Skocz do zawartości
ONE

R.U.S.E

Rekomendowane odpowiedzi

lipa jakoś ostatnio te strategie robią :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta strategia bardzo podoba.... jeszcze w realiach II Wojny Światowej. Nic tylko brac i kupowac. Dla mnie to pozycja obowiazowa bo na kompie to mala ktora strategia daje mozliwosc kontroli i okretow i samolotow... Jestem na tak (^^_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem tak płynnej nawigacji zoom w rtsie. To robi ogromne wrażenie. Nie wiem czy to oznacza też dobry gameplay, ale wg filmików to rewelacja. Czekam na RA3. Potem chętnie sprawdzę RUSE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche martwia czasy WWII, wolalbym cos wspolczesnego... Ale na pewno popykam w RUSE, w koncu jakis powiew swierzosci po stagnacji w gatunku RTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby zakończona gra, była równie dobra jak prezentowane zajawki. Strategie (porządne a nie jakieś cukierkowe badziewia pokroju RA3, czy mangowe do bólu VC) to gatunek ktrego najbardziej mi brakuje na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to gatunek ktrego najbardziej mi brakuje na PS3.

I pozostaje tylko sie z tym zgodzic.../ nie grałem jeszcze w dobra strategie na chlebaku. I R.U.S.E może mnie wreszcie przekona do tego gatunku w wersji na konsole:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko wyglada fajnie, ale ile to bedzie mialo wspolnego z realna gra? Za pare lat to wszyscy pewnie bedziemy mieli ekran wbudowany w stół ;)

Edytowane przez yauokim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Premiera z początku lutego została przesunięta na maj (sceptycy twierdzą że wyjdzie na wakacje). Jedyny rts który bardzo mnie zaciekawił i zacierałem już ręce że sobie pogram na początku lutego a tu lipa ::confused: To przekładanie premier zaczyna ostatnio być coraz bardziej irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy RTS z obsługą move :) osobiście to już się nie mogę doczekać kiedy wypróbuje to cacko z jakimś porządnym RTS'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Data premiery to podobno dopiero 17 wrzesnia. Ja bardzo czekam na te gre, w koncu szansa na jakis dobry rts na konsoli. Ale poczekamy, zobaczymy. Może wyjdzie kolejne G na konsole. 

Edytowane przez azawadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra, która w moim prywatnym rankingu "gier oczekiwanych" wyprzedziła wszystkie jesienne tytuły.Gier strategicznych na konsole jak na lekarstwo a ta przedstawia się na dodatek wyjątkowo dobrze.Dochodzą bardzo ciekawe elementy taktyczne , niektóre jakby rodem ze strategi turowych czy karcianych.Takie połączenie, według ludzi z oficjalnego forum, którzy grali w open betę,sprawdza się wyjątkowo dobrze.Gra od strony graficznej też wygląda ciekawie a wybuchy i dym wyglądają bardzo ładnie i realistycznie, wiec także wzrokowi onaniści powinni być zadowoleni ;) Oby tylko brak wszechobecnego hypu nie zaszkodził sprzedaży tej gry.

Na deser parę filmików:

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj demo ruse dla plusiakow juz dostepne :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia ale i tak nie mam jak sprawdziec :P no jak sie zainstaluje to moze gdzies w opcjach bedzie zobacze ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia ale i tak nie mam jak sprawdziec :P no jak sie zainstaluje to moze gdzies w opcjach bedzie zobacze ...

Hehehe :P , ale bym sie śmiał jak by bylo z move :P , wiesz niektórzy już mają swoje różdżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4 gb warto ja lubie strategie a te jest fajnie zrobiona 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4 gb warto ja lubie strategie a te jest fajnie zrobiona

Ja też uwielbiam strategie :D , dzięki za info zabieram sie do ściągania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na Wasze spostrzeżenia i uwagi, niestety ale 1,4gb to za dużo jak się ma net z play :confused:

Ciekawostka, RTS na konsoli, no zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na Wasze spostrzeżenia i uwagi, niestety ale 1,4gb to za dużo jak się ma net z play :confused:

Ciekawostka, RTS na konsoli, no zobaczymy.

Mam nadzieje że move będzie można wygodnie obsługiwać tą gre , jeżeli tak to kupuje ją razem z urządzeniem :).

Ja niestety też za dobrego nie mam więc trochę to potrwa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego wygląda jakby potrzeba było tylko jednego Mova ;) by wygodnie sterować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyglada fajnie i ladnie :P gra sie przyjemnie sterownie hmmmmm da sie zyc nie mam doswiadczenia w strategia na ps3 ale mysle ze to cos fajnego tego typu gry na pleju i to sterowanie padem ... ja napewno kupie nie pogralem za duzo bo shank czekal wiec przycisne ja jutro z rana i wiecej cosik napisze ... ale krotko mowiac dla fanow rts to jak to mowia MUST HAVE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×