Skocz do zawartości
ONE

X-Men Origins: Wolverine

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, jedynym wyjściem jest szybkie wciskanie "o"' :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny slasher :) Świetny bohater, nie najgorsza grafika i do tego ten klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jest mega nudna...3 miejscówki na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jest mega nudna...3 miejscówki na krzyż.

Hmm przeszedłem i jakoś na nudę nie narzekałem :whistling:

Wersal to to nie jest ale gra się bardzo przyjemnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reven czego chcieć więcej? 3 miejscówki wystarczą :P

Monotonii nie odczuwam...

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało wymagający jesteście :P Ja od gry nieskomplikowanej wmagam chociaż zróżnicowania miejscówek, albo chociaż fabuły... Przechodzę grę na upartego, a że jestem pod koniec, to nie wypdadałoby nie przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że mało wymagający, ale jest to slasher na podstawie filmu/komiksu więc i wymagania mniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo dobra, na tyle fajnie zrobiona że można przejść ja kilka razy. To moja pierwsza gra z platyną, choć przyznam że walka z bossem na końcu w hard nie była łatwa do czasu aż odkryłem słaby punkt.

Polecam się w przypadku problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gralem w x mena i od smego poczatku wyskakiwaly mi trofea a problem jest taki ze w jakiejs rundzie wpisalem kod na nielimitowana furie i nie wyskakuja mozliwe ze ten kod zablokowal mi trofea ?,probowalem potem na grubasie bez kodu. Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zablokowało trofea. Trzeba grać na nowym savie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi ? Czy platynka w grze jest trudna? Gra tak mnie do siebie nie ciągnie ale moze niedługo bede ją posiadał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz chyba probowac dalej bo z tego co wiem to najlepsza metoda jest ;)

Trzymaj sie blisko (zeby Cie nie zlapal rozwalaniem komina) i kontruj. Jak nie mozesz trafic w moment to mozesz troche pomashowac, nic zlego sie nie stanie (co najwyzej pada zepsujesz :P) a jest latwiej. Wlaczaj tez regularnie berserk. Po QTE (ten z wciskaniem kwadratu) wylatuje z niego troche kropek i sie odnawia.

@Skillz0r

Nie jest trudna, ale musisz przejsc dwa razy (raz zeby odblokowac hard) + troche grindowania zeby nabic na full zdolnosci i reflexy.

Troche to sie nudne potem zrobilo (dla mnie tak w okolicach polowy drugiego przejscia), ale wymeczylem jakos.

Dwie uwagi:

1) kontroluj dog tagi bo potem nie bedziesz wiedzial w ktorym levelu opusciles i bedziesz sie irytowal.

2) po wlaczeniu new game resetuja sie wszystkie staty wiec badz pewny ze nabiles co miales nabic najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bosik jest prosty... wystarczy quick kill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie do tych co już przeszli albo kończą, chodzi mi o walkę z sentinelem, gdy już zaczyna spadać i lecimy za nim lądujemy i pokazuje żeby naciskać "o" żeby mu chyba ta klapę podnieść tylko że za każdym razem zdąży mnie zestrzelić można jakoś tego uniknąć czy jak to przejść bo już nie wyrabiam z wciskaniem kołka dzięki

Witam,

Też miałem postój w tym momencie. Z tego co wyczytałem na necie jedynym sposobem jest naparzanie kółka. Podchodziłem do niego na normalu na 24 lvl. Po sugestiach na innych forach ( i maksymalnej w**rwie) cofnąłem się do poprzedniego poziomu i dobiłem do 25 lvl. Następnie w trakcie walki z sentinelem na ziemi, przed zadaniem „ostatniego” ciosu, włączyłem tryb berserk – przeszedłem za pierwszym razem. Nie mam pojęcia czy to zbieg okoliczności czy też te patenty zadziałały. Przy okazji brawa dla testerów gry, takiego bubla jak ta walka z bosem dawno nie widziałem.

Edytowane przez aBencjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że to licha gra no bo x-men a wiadomo jak wyglądają gry o super bohaterach ale to jest 2 wyjątek który mnie zaskoczył (1batman) no i platynka wpadła polecam gorąco tą gierkę każdemu kto lubi takie klimaciki pozdro  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej walkę zakończyć wymuszając QTE - (trzeba dużo blokować/parować ciosy) - wtedy zadajemy największe obrażenia.

Problem pojawia się w momencie kiedy koleś zaczyna rozpieprzać komin, wtedy trzeba robić wszystko, żeby dojść do zwarcia (a w efekcie odbicia ciosu i przejścia do QTE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po walce z sentinelem daleko do końca ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-men Origins: Wolverine ukończone zaś platyna zaliczona. Jeśli mam być szczery to jestem bardzo zawiedziony tą grą, gdyż wiele użytkowników wypowiadało się o niej w miarę pochlebnie. Tymczasem ekranizacja przygód Rosomaka zawodzi prawie na całej linii.

Fabuła jest ściśle powiązana z filmowym oryginałem, który delikatnie mówiąc w sposób nonszalancki podszedł do komiksowego pierwowzoru. Historia Wolverine'a nadaje się na zawiłą, wielowątkową fabułę, gdyż bynajmniej Logan nie jest postacią jednowymiarową, jakby tego chcieli filmowcy (oraz producenci gry). Dla mnie wykreowane uniwersum jest nędzną karykaturą, parodią oryginału, czego zwieńczeniem jest postać Deadpoola całkowicie wypranego z jego głównych zalet i wizerunku. Niemniej gra jest adaptacją filmu zatem nie mogę mieć pretensji, że ściśle przylega do świata wykreowanego przez filmowców. Co nie zmienia faktu, że dla mnie jest to po prostu mizerne uniwersum.

Sam gameplay również ma wiele niedoróbek, a poza wszystkim jest po prostu nudny! Przez pięć rozdziałów Wolwerine nieustannie sieka przeciwników, co można ograniczyć do uderzenia w jeden klawisz, od czasu do czasu drugi. Walka wygląda efektownie i może cieszyć podczas pierwszych godzin gry, ale ile można? Warto wspomnieć, że starcia (w przeciwieństwie do filmu) są baaardzo krwawe. Wolwerine nie ma skrupułów, by obcinać przeciwnikom kończyny, nabijać ich na wystające pale, czy po prostu rozpruwać na pół. Zdolności regeneracyjne Logana są na tyle silne, że śmierć jest praktycznie niemożliwa, co obniża presję oraz zainteresowanie graczą rozgrywką. Graficy postarali się o wygląd poturbowanego Wolverine'a. Bez problemu spod ran możemy zobaczyć wystające żebra i inne wnętrzności. Prezentuje się to całkiem nieźle! Aby przełamać monotonię w grze pojawiają się elementy zręcznościowe. Ponownie jednak, aby nie było zbyt trudno za pomocą wyczulonych zmysłów Rosomaka możemy zobaczyć dokładną trasę przejścia. Nie wspomnę już o wszelakich układankach i zagadkach logicznych, które są wręcz prostackie. Co gorsza poszczególne elementy rozgrywki są słabo zbalansowane, przez co całe poziomy albo tniemy wrogów albo skaczemy na coraz wyższe półki.

Jak już mówiłem jestem zawiedziony, gdyż Wolverine to postać o ogromnym potencjale na dobry film i nie gorszą grę. Tymczasem X-men Origins: Wolverine jest dla mnie najgorszą grą w jaką do tej pory grałem na PS3 - 3 / 10

Trochę zapomniane pytania :)

W pomocy nikt nie odpowiada więc zapytam tu: Czy ta gra jest pozbawiona utworu muzycznego w menu XLB?

Z tego, co pamiętam to nie, nie ma.

Mam pytanie po walce z sentinelem daleko do końca ??

Jest to koniec rozdziału 3. Do końca gry pozostały dwa, z czego czwarty jest bardzo krótki.

Edytowane przez DeadZed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym trofeum Samurai gdzie trzeba wyhodować każdy combat reflex na maximum ?

Pytanie brzmi jak to uczynić ? I jeszcze mam jedno pytanko czy poziom hard jest bardzo trudny? bo jutro zaczynam i przydały by się jakieś rady

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×