Skocz do zawartości
ONE

R.U.S.E

Rekomendowane odpowiedzi

a jakieś porady taktyczne ? ;) jednostki do polecenia...

Ja też gram na padzie.Według mnie spadochroniarze są godni polecenia,przeciw piechocie są bardzo dobrzy a ukryci w lasach z paroma działami i nawet bez nich, poradzą sobie z dużą ilością czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam zonk bo natrafilem na misje w ktorej sie zblokowalem (w Afryce z Tygrysem), prawie sam poczatek, poziom rekrut a bija mnie SI jak chce (ma wielka przewage liczebna ale to nie jest wytlumaczenie). Jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam zonk bo natrafilem na misje w ktorej sie zblokowalem (w Afryce z Tygrysem), prawie sam poczatek, poziom rekrut a bija mnie SI jak chce (ma wielka przewage liczebna ale to nie jest wytlumaczenie). Jakieś porady ?

Zapewne chodzi o tą misje ,gdzie są dwie drogi do wyboru , a później trzeba się w miasteczku obronić?Są dwa sposoby:

1) Po obronie miasteczka, przetrwać, kolejne fale ataku niemieckiego w tymże miasteczku, czekając aż sojusznicy rusza z natarciem i nas odciążą.Wtedy atakujemy z lewej strony i niszczymy kwaterę Niemiecką.

2)Przejąć lotnisko(prawa strona) i rozwalić otaczające je baterie AA.Następnie zniszczyć z powietrza tygrysa a później ta samą metodą kwaterę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam zonk bo natrafilem na misje w ktorej sie zblokowalem (w Afryce z Tygrysem), prawie sam poczatek, poziom rekrut a bija mnie SI jak chce (ma wielka przewage liczebna ale to nie jest wytlumaczenie). Jakieś porady ?

nie wiem ale dla mnie najlepsze co moze byc tej grze to poziom najtrudniejszy :D wtedy trzeba sie niezle napocic azeby przejsc niektore misje (np. ladowanie w Normandii)

a co do twojego pytania, wykorzystuj jak najczesciej lasy,bagna i miasta do piechoty oraz dziala przeciwpancerne, zadawaja wtedy 3 razy mocniejsze obrazenia !! no i pospiech w ruse jest bardzo malo wskazany :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady panowie. Na razie najtrudniejszy jest poza moim zasięgiem :/ Co do pośpiechu to czułem, że po prostu wczesniej (przed obrona miasta) straciłem za duzo ppanc :/ No coz...trzeba bedzie rozpoczac misje od poczatku i troche wolniej to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, czy podczas grania w necie 2vs2 mozna rozmawiac za pomoca hs-a ze swoim kompanem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, czy podczas grania w necie 2vs2 mozna rozmawiac za pomoca hs-a ze swoim kompanem ??

W menu przed grą rozmawiać można myślę że podczas grania też.Btw ukończył ktoś kampanie czy gracie tylko online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu przed grą rozmawiać można myślę że podczas grania też.Btw ukończył ktoś kampanie czy gracie tylko online?

Niestety jest to tak głupio rozwiązane, że podczas gry słyszy Cie i kompan i przeciwnicy.Dodatkowo nie da się wyciszyć graczy podczas rozgrywki, więc czasami ktoś nas wkurza puszczając jakąś muzykę lub śpiewając.Co do kampanii, to ukończyłem wczoraj, jest stosunkowo długa i czasem trzeba się namęczyć, choć fabułą nie zaskoczyła mnie niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu przed grą rozmawiać można myślę że podczas grania też.Btw ukończył ktoś kampanie czy gracie tylko online?

ja mecze kampanie na sztabowcu. mam teraz misje w ktorej musze ruskich odciac od lini zaopatrzeniowych (jedna z ostatnich zadan), misja bardzo trudna :/ . a co do on-line bardzo mi przypadl do gustu :] zagralem dwa mecze 1vs1 i 2vs2 i bylo bardzo fajnie :] jezeli ktos potrzebuje stratega do gry on line to zapraszam :D bedzie milo pograc razem :>

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest w grze coop online? Np. 2 vs 2kompy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest w grze coop online? Np. 2 vs 2kompy?

Jest.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małego zonka - mianowicie nie potrafię aktywować mov'a w R.U.S.E... move działa jak należy - w Sports Champions aktywacja przebiega automatycznie i wszystko jest OK.

jeżeli chodzi o R.U.S.E. to postępuję wg wskazówek z załączonej książeczki do gry i nic... cisza...czy osoby mające mov'a moga mi napisać jak przebiegała aktywacja u was? nie jestem zbyt biegły jeżeli chodzi o komputery/konsole itp więc podejrzewam, że może to być to jakiś pierd... możecie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet co tam jest w instrukcji, bo nie cytam nigdy, ale właczasz grę, właczasz move. Gra wyświetla komunikat czy chcesz użyć kontrolera ruchowego, dajesz tak, celujez w ekran i trzymasz T i "move" chyba, bo robię odruchowo;d kontroler move pomryga i jak przestanie mrygać i zrobi się niebieski puszczasz przyciski i wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małego zonka - mianowicie nie potrafię aktywować mov'a w R.U.S.E... move działa jak należy - w Sports Champions aktywacja przebiega automatycznie i wszystko jest OK.

jeżeli chodzi o R.U.S.E. to postępuję wg wskazówek z załączonej książeczki do gry i nic... cisza...czy osoby mające mov'a moga mi napisać jak przebiegała aktywacja u was? nie jestem zbyt biegły jeżeli chodzi o komputery/konsole itp więc podejrzewam, że może to być to jakiś pierd... możecie pomóc?

hmm musisz odpalic gre za pomoca rozdzki a nie padem :] u mnie tak wlasnie to dziala

ps.

nie umielem juz sie odzwyczaic graniem padem na rzecz move-a takze w ruse pad rulezz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.

nie umielem juz sie odzwyczaic graniem padem na rzecz move-a takze w ruse pad rulezz :>

Mam tak samo, RUSE jest zrobiony raczej pod pada dla mnie movie w tej grze to porażka.

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za podpowiedzi !

też czuję że zostanę przy padzie, a mova chciałem tylko z ciekawości załączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy ktos wie jak moge ustawic aby w ruse zamiast navigation mogl uzywac dualshocka razem z movem?

dzialalo mi to, ale od jakiegos czasu moge grac albo wylacznie padem albo wylacznie movem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko za platyne...

Mam polska wersje ... jak włączyć napisy pl ? nigdzie w ustawieniach nie ma opcji zmiany języka jedynie opcja " włącz/wyłącz napisy (ENG)"

Zastanawiam się czy koleś podmienił płyte bo na pudełku jest logo PL , a na płycie jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w samej grze masz polski dubbing? ewentualnie kwestia tego czy masz język polski w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tej "promocji" i pedały nie raczyły wspomnieć, że RUSE jest w wersji promo copy, w zwykłym pudełku na cd i bez instrukcji :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też nie nalicza streak?

Miałem streak +6, wygrałem kolejny mecz i nie zaliczylo, następnie wygrałem kolejny to zaliczyło = +7, wygrałem 2 kolejne i zaczelo mi zaliczać od nowa :o

Edytowane przez sopelspl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też nie nalicza streak?

Miałem streak +6, wygrałem kolejny mecz i nie zaliczylo, następnie wygrałem kolejny to zaliczyło = +7, wygrałem 2 kolejne i zaczelo mi zaliczać od nowa :o

dzisiaj gralem kilka meczy i nie mialem z tym zadnych problemow :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko. Otóż nie mogę zagrać z moim kumplem online. Sprawa jest o tyle dziwna, że oboje możemy grać poprzez sieć we wszystkich dostępnych trybach, tylko nie razem. Czy to 1 vs 1, czy cop, lub w kila osób w jednej drużynie. Czy ma ktoś podobny problem ? Jak go rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wg mnie jest naprawde zajebista ;-) Gram w nia juz prawie miesiac i w ogole sie nie nudzi. Po przejsciu kampanii radze od razu przejsc na multi bo tam dopiero zaczyna sie prawdziwa frajda ;-)

Pomysl z kartami jest rewelacyjny i zdecydowanie urozmaica rozgrywke. Karty i ich umiejetne uzycie pelnia bardzo wazna role w RUSE.

Troche czasu zajmuje poznanie wszystkich nacji, kazda jest inna i ma swoja charakterystyke.

Grafika jest dobra i przejzysta, bez jakis wielkich fajerwerkow co wychodzi rozgrywce na plus.

Moim jedynym minusem jest to ze poziom gry multi jest troche niski ;-(

Jestem pctowcem, ktory niedawno kupil ps3.

Glownie gram z kumplem 2v2 (custom gry, bo nie mozna grac gier rankingowych ze swoim team partnerem, tylko Ci go losuje ;-(

na ok 80 gier przegralismy 3, z czego 95% to wielkie zwyciestwa (hs sprawuja sie bardzo dobrze w tej grze, w 2v2 w lobby slychac wszystkich a w grze wiadomo, juz tylko team partnera)

zaczalem grac 1v1 ranking. Doszedlem do ligi weteranow z 1 przegrana ...

Mimo wszystko fun jest przedni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×