Skocz do zawartości
ONE

R.U.S.E

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm świetnie :)

jednak i tak każdy będzie musiał się przekonać na własnej skórze jak to jest z tym MOVE

btw premiera RUSE 10.09 czy 17.09 bo na ultimie jest data 17 a czytałem na ps3site że 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm świetnie :)

jednak i tak każdy będzie musiał się przekonać na własnej skórze jak to jest z tym MOVE

btw premiera RUSE 10.09 czy 17.09 bo na ultimie jest data 17 a czytałem na ps3site że 10 ?

W kilku miejscach widnieje informacja 10.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem demo i.... Gra jest świetna, grafika może nie jest cudna, ale za to gameplay jest po prostu boski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam pytanie, właśnie skończyłem demko, jednak jestem zarejestrowany na amerykańskim PSS i demko mam w języku angielskim. Jeśli pobrałbym grę z nowo założonego konta na polskim PSS czy otrzymam demo w języku polskim? Pytam bo jeden z użytkowników napisał stronę wcześniej że wersja pl i z obsługą MOVE. Czy miał na myśli że pełna wersja wyjdzie po pl (tak to wiem), czy może też jego wypowiedź tyczyła sie demka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam pytanie, właśnie skończyłem demko, jednak jestem zarejestrowany na amerykańskim PSS i demko mam w języku angielskim. Jeśli pobrałbym grę z nowo założonego konta na polskim PSS czy otrzymam demo w języku polskim? Pytam bo jeden z użytkowników napisał stronę wcześniej że wersja pl i z obsługą MOVE. Czy miał na myśli że pełna wersja wyjdzie po pl (tak to wiem), czy może też jego wypowiedź tyczyła sie demka? ;)

Demko będziesz miał w takim języku, jaki masz ustawiony w konsoli (dotyczy kont europejskich).A co do drugiego pytania, demo i pełna wersja są PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to najlepszy przyklad na to ze na PS3-ojce rowniez da sie tworzyc RTS-y ^^ brawo dla UBISOFTu i czekam na kolejne !!! :D 

a gre z przyczyn finansowych nie bede miec -.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w demko i jak dla mnie super! jak stanieje do 100pln to na pewno kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grę mam już od wczoraj ale rozpakuję ją dopiero na premierę MOVE :P

MM/Saturn? ile dales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima :D

pytam się: dlaczego sprzedają wcześniej?

a ultima odpowiada że skoro gdzieś w Polsce zaczęto sprzedawać wcześniej to i oni zaczęli

:whistling: a ja tylko do nich wysłałem maila z pytaniem 3 dni temu, dlaczego jeszcze nie mają w sprzedaży skoro gdzieś na wybrzeżu już zaczęli sprzedawać w MM

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj sporo i jestem zachwycony, aczkolwiek parę błędów jest.Gra ma bardzo dobrą grafikę,ciekawą choć w miarę przewidywalną fabułę( singiel) ,sporo map i jednostek (multi i singiel),ciekawe opcje taktyczne, framerate na poziomie oraz "czuć ją staroszkolnym" rts-em. Minusami są dziwne i kompletnie nieprzewidywalne lagi w multi (możesz z kimś rozegrać jeden mecz na danej planszy i jest bardzo dobrze, by w następnym na tej samej planszy z ta sama osoba nie dało się grać) .Kolejna sprawą jest balans jednostek dla danego kraju.Na chwilę teraźniejszą grywalne ponad poziom easy z komputerem są Niemcy i Rosjanie w pojedynkach 1vs1 a w 2vs2 Rosjanie,Niemcy, Francuzi i ewentualnie Amerykanie.Włosi maja szanse wygrać w1vs1 jedynie gdy rozwój jest ustawiony na 1939 (masa tanich jednostek), a Brytole w multi nie są w stanie wygrać z nikim (mowa tutaj oczywiście o graczach reprezentujących podobny poziom).

Powyższe błędy nie psują jednak na rozgrywki, która jest naprawdę przyjemna ,ciekawa i wymagająca.Jeśli ktoś ma ochotę stanąć ze mną w szranki lub ramie w ramie to zapraszam na psn bądź pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj sporo i jestem zachwycony, aczkolwiek parę błędów jest.Gra ma bardzo dobrą grafikę,ciekawą choć w miarę przewidywalną fabułę( singiel) ,sporo map i jednostek (multi i singiel),ciekawe opcje taktyczne, framerate na poziomie oraz "czuć ją staroszkolnym" rts-em. Minusami są dziwne i kompletnie nieprzewidywalne lagi w multi (możesz z kimś rozegrać jeden mecz na danej planszy i jest bardzo dobrze, by w następnym na tej samej planszy z ta sama osoba nie dało się grać) .Kolejna sprawą jest balans jednostek dla danego kraju.Na chwilę teraźniejszą grywalne ponad poziom easy z komputerem są Niemcy i Rosjanie w pojedynkach 1vs1 a w 2vs2 Rosjanie,Niemcy, Francuzi i ewentualnie Amerykanie.Włosi maja szanse wygrać w1vs1 jedynie gdy rozwój jest ustawiony na 1939 (masa tanich jednostek), a Brytole w multi nie są w stanie wygrać z nikim (mowa tutaj oczywiście o graczach reprezentujących podobny poziom).

Powyższe błędy nie psują jednak na rozgrywki, która jest naprawdę przyjemna ,ciekawa i wymagająca.Jeśli ktoś ma ochotę stanąć ze mną w szranki lub ramie w ramie to zapraszam na psn bądź pw :)

Owl, czyli balans póki co nie jest zachowany w multi ? Coraz chętniej spogadam na ten tytuł, lecz wyłącznie ze względu grę przez sieć. W przypadku Włochów i ich mass to mam nadzieje,że da się odeprzeć odpowiednią taktyką. Na tym polega zbalansowanie jednostek by odpowiednie zestawienie jednostek potrafił zmieść armię przeciwnika :happy:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owl, czyli balans póki co nie jest zachowany w multi ? Coraz chętniej spogadam na ten tytuł, lecz wyłącznie ze względu grę przez sieć. W przypadku Włochów i ich mass to mam nadzieje,że da się odeprzeć odpowiednią taktyką. Na tym polega zbalansowanie jednostek by odpowiednie zestawienie jednostek potrafił zmieść armię przeciwnika :happy:

Powiem tak, stwierdzam ze w grze 2vs2 da radę grać każdym , tylko nie Brytyjczykami (choć spotyka się i ich fascynatów, zazwyczaj z 1lvl).Natomiast od momentu w którym odblokowałem z uplay super pershingi dla US of A , to zrównali się oni w moim rankingu z Niemcami i Rosjanami w 1vs1.Co do Włochów, potrafię nimi mieć w 2min gry 2 czołgi super lekkie i 4 lekkie. Szarża nimi na małej planszy zazwyczaj kończy rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Włochów, potrafię nimi mieć w 2min gry 2 czołgi super lekkie i 4 lekkie. Szarża nimi na małej planszy zazwyczaj kończy rozgrywkę.

Brzmi jak rush. Coraz bardziej mi się to podoba, liczę że R.U.S.E. zostało tak zaprojektowane by dostarczyć równych emocji co w przpyadku gry przez sieć na PC. Strategia na konsole o charakterze taktycznym jest trafnym rozwiązaniem. Dynamika została zachowana na swój sposób podczas starć, wątpie by w RTS pokroju Starcrafta czy C&C utrzymać przyzwoite APM. Zobaczymy :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, stwierdzam ze w grze 2vs2 da radę grać każdym , tylko nie Brytyjczykami (choć spotyka się i ich fascynatów, zazwyczaj z 1lvl).Natomiast od momentu w którym odblokowałem z uplay super pershingi dla US of A , to zrównali się oni w moim rankingu z Niemcami i Rosjanami w 1vs1.Co do Włochów, potrafię nimi mieć w 2min gry 2 czołgi super lekkie i 4 lekkie. Szarża nimi na małej planszy zazwyczaj kończy rozgrywkę.

witam

mozesz mi wytlumaczyc na czym polega wlasnie ten unplay ? cos wiecej o tym napisac ? gram na razie tylko w single ale ciekawi mnie ta opcja w menu gry

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jeśli mieszkasz w Polsce Uplay nie jest dostępny.Jest to usługa która pozwala za punkty przyznawane za osiągnięcia w grach od Ubisoftu "dokupować" różne bonusy.W każdej grze jest łącznie do zdobycia 100pkt, oraz nagrody również za łącznie 100.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby za osiągniecia z H.A.W.X 2 kupić sobie coś do R.U.S.E.Na koniec dodam, że Uplay jest w fazie beta od roku :rolleyes: i z wielu opcji widocznych w menu nie można korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jeśli mieszkasz w Polsce Uplay nie jest dostępny.Jest to usługa która pozwala za punkty przyznawane za osiągnięcia w grach od Ubisoftu "dokupować" różne bonusy.W każdej grze jest łącznie do zdobycia 100pkt, oraz nagrody również za łącznie 100.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby za osiągniecia z H.A.W.X 2 kupić sobie coś do R.U.S.E.Na koniec dodam, że Uplay jest w fazie beta od roku :rolleyes: i z wielu opcji widocznych w menu nie można korzystać.

U mnie Uplay działa normalnie i mieszkam w Polsce :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Uplay działa normalnie i mieszkam w Polsce :turned:

U mnie tez dziala po zalogowaniu sie ale w zakladce Shop widnieje napis coming soon :/ wiec nie wiem o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dziala po zalogowaniu sie ale w zakladce Shop widnieje napis coming soon :/ wiec nie wiem o co chodzi :P

Ponieważ sklep jest zablokowany u każdego bo to tylko beta.Nagrody wymieniasz w menu gdzie masz pokazane ile osiągnięć w danej grze zrobiłeś.Cieszy natomiast że Uplay zaczął działać w Polsce,bo skoro rozszerzają liczbę krajów, to jest szansa że niedługo ujrzymy pełną usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po paru misjach w kampanii (Afryka) i na razie jestem lekko rozczarowany :/ Mam nadzieję, że później będzie lepiej i więcej bo na razie wszystko za rączkę i to przeszkadza (rozumiem ze to pewien rodzaj samouczka). :)

Czy ktoś w to gra na padzie ? (na razie nie planuje kupić Move)

A co do sklepu Uplay jest to bardzo fajnie rozwiązane, że można niektóre osiągnięcia wymienia na punkty a punkty wymieniać na nagrody w grze i nie tylko (np. specjalny temat z RUSE).

Edytowane przez J0T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po paru misjach w kampanii (Afryka) i na razie jestem lekko rozczarowany :/ Mam nadzieję, że później będzie lepiej i więcej bo na razie wszystko za rączkę i to przeszkadza (rozumiem ze to pewien rodzaj samouczka). :)

Czy ktoś w to gra na padzie ? (na razie nie planuje kupić Move)

A co do sklepu Uplay jest to bardzo fajnie rozwiązane, że można niektóre osiągnięcia wymienia na punkty a punkty wymieniać na nagrody w grze i nie tylko (np. specjalny temat z RUSE).

pograłem chwilę na MOVE ale to nie jest to, lepiej grać padem, gra się bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś porady taktyczne ? ;) jednostki do polecenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×