie przechodzę Darksiders. A jeszcze w tyle gier z plusa trzeba pograć... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs skończyłem w jakieś 11h jakoś od połowy gry nie robiłem zadań pobocznych bo plus mi się kończy ;P Teraz poleci DS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj ukończyłem śpiące pieski, robiąc wszystkie zadania poboczne. Nie powiem, nie moje klimaty, jednak fajna odskocznia i przyjemnie się grało, chociaż po pierwszych paru godzinach chciałem to z dysku usuwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę do twórczego tematu ;)

Wróciła zajawka na PS3, to i sypnęło zaległościami :)

W tym tygodniu ukończony Brotherhood, rozpoczęty Ghost Recon: FS i kończę w koopie z kumplem Resistance 3 (czemu tak stosunkowo cicho było o tak zajebistej grze?!?!?) I nie rozumiem, czemu Future Soldier nie został przyjęty z należytym szacunkiem, czyli zamiast ochów-achów i ocen na poziomie 85-90% są <80... Czyżby gra w dalszych etyapach obniżała poziom? Chociaż może się czepiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pojeździłem trochę miniaturowymi bolidami w F1 race stars. Można się trochę pobawić i pograć w coś odstresowującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - gierka odstresowująca i dająca oddach między większymi tytułami.

Właśnie zassysam ME3 z Plusa i prawdopodobnie od wtorku zacznę w niego grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem znowu ratować świat, kopać tyłki kosmitom, albo ganiać za mordercą origami, a zamiast tego słucham nirvany zapierdzielając po wielkim kanionie - motorstorm - stare, ale jare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 - po dwóch miesiącach maniaczenia w jRPGI naszła mnie ochota na jakąś grę akcji :P. W międzyczasie (głównie na kibelku) Lumines lub Wipeout na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 13 i LBP 2 HuKa94 moj login jak coś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem z PS + Mass Effect 3 i muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony. Fabuła o tematyce (kosmos itp.) za którą nie przepadam, tak mnie wciągnęła że nie mogłem się oderwać od gry. Na multi jeszcze nie grałem wiec na ten temat się nie wypowiem, jednak single jak najbardziej godny polecenia! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynac mass effect od 3ciej czesci jest troche jak czytac/ogladsc wladce pierscieni od powrotu krola....

ale aby bylo na temat gram w :

ps3. tales of graces f oraz dead or alive 5

vita. nadal persona 4

tablet. czasem sprawdzic co nowego za free dodali... aczkolwiek android nigdy nie zastapi handhelda i basta...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ogrywam God Of War HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadrabiam wielomiesięczne zaległości i przechodzę Uncharted 2 na Crushing.... Muszę powiedzieć, że tak jak w jedynce tak i tu dopiero na tym poziomie gra pokazuje pazury. Bywa ciężko (choć chyba jednak łatwiej niż w jedynce), ale za to przejście poszczególnych etapów daje niezłą radochę, a już pokonanie bossa na końcu pociągu wielką, cholerną satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×