Skocz do zawartości
ONE

Ninja Gaiden Sigma 2

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy slasher więc jakoś mnie to nie jara. Ciekaw jestem jak trudne do zdobycia będą trofea skoro sama gra do najłatwiejszych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie doczekac nie moge. Jedynka byla na wypasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja może kupię, bo wszystkie FPS'y mam w d*pie. Choć i tak pewnie zamiast NGS2 wybiorę jakiegoś FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Bóg Wojny 3. :) X360 traci exclusive`a na rzecz PS3! :biggrin:

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MUST HAVE!!! hle hle...

I bardzo dobrze... podobno 2 jest latwiejsza od 1, ktora potrafila wk.... w kilku miejscach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
X360 traci exclusive`a na rzecz PS3! :biggrin:

Kolejny raz ukazuje się mojego fanboy'owe oblicze. Nie cieszy mnie to, że gra pojawi się na PS3, ale to, że Xbox traci exclusive'a :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że gra wyjdzie na PS3 przyda sie dobry profesjonalny slash na tą konsole.

Po za "Nnja Gaiden Sigma" nie ma nic tej klasy

Ps

A czy x360 traci exclusive`a ?

Jakie to ma znaczenie sigma 2 wyjdzie po ponad roku czasu podobna sytuacja była z "Bioshock"

Nikt sie tym nie przejmuje i nie martwi.

Tak jest kolej rzeczy zarobili na klocku czas zarobić na chlebaczku

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest kolej rzeczy zarobili na klocku czas zarobić na chlebaczku

Szkoda tylko że chlebaczka traktują jak psa któremu rzuca się przeterminowaną kiełbasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko że chlebaczka traktują jak psa któremu rzuca się przeterminowaną kiełbasę.

Tak długo jak będzie polityka wydawanie exclusivów tak długo można się spodziewać takich zagrań ze strony producentów.

Ale chyba lepiej zagrać po roku, niż nie zagrać wcale ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że gra wyjdzie na PS3 przyda sie dobry profesjonalny slash na tą konsole.

Po za "Nnja Gaiden Sigma" nie ma nic tej klasy

No ciekawe... bo dla mnie DMC to mistrzostwo swiata... jestem ciekaw czy NG dorowna dmcowi... gralem w demo ktorejs tam czesci NG na ps3 to gra byla lipna strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo odblokowałem wszystkie bonusy i... Jakoś mi to nie pasuje grafika jest taka jakby ''kwadratowa'' i wogóle prezentuje się przeciętnie :(. Mozę dlatego że nie lubię japoński gier ? Jeśli to ma stawić czoła Kratosowi To może spać spokojnie :). Czekam na Dante Inferno.

Ocena za demo: 7=.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też najważniejszy jest co-op. Przed wyjściem demka w planie miałem kupić tą gierkę kilka tygodni po premierze kiedy trochę by staniała ale w sumie nie powstrzymam się i w dniu premiery po robocie polece do sklepu. Przede wszystkim bardzo się cieszę z nowych postaci z Ayane na czele która jeszcze za czasów mojej przygody z Xboxem 360 (nie bić) była moją ulubioną postacią z DOA 4. Sam gameplay jak najbardziej mi pasuje, czasami za dużo chaosu ale ogólnie gra się bardzo fajnie, mam tylko nadzieje że to nie jest prawda że w finalnej wersji nie będzie można obcinać rak czy nóg, przecież już pozbawili grę hektolitrów krwi, nie żebym była jakimś sadystą no ale slasher to slasher. Niektórzy moga stwierdzić że jest trudna ale ja uważam że jest akurat w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też najważniejszy jest co-op. Przed wyjściem demka w planie miałem kupić tą gierkę kilka tygodni po premierze kiedy trochę by staniała ale w sumie nie powstrzymam się i w dniu premiery po robocie polece do sklepu. Przede wszystkim bardzo się cieszę z nowych postaci z Ayane na czele która jeszcze za czasów mojej przygody z Xboxem 360 (nie bić) była moją ulubioną postacią z DOA 4. Sam gameplay jak najbardziej mi pasuje, czasami za dużo chaosu ale ogólnie gra się bardzo fajnie, mam tylko nadzieje że to nie jest prawda że w finalnej wersji nie będzie można obcinać rak czy nóg, przecież już pozbawili grę hektolitrów krwi, nie żebym była jakimś sadystą no ale slasher to slasher. Niektórzy moga stwierdzić że jest trudna ale ja uważam że jest akurat w sam raz

Mozna odcinac rece i nogi, przynajmniej w demie ktore sciaglem w zeszlym tygodniu mozna bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie ze ten coop sie ogranicza do was jako jedna postac + komputer? nie ma tak ze da sie grac z kims zywym jako player 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie widac odciętych kończyn, głów.. itp a rany maja kolor niebieskawy

NG2 przeszedłem dwa razy na klocu i gra trzyma odpowiedni poziom trudności. Nie którzy moga mieć problem nawet na poziomie normal bo zwyczajne

nap.......e w guziki ala DMC nic nie daje

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie ze ten coop sie ogranicza do was jako jedna postac + komputer? nie ma tak ze da sie grac z kims zywym jako player 2.

tak tylko w demie jest w pełnej wersji będzie już można normalnie z ludźmi grać (chyba że coś się zmieniło ale wątpię)

co do zmian to jednak bardziej wolę nowe postacie (zwłaszcza Momiji ;)) niż tony krwi i flaków aczkolwiek jak to ktoś napisał ng2 było przegięte jeśli chodzi o gore natomiast ngs2 jest przegięte w drugą stronę ;/

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ten tytul podaruje, za duzy chaos mimo wszystko, wyleci ci 10 typa i nawet nie mozesz zaatakowac bo 2 z tych 10 sie systematycznie na ciebie rzuca blokujac wszelkie twoje zachowania, dopiero po polowie zycia padna, no chyba, ze bede ciagle spamowal 2 ataki BLOK+kontra i Skok + taki diving w powietrzu, z tego co widzialem na youtubie, nie tylko ja tak robilem takze podaruje sobie ten bubel bo w przeciwienstwie do prawdziwych slasherow i tych ktore maja wyjsc, przy tym bym usnal. Nie chce obrazic fanow, ale takie sa moje odczucia, no i ten brak krwi, niewybaczalne, zamiast tego dali jakas gowniana fioletowa otoczke.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko w demie jest w pełnej wersji będzie już można normalnie z ludźmi grać (chyba że coś się zmieniło ale wątpię)

co do zmian to jednak bardziej wolę nowe postacie (zwłaszcza Momiji ;)) niż tony krwi i flaków aczkolwiek jak to ktoś napisał ng2 było przegięte jeśli chodzi o gore natomiast ngs2 jest przegięte w drugą stronę ;/

w pelnej tez nie ma coop'a z innymi osobami a przynajmniej ja tak czytalem. moge sie mylic, ale w takim razie poprosilbym o zrodlo ktore mowi inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba możliwych ciosów, i combosów jest największa jaka widziałem w tego typu grach i to właśnie świadczy o sile tego tytułu

Oczywiście nie każdemu musi sie to podobać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bardzo dla Ciebie będzie wiarygodne to źródło ale proszę http://www.1up.com/d...ory?cId=3175176

dzieki :) sam nie wiedzialem o tym :) swoja droga - to dla mnie malo przekonujacy powod zeby kupic jeszcze raz to samo. sorry Team Ninja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×