Skocz do zawartości
ONE

X-Men Origins: Wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

Przemoc i krwawa łaźnia jest konkretna (helikopter :)) i w tych klimatach może się podobać ale od tego dema to szyna kolejowa jest mniej liniowa :shok: (korytko z niewidzialnymi ścianami).

O kiepskiej grafice nie wspominam. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemoc i krwawa łaźnia jest konkretna (helikopter :) ) i w tych klimatach może się podobać ale od tego dema to szyna kolejowa jest mniej liniowa :shok: (korytko z niewidzialnymi ścianami).

O kiepskiej grafice nie wspominam. :whistling:

To są te niedoróbki o których pisałem. Ciekawe jak będzie wyglądała pełna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem gameplay na justin.tv i musze przyznać że tak dobrej sieki to ze świecą szukać . Jak stanieje to odrazu kupuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie grafika odrzuciła kompletnie ;/ Tekstury brzydkie, postaci też, pierwszy film ohydny, krew średnia.

Sieka pierwsza klasa to GoW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się demo podobało. Fajna sieczka i przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja również czekam aż cena spadnie bo gry sprzedaje odrazu jak zdobędę platyne bądz stwierdzam że nie dam rady jej zdobyć^^, ale cos czuje że cena tak szybko nie spadnie, na allegro narazie nie widać w ogole używek a ja z każdym przejsciem dema jestem jestem coraz bardziej napalony na tą grę;/ btw. na game trailers pojawiło sie porównanie wersji na x360 i ps3 link: http://www.gametrailers.com/player/48754.html . Osobiscie nigdy nie widziałem różnic jak widziałem takie porówniania.... i dalej nie widze.

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nieaktualne porownanie, wczesniej mieli "ciekawsze", ale musili je podmienic. Mianowicie, na 0:47 przy akcji na helikopterze na screenie z PS3 (ktory oczywiscie wygladal gorzej) pojawial sie napis "press (A) to..." o.O. Tyle sa warte porownania na GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również czekam aż cena spadnie bo gry sprzedaje odrazu jak zdobędę platyne bądz stwierdzam że nie dam rady jej zdobyć^^, ale cos czuje że cena tak szybko nie spadnie, na allegro narazie nie widać w ogole używek a ja z każdym przejsciem dema jestem jestem coraz bardziej napalony na tą grę;/ btw. na game trailers pojawiło sie porównanie wersji na x360 i ps3 link: http://www.gametrailers.com/player/48754.html . Osobiscie nigdy nie widziałem różnic jak widziałem takie porówniania.... i dalej nie widze.

A ja widzę. I o ile przy każdym porównaniu GT M$ wygrywał tak X-men lepiej wygląda na sprzęcie SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kto posiada pełna wersje gry może powiedzieć czy fps w niektórych miejscach -widocznie- spadaja tak jak w demie? (w wersji demo najbardziej widoczne np. podczas spychania samochodu z gorki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta gra to żenada, nie wiem czemu tego nie widzicie. Radzę poczekać na GOW3 zamiast kasę ładować w te popłuczyny komercji...

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra to żenada, nie wiem czemu tego nie widzicie. Radzę poczekać na GOW3 zamiast kasę ładować w te popłuczyny komercji...

Wreszcie ktoś to napisał. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy warto płacić za tą grę to jest pytanie ?

Za darmo lub prawie darmo mozna grac i jest fajnie

Kupić ? Jak ktoś ma nadmiar kasy to tak

Ps

"Wronator"

Obejrzyj to jeszcze raz

Mniejsze możliwości "Piksel Shader" to problem konsoli "Sony" tak po prostu już jest

Nie jest to fanbojskie stwierdzenie tylko wynika z technikali sprzetu

Producenci gier powinni wreszcie wykorzystywać także "Cela" do generowania grafiki wtedy klocek może mieć problem aby pociągnąc to co PS3.

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra to żenada, nie wiem czemu tego nie widzicie. Radzę poczekać na GOW3 zamiast kasę ładować w te popłuczyny komercji...

Jeżeli chodzi o mnie to dla mnie to jest jedna z tych gier, która mimo średnich ocen przyciąga mnie bardzo do siebie. Pozatym o gustach sie nie dyskutuje, mnie sie podoba i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pograsz troche to napisz jak wrażenia, i tak w ogole ile dałes i gdze kupiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniacz GoW3? Co za bzdura ^^ Jeśli full wersja jest tak samo zepsuta jak demko to ja podziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj to jeszcze raz

Mniejsze możliwości "Piksel Shader" to problem konsoli "Sony" tak po prostu już jest

Nie jest to fanbojskie stwierdzenie tylko wynika z technikali sprzetu

Producenci gier powinni wreszcie wykorzystywać także "Cela" do generowania grafiki wtedy klocek może mieć problem aby pociągnąc to co PS3.

Też liczę na taki zabieg. Imho jest szansa na to, że PS3 będzie jeszcze przez jakiś czas w akcji potym jak Klocek

będzie w nowych szatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też liczę na taki zabieg. Imho jest szansa na to, że PS3 będzie jeszcze przez jakiś czas w akcji potym jak Klocek

będzie w nowych szatach.

Do czasu aż wyjdzie PS4 i rozpocznie się II Wojna Fanbojów. PS3 ma jeszcze sporo czasu w przeciwieństwie do kloca, problem może polegać na tym że kiedy SONY zdecyduje się maksymalnie wykorzystać potencjał konsoli konkurencja w postaci Billa i jego bandy wsadzi swoją wersję "Cela" do ich nowego kloca 740.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czasu aż wyjdzie PS4 i rozpocznie się II Wojna Fanbojów. PS3 ma jeszcze sporo czasu w przeciwieństwie do kloca, problem może polegać na tym że kiedy SONY zdecyduje się maksymalnie wykorzystać potencjał konsoli konkurencja w postaci Billa i jego bandy wsadzi swoją wersję "Cela" do ich nowego kloca 740.

Uważam, że PS będzie i tak się gorzej sprzedawał, ponieważ ich polityka utrudnia piracenie (tak, wiem jak wyglądała kwestia piractwa na PS2 i PSP), ale jako osoba "cierpiąca" z powodu M$owskiej WINDY i czytająca o RRoD, itp. wiem, że nie zostawie $ony, bo mam do niej zaufanie. Szczególnie jeśli nie zaprzestanie wydawania takich tytułów jakimi raczą nas od dłuższego czasu. Jeśli będą mnie kiedykolwiek (mam nadzieję, ze nigdy to nie nastąpi) rajcowały gry jakie oferuje M$, to i tak zakupiłbym je na PieC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra eot ;/

Ja się zawiodłem na grze. Kiedyś grałem w X-Men 2: Wolverine's Revenge i to była dopiero gra ! Połączenie skradanki z grą akcji + walki z bossami. A tu? Po prostu siekanka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś kupić tą grę ale po ściągnięciu dema wrażenia słabe.Sieczka może fajna ale grafika przynajmniej w demie strasznie razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie piszą że do wolverina pasowało by skradanie sie, przecie wolverine to typowy zabijaka i moim zdaniem w grze o wolverinie nie pasowałoby jakies skradanie sie... bo bije od niego testosteron w czystej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ludzie piszą że do wolverina pasowało by skradanie sie, przecie wolverine to typowy zabijaka i moim zdaniem w grze o wolverinie nie pasowałoby jakies skradanie sie... bo bije od niego testosteron w czystej postaci.

Nie wiem, czy mnie dobrze rozumiesz. W X-men 2 również zabijaliśmy, ale tak hmmm.... niepostrzeżenie. Polecam ci tą grę, bo jak dla mnie to ona oddała najlepiej charakter Wolverine'a. A teraz? Zrobił się z tego drugi God of War...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mnie dobrze rozumiesz. W X-men 2 również zabijaliśmy, ale tak hmmm.... niepostrzeżenie. Polecam ci tą grę, bo jak dla mnie to ona oddała najlepiej charakter Wolverine'a. A teraz? Zrobił się z tego drugi God of War...

W sumie racja. Wolverine nie jest jakimś TERMINATORem. Moment w którym regeneruje się w trymiga, potym jak koleś odstrzelił mu kawał brzucha, jest niedorzeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×