Skocz do zawartości
ONE

X-Men Origins: Wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Skoro grafie dales 4,5/5 to chyba byles po miesiecznej sesji grania na Pegazusie... : P... albo siedzisz u sasiada i grasz u siebie na TV... z takiej odleglosci byloby znosnie xD

no wiesz co? chyba lekko przesadziłeś ;p ocena za grafikę jak najbardziej zasłużona. Fajne oświetlenie, dużo detali no i baaaardzo ale to baaardzo mało słabych tekstur, więc "o co kaman?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK - fanem Logana jesteś? I grał nie będziesz? No to giera faktycznie rewelacyjna być musi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KopaczK - fanem Logana jesteś? I grał nie będziesz? No to giera faktycznie rewelacyjna być musi :biggrin:

Taką siekę to ja mogę kupić za 30 zeta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże święty... zostawcie tą grafikę !! Pogadajcie o czymś innym, ihmo grafika jest najmniej ważnym elementem, a najwięcej o niej gadacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów obciągnąłem demko i jestem mile zaskoczony. Spodziewałem się niesamowitego gniota, a tu przyjemna, nie angażujaca umysłu rozpierducha w całkiem uroczej grafice. Przyda się kiedy zabraknie neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z nudów obciągnąłem demko i jestem mile zaskoczony. Spodziewałem się niesamowitego gniota, a tu przyjemna, nie angażujaca umysłu rozpierducha w całkiem uroczej grafice. Przyda się kiedy zabraknie neta.

I o to w tej gierce chodzi. Żałuję, że nie ma tam czego więcej niż zwykłej sieki, ale są ludzie którzy tego potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje, że w Killzone 2 nie ma żadnych motywów muzycznych do zaśpiewania przez mikrofon, lub opcji pogrania z kumplem w pokera przez internet albo, elementów symulacji gry w golfa.

KopaczK jak ci nie pasuje to kup sobie inną gre, np. MGS, a nie z uporem Gołoty wracasz do tematu.

Do którego nic, ale, to nic nie wnosisz, tylko nabijasz sobie liczbę postów na forum ( to samo tyczy się winiasz-a)

Panowie liczy się, jakość nie ilość.

aaaaaaaa bym zapomniał Kopczyk nie cytuje się ostatniej wypowiedzi, i skąd wiesz czy w gierce nie ma innych elementów niż tylko sieczka, jak nie grałeś?

Co do dema,

To brutalność w najczystszej postaci, Kartos ma, od kogo się uczyć.

Intensywny, ciekawy i szybki, lecz niepozbawiony wad gamepley, naprawdę daje mnóstwo zabawy.

A filmik wprowadzający do dema, jest niesamowicie zrobiony, a akcją przewyższa większość scen w filmie kinowym.

Myśle żę, gre warto mieć w kolekcji, a Platynke będę zdobywał z czystą przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest najważniejsze w grze ? gameplay i ta gra to ma.

System walki, ktoś w poprzednich postach wysmiewał a przecież jest dużo lepszy niż w DMC4

Chyba że ten wam sie podoba:

:)

Są gry, które mają fabułę i grafike i są do d..y bo grywalności zero.

Radocha z gry to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie gra jest kiepska. Postac chodzi po ekranie jakby miala rolki na nogach. Wyraznie widoczny jest tu tez "efekt fallouta 3", czyli ma sie wrazenie ze to nie postac idzie, ale idzie otoczenia a postac przebiera nozkami w miejscu. Gameplay sredni, jak na tak rozreklamowana rewolucyjna gre. Jakos gra do mnie nie przemawia po prostu. Widac, ze brutalnosc to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj sciagnalem demko i.... hmmm dziwna gra... :D Ogolnie gra sie bardzo przyjemnie, sieczka jest miodna ale skoro jest to na podstawie filmu/Komiksu (Czyli ze x-man) to nie przemawia do mnie brutalnosc logana (jego braciszek bardziej nadawal by sie do tego tytulu) :) kogos troszeczke ponioslo, do GOW'a jeszcze troszke to jakos chcial sobie umilic czas X-man'em ;] Sama grafika jest moze i srednia ale mi sie podoba.. :) wszystko ladnie wyglada a co do spadku animacji to chyba mi nie przeszkadzlo i nie zauwazylem tego albo po prostu, nie ma spadku takiego jak u niektorych (Macie do dupy konsole :D)... Nie no pewnie jestem slepy :)

Kombosy sa miodne i bardzo efektowne a gra sama w sobie jest dosc prosta (Wnioskujac po 2 stopniu trudnosci w demie) i idzie sie pobawic co jest najwazniejsze.

Grafika tak 3/5

Miód 5/5

Fabuly w takich grach sie nie ocenia :D, Szkoda ze nie moglem zabic tego ostatniego BOSS'a w demie bo chcialbym zobaczyc jak wyglada walka z nim :D

A i nie jestem jakims fanem Kratosa, GOW do mnie nawet nie przemawia pogralem w jedynke przez 15 min i wylaczylem :) (Nie bijcie mnie tylko) Wolverin wedlug mnie pod wzgledem sieczki prezentuje sie lepiej :D a co do 1 czesci z Wolverinem w roli glownej wedlug mnie byla gorsza.

PS: "Dzisiaj z nudów obciągnąłem demko" Niezle ;] Ciekawe co obciagasz jak sie nie nudzisz :D (Bez obrazy taki "joke") :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja żałuje, że w Killzone 2 nie ma żadnych motywów muzycznych do zaśpiewania przez mikrofon, lub opcji pogrania z kumplem w pokera przez internet albo, elementów symulacji gry w golfa.

KopaczK jak ci nie pasuje to kup sobie inną gre, np. MGS, a nie z uporem Gołoty wracasz do tematu.

Do którego nic, ale, to nic nie wnosisz, tylko nabijasz sobie liczbę postów na forum ( to samo tyczy się winiasz-a)

Panowie liczy się, jakość nie ilość.

aaaaaaaa bym zapomniał Kopczyk nie cytuje się ostatniej wypowiedzi, i skąd wiesz czy w gierce nie ma innych elementów niż tylko sieczka, jak nie grałeś?

Może i masz rację, ale na tym forum są moderatorzy. Jeżeli oni uznają, ze wszystkie posty w temacie są ok, to tak jest i nie masz się czego czepiać. Nie musisz pochwalać mojego sposobu pisania, ale taki jest. Wolisz jakość. Super, ja wolę podyskutować na temat. Jeśli ktoś chce zrobić tu czystkę niech to zrobi. BTW widziałeś inne tematy? Na tym forum ludzie piszą jedno zdanie, albo wklejają emotikonkę i to im wystarcza. Nikt tego nie kasuje. Zerknij na liczbę postów aktywnych forumowiczów. Niektórzy mają kilka tysiaków!!!

A teraz do meritum. Od tego typu bohatera oczekuję czegś więcej. Napisałem nawet czego, ale tego widać nie zauważyłeś. Wolverine powinien wykorzystywać swoją zwierzęcą naturę, instynkty, tego tu nie ma. Gry nie mam, ale wiadomo co Logan jest w stanie w niej zrobić, prawda? I o to mi właśnie chodzi.

Fabuly w takich grach sie nie ocenia :D , Szkoda ze nie moglem zabic tego ostatniego BOSS'a w demie bo chcialbym zobaczyc jak wyglada walka z nim :D

A i nie jestem jakims fanem Kratosa, GOW do mnie nawet nie przemawia pogralem w jedynke przez 15 min i wylaczylem :) (Nie bijcie mnie tylko) Wolverin wedlug mnie pod wzgledem sieczki prezentuje sie lepiej :D a co do 1 czesci z Wolverinem w roli glownej wedlug mnie byla gorsza.

Dlaczego się nie ocenia? Skoro ceniamy fabułę w strzelankach, to dlaczego nie w rąbankach? Jeśli slashery mają być oceniane bez aspektów fabularnych (zazwyczaj oceny powinny być niskie), to max dla GOW, itp. należałoby ustawić na wysokości 7/10. Jednak jakąś fabułę/pseudo-fabułę twórcy w tych grach umieszczają, więc należałoby się jej także przyjrzeć i ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się nie ocenia? Skoro ceniamy fabułę w strzelankach, to dlaczego nie w rąbankach? Jeśli slashery mają być oceniane bez aspektów fabularnych (zazwyczaj oceny powinny być niskie), to max dla GOW, itp. należałoby ustawić na wysokości 7/10. Jednak jakąś fabułę/pseudo-fabułę twórcy w tych grach umieszczają, więc należałoby się jej także przyjrzeć i ocenić.

Moze i masz racje ale co tam jest do oceniania... najwazniejsza jest frajda z gry ktora daje nam w tym przypadku latanie loganem i zabijalnie wszystkiego co sie rusza i wedlug mnie fabula w tej grze to max 10% oceny koncowej wiec po sie tu wysilac i w ogole poruszac ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze i masz racje ale co tam jest do oceniania... najwazniejsza jest frajda z gry ktora daje nam w tym przypadku latanie loganem i zabijalnie wszystkiego co sie rusza i wedlug mnie fabula w tej grze to max 10% oceny koncowej wiec po sie tu wysilac i w ogole poruszac ten temat :D

Chodzi o to, że fabuła musi być na jako takim poziomie, żeby gracze od konsoli nie odeszli, bo sieczka może się szybko znudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tutaj znawcy demowych wersji :)

dzisiaj uzyskalem swoja kopie Wolva :)

przyznam ze spowolnienia sa zauwazalne. Narazie odkrylem jedno tak samo jak na poczatku chce sie wejsc pod ten wodospad. wychodzac troszke gra zwolnila bylo widac lekki spadek.

Natomiast dalej cud miod, doszedlem juz troszke :) 8% zrobione puchharkow , natomiast walki z bossami (ten duzy co sie ukazuje w demie na koncu) jest podobna do GOW tzn tez musisz klikac X O czy cos :) widac ze wzorowali sie na tej sieczce.

Wszystko jest miodne, fabula jest bo Logan kogos traci pozniej ble ble nie che wam spoilowac bo moze jakies pojedyncze jednostki kupia gre a nie beda znawcami gier po demie ;]

skille dodawanie pkt combosy jest tego sporo. wiadomo w GOWie jest wiecej typow broni tutaj masz tylko pazurki.

Jak narazie poziom normal jest dosyc prosty, zginalem tylko gdzies SPOILER - gdzie Logan traci swoje moce i jeden strzal - smierc SPOILER

ja tam gre polecam. Szczegolnie tym co lubia GOW'a ;] Grafika jest przyjemna i mozna porownac do uncharted, chociaz ja i tak stawiam grafike na rowni z grywalnoscia wiec raczej nie biore pod uwage ze tekstura ktora jest po lewej w rogu za sciana jest gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam gre polecam. Szczegolnie tym co lubia GOW'a ;] Grafika jest przyjemna i mozna porownac do uncharted, chociaz ja i tak stawiam grafike na rowni z grywalnoscia wiec raczej nie biore pod uwage ze tekstura ktora jest po lewej w rogu za sciana jest gorsza.

Trochę chyba przesadzasz. Wolvie do pięt nie dorasta UNCHARTED. ;)

Czy w pełnej wersji też są niewidzialne ściany? Tzn. czy np. nie da się spaść w przepaść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoZaBzduro (tak się odmienia ;p ?)- przeszedłeś już grę? Wiesz już ile zajmuje przejście za pierwszym razem ? Bo poważnie obmyślam zakup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da sie da sie ;]

wyrzucanie przeciwnikow w przepasc tez jest mozliwe ;)

W demku przeciwnika można wyrzucić, ale samemu wyskoczyć juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W demku przeciwnika można wyrzucić, ale samemu wyskoczyć juz nie.

Niech ja pomyślę. Od tego zależy, czy kupisz tą grę? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ja pomyślę. Od tego zależy, czy kupisz tą grę? :thumbsup:

Niech pomyślę. Nie kupię jej w najbliższym czasie. :P Można, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepanie sie szczegolow ;] wiec pewnie on raczej nie kupi :) a ja progress w graniu mam ;) zacnie sie gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i przeszedlem X-mena ;] koncowa cut scenka best ;)

teraz czeka mnie poziom hard ;)

Gratuluję ale następnym razem edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim. Ile zajęło ci przejście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×