Skocz do zawartości
adrianek274

Liceum vs. Technikum

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zdałem do 4klasy technikum... co uważam za mój największy błąd życiowy... dziewczynę mam - jak ktoś nie siedzi 10h dziennie przed konsolą to i chodząc do męskiej szkoły coś znajdzie xD

Jednak Technikum nauczyło mnie tylko i wyłącznie mataczenia - kto więcej leje wody ten lepiej na tym wychodzi... czasy elitarnych technikum się skończyły - tak mi się wydaję... nauczyciele 20lat uczą tego samego ... a teraz byle by do emeryturki - nie obchodzi ich chyba zdawalność egzaminu... siedzę rok dłużej i mam nadzieje zdać chociaż maturę bo co napiszę na egzaminie zawodowym to sam nie wiem.

Perspektywa matury i zawodu w jeden rok dłużej jest kusząca - nikt przecież nie odrzuca że nie pójdzie na studia... co jak co ale TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU szczerze odradzam !!

Technik Teleinformatyk - ktoś mi może wytłumaczyć na czym ten zawód w ogóle polega? wyobrażam sobie pracę w orange czy tp chociażby... ale nie słyszałem przez te 3 lata dosłownie nic co mogło by mi ułatwić pracę w takiej firmie... nie słyszałem a co dopiero zagłębić temat i się czegoś nauczyć - tyle z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zdałem do 4klasy technikum... co uważam za mój największy błąd życiowy... dziewczynę mam - jak ktoś nie siedzi 10h dziennie przed konsolą to i chodząc do męskiej szkoły coś znajdzie xD

Jednak Technikum nauczyło mnie tylko i wyłącznie mataczenia - kto więcej leje wody ten lepiej na tym wychodzi... czasy elitarnych technikum się skończyły - tak mi się wydaję... nauczyciele 20lat uczą tego samego ... a teraz byle by do emeryturki - nie obchodzi ich chyba zdawalność egzaminu... siedzę rok dłużej i mam nadzieje zdać chociaż maturę bo co napiszę na egzaminie zawodowym to sam nie wiem.

Perspektywa matury i zawodu w jeden rok dłużej jest kusząca - nikt przecież nie odrzuca że nie pójdzie na studia... co jak co ale TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU szczerze odradzam !!

Technik Teleinformatyk - ktoś mi może wytłumaczyć na czym ten zawód w ogóle polega? wyobrażam sobie pracę w orange czy tp chociażby... ale nie słyszałem przez te 3 lata dosłownie nic co mogło by mi ułatwić pracę w takiej firmie... nie słyszałem a co dopiero zagłębić temat i się czegoś nauczyć - tyle z mojej strony ;)

Masz racje, szkoła to głupota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie zdałem sobie do 3 kalsy lo (ledwo ledwo) i żałuje że nie byłem w technikum miałbym po tym jakiś zawód bo liceum to nie dla mnie ; D pozatym po liceum jesteś nikim nic nie umiesz i musisz na studia isc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matematyka i informatyka? może matematyka i programowanie, albo matematyka i inżynieria, ale matematyka i projektowanie stron WWW i zarządzanie sieciami już nie wymaga samych piątek z tego przedmiotu. Informatyka jest zbyt ogólna, by kojarzyć ją tylko z robieniem gier...

Co do tego dziecka z JuEs.

3 pisze się i wymawia "trzy"

jeżeli piszesz

" 3 jesteś mądry", albo "3egokolwiek się razem", to też tak mówisz? ("trzy jesteś mądry, trzegokolwiek")?

porównywałeś to do angielskich skrótów typu "w8". To teraz, by wbić się w twój poziom przedstawię to łopatologicznie.

czegokolwiek-3egokolwiek= różnica jednej literki;

wait-w8= różnica dwóch literek, a to jedno z krótszych porównań.

Pisząc w sposób gimnazjalisty utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie masz więcej niż 13 lat, bo statystycznie mniej więcej w tym wieku dziecko może opanować nasz język.

Ja jestem w technikum informatycznym, z matematyki (prawie od zawsze) jadę na dwójach, maksymalnie trójach, ale z programowania jestem jednym z lepszych. Przyszłość wiążę z sieciami komputerowymi.

Ps. A o Ivanie the Terrible i Byzantine Empire uczyłem się w wieku 14-stu lat w gimnazjum. A w wieku 13-stu przerabiałem szeroko rozumianą Greek Empire. To czyni mnie cwaniakiem mogącym kaleczyć język i wkurzać innych swoim ignoranctwem?

Mówisz, że na dwójach i trójach jedziesz? A już czułem się skreślony z informatyki, chociaż kocham ten przedmiot ale od zawsze miałem problemy a matematyką. To mnie podnosiłeś na duchu :D Bałem się, że sobie nie poradzę w technikum/liceum. Teraz tylko pozostaje mi wybór :P Technikum czy liceum xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×