Skocz do zawartości
ONE

Ratchet & Clank: A Crack in Time

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie chyba od razu pelna kupie bo nie mam nawet na tyle miejsca zeby demko sciagnac i zainstalowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie zmieniły się daty premiery. W Polsce można oczekiwać gry 4 listopada. UK 6-tego. Sorry cwir, poczekasz sobie 2 dni dłużej :D Wyspiarze tak mają. Ale spoko słyszałem, że podobno statki z towarem są już koło Azorów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem demko, ale niestety...gra jest nuda, słaba, niska grywalna, nieciekawa grafika... Brak pomysłów! Przykro mi. :confused:

Dużo grałem C&C serii na Playstation 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, grywalna to ona jest - co do grafiki to raja - jest średnia.

Ja też tej gry nie czuje - zalatuje nudą. Jeżeli spadnie do 99zł kiedys to zapewne kupie - na razie daruje sobie - wychodzą teraz o wiele lepsze tytuły.

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze z tego wzgledu, ze tym demkiem IG pokazali, ze rozbudowali gre Clankiem, a to byla najslabsza czesc w ToD IMO. Do tego dodac kolejne zwariowane broni dla Ratcheta i mamy gre lepiej niz wysmienita :) Jedyne co mnie zmartwilo to grafika - po tej masie wspanialych screenow i porownan do produkcji Pixar'a naprawde myslalem, ze gra bedzie choc troche przypaminac obecne filmy animowane, ale niestety nic z tego :( Co prawde jest skok w porownaniu do ToD/QfB, bo tam wyglada, jakby rozdzielczosc byla ponizej 720p i sa slabiutkie tekstury, a w CiT juz wyraznie widac, za mamy doczynienia z HD i lepszymi teksturami niz nawet w Res2, ale mimo wszystko do tych screenow: http://www.gamezine.co.uk/news/games/r/ratchet-and-clank-future-a-crack-in-time/ratchet-finally-brings-toy-story-pre-rendered-graphics-$1313581.htm daleko. Wystarczylo by tylko zagadc z kolesiami z ND jak otrzymali az takie ostre tekstury, i dodac chociaz niewielki AA, nawet te 2x, i gra prezentowala by sie o niebo ladniej. Gdyby tak zrobili to bez zastanowienia dalbym tej grze 10/10, a tak "tylko" 9/10 :thumbsup: Dla mnie jest to osobista GOTY i prawdziwy must have, w nie jakies przereklamowane U2 (bez obrazy), can't wait.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ratchet zapowiada się bardzo ciekawie. Szkoda, że takie krótkie to demko, ale jest na co czekać. Miodny gameplay i fun z zatrzymywania czasu oraz nagrywania duplikatu Clanka miodzio :D. Co do grafiki to jest ona bardzo ładna, może nie ma takich graficznych fajerwerków co w znakomitym U2 (które jest uber-hiper grą!) ale naprawdę fajnie to wszystko wygląda. Kolejny Must have...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo by tylko zagadc z kolesiami z ND jak otrzymali az takie ostre tekstury, i dodac chociaz niewielki AA, nawet te 2x, i gra prezentowala by sie o niebo ladniej.

Zaczynam poważnie podejrzewać, że masz coś z TV (bez ironii). Grafika jest ostra jak brzytwa a poszarpanych krawędzi to już chyba więcej jest w U2 niż w Ratchecie. Insomniac są nawet czasami nazywani mistrzami AA, bo potrafili robić z nim cuda na PS2. ToD miał AA i Crack też ma i to bardzo duży jak na moje oko przy zachowaniu ostrości tekstur,, bez nakładania paskudnego blura (jak w K2). Do tego 60 fps. Która gra może poszczycić się takimi osiągami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam poważnie podejrzewać, że masz coś z TV (bez ironii). Grafika jest ostra jak brzytwa a poszarpanych krawędzi to już chyba więcej jest w U2 niż w Ratchecie. Insomniac są nawet czasami nazywani mistrzami AA, bo potrafili robić z nim cuda na PS2. ToD miał AA i Crack też ma i to bardzo duży jak na moje oko przy zachowaniu ostrości tekstur,, bez nakładania paskudnego blura (jak w K2). Do tego 60 fps. Która gra może poszczycić się takimi osiągami?

Mnie grafika też wgl nie zachwyciła. Jest rozmazana, miałem nawet wrażenie że poprzedni Ratchet był ładniejszy. Ale to tylko moja opinia więc proszę o jej uszanowanie. Ważne, że wam się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

Ale sam przyznaj, ze to co zapowiadali na screenach sporo rozni sie od aktualnego gameplay'u. Poza tym jak odpalilem ToD a potem CiT to postep w grafice jest znikomy, nie to co skok z Re1 na Res2.

PS. I z ciekawosci zapytam - ile cali ma twoj TV? Bo gry w 720p "osiagaja maximum" na 32", potem to im wiekszy TV tym bardziej wszystko rozmyte i zaczyna brakowac tego FHD czy wiekszego AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 37' full hd Samsunga. Siedzę 2 metry od :) Skontrowałem to co napisałeś, bo uważam, że Ratchet jako jedyna z niewielu gier na rynku nie zasługuje by wypominać jej aliasing. Pod tym względem jest po prostu doskonała. A te screenshoty... Przecież nie widzieliśmy jeszcze tych leveli :). Dla mnie duże wrażenie robi już lvl gdzie Clank uczy się manipulowania czasem. Świetny pomysł i zajebiste wykonanie tych powierzchni z sześcianów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja mam 40" i juz zaczyna mi brakowac lepszego AA i tekstur, nie sa to az tak razace sie w oczy detale, ale na lepsze by tez nie narzekal. A level z manipulacja czasu to fakt, jest po prostu genialny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przednia, ale ta grafika jest okropna. Nie mogę się na to patrzeć, zero ostrości, brak AA, a obiekty drugiego planu wyglądają śmiesznie. Nie podoba mi się, że tak okłamywali graczy, a to wywołało porównywanie do bajek Pixara. Nic z tego, mam podobne wrażenie co Rafix, ze poprzednie części były ładniejsze.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie posiadaczy PS3 i wszystkich innych ;] Jestem nowiusieńki na forum, chciałbym zadać (sory, że lamerskie :P) pytanie - co z tymi demami R&CF:aCiT? Wiem, że są, tylko że przeszukuję PS Store nie widzę ich nigdzie, a chyba nagle nie zniknęły ze sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na PSStore Amerykańskie. Tam jest to demko.

Musisz zrobić nowe konto na PS3 i tam się zarejestrować na nowo na US PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można pisać, że graficznie jest słabo. IMO jest bardzo poprawnie, a jest to level z Clankiem, a te według recenzentów wypadają słabiej od miejscówek gdzie biegamy Ratchetem. Za tydzień się przekonamy (drugie demo).

Ogólnie wrażenia na plus, jak ktoś już napisał, nareszcie gra Clankiem nabrała rumieńców, bo wcześniej wypadało to słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy gierka ma split-screen czyli mozna grac kampanie w co-opa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w drugie demo i wrażenie fatalne. Gra jest niedopracowana, pełna błędów, ale motyw z dyskoteką mi się bardzo spodobał. Istniał on już w poprzednich częściach R&C?

EDIT: Grafika fatalna, nie dziwię się ''dzisiejszej'' decyzji Insomniac o nastawieniu się bardziej w kierunku grafiki, aniżeli płynności.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w drugie demo i wrażenie fatalne. Gra jest niedopracowana, pełna błędów, ale motyw z dyskoteką mi się bardzo spodobał. Istniał on już w poprzednich częściach R&C?

EDIT: Grafika fatalna, nie dziwię się ''dzisiejszej'' decyzji Insomniac o nastawieniu się bardziej w kierunku grafiki, aniżeli płynności.

Uzasadnij proszę wypowiedź, bo jak na razie nie zgadzam się w 100% z tym co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy gierka ma split-screen czyli mozna grac kampanie w co-opa???

nigdy sie tak nie dalo grac w Ratcheta to i teraz sie nie da :) tylko ty i twoj pad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij proszę wypowiedź, bo jak na razie nie zgadzam się w 100% z tym co napisałeś.

Przede wszystkim animacja. Śmiechu warta, a do tego błędy w fizyce. Nudne walki. Jazda na ''rolkach'' też nie spełnia moich oczekiwań. Dalej to plastik. Grafika? Ratchet jest włochaty, więc brak AA nie jest na nim aż tak widoczny, jak na ''kwadratowym'' Clanku. Dziwię się, że Insomniac zrobił grę brzydszą pod każdym względem od R2. Dobrze, że chociaż ''wodę'' z niego wzięli. Jak już pisałem, dyskoteka i moonwalk starszego kumpla (nie interesowałem się zwiastunami i zapowiedziami; jego stary? ^^) i inne ruchy Jacksona wymiatają.

Jedno zasadnicze pytanie: po co ten ''ziemski'' Kanion? Wg mnie tej grze pasują tylko klimaty s-fi, gdzie wyraźnie widać, że to jest wojna do cholery :) Tak więc etap z Clankiem na 8/10, a z Ratchetem 6/10.

EDIT: Niech ktoś mi uświadomi, dlaczego po 3 śmierci(=spadek z kanionu) gra się... ''zwiesza'' lub inaczej - pojawia się czarny obraz i nic. Mam niby czekać 5 min aż pojawi się jakiś komunikat, tak?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja. :)

Grafika jest soczysta i kolorowa. Oddaje klimat poprzednich części i ogólny design jakim kierują się w ostatnich latach Insomniac. Wspaniała 60-klatkowa animacja ani chwile nawet nie zwalnia nawet gdy na ekranie animowanych jest kilkadziesiąt trójwymiarowych elementów jednocześnie. Wspaniały AA powoduje że nigdzie nie zobaczymy nawet kawałka ząbków. Super poziom, gdzie oprócz dwóch zadań głównych możemy wniknąć głębiej po sekrety jak łapanie Zonich, czy otwieranie sekretnych drzwi specjalnymi uciekającymi akumulatorkami. Customizacja broni i bohatera odbywa się teraz na wielu płaszczyznach od rozwoju podstawowego jak health aż po specjalne właściwości broni i gadżetów. Wszystko to jednak trzeba sobie znaleźć.

P.S. SDraid albo mało grałeś w Ratcheta albo wcale. Piszesz, że pogorszyli grafikę od poprzedniej części a nie wiesz co to "dyskoteka" groovitron??? Ziemski kanion? Klimaty Sc-fi? Widziałeś w ogóle jakiegoś Ratcheta na oczy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. SDraid albo mało grałeś w Ratcheta albo wcale. Piszesz, że pogorszyli grafikę od poprzedniej części a nie wiesz co to "dyskoteka" groovitron??? Ziemski kanion? Klimaty Sc-fi? Widziałeś w ogóle jakiegoś Ratcheta na oczy?

Panie kill, ależ pan bzdury opowiada :) Napisałem, że pogorszyli grafikę względem R2 - Resistance 2. Nie grałem w poprzednie Ratchety, kanion kompletnie mi nie odpowiada. Nota bene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kill, ależ pan bzdury opowiada :) Napisałem, że pogorszyli grafikę względem R2 - Resistance 2. Nie grałem w poprzednie Ratchety, kanion kompletnie mi nie odpowiada. Nota bene.

No to pisz pan normalnie panie SDraid, a nie mi tu z Resistancem porównania. Który zresztą i tak wygląda dużo gorzej od Ratcheta, wystarczy sobie odpalić mapę w dokach żeby paść zemdlonym poziomem graficznym R2.

P.S. Zresztą jak można porównywać dwie tak diametralnie różne gry pod względem wyglądu świata, animacji itd. :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ta gre kupie dopiero jak stanieje bo za sam single player nie oplaca mi sie placic 40 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×