Skocz do zawartości
mysta_net

Tytuły jakie polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Poleccie jakiś ,, horror" w stylu teksanskiej masakry albo zlego zakretu grupka mlodych ludzi i ktos ich powoli wykancza

eden lake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu w edenie jest tylko 2 bohaterów. jestem koneserem takich filmow, polecam Dom Woskowych Ciał, 1000 trupów, Droga bez Powrotu... kurde, ogladalem setki i uciekly mi z glowy... Aha, Cabin Fever



Halloween, Piątek 13, Rasa, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
  Martyrs,Frontiers,30 dni mroku,Creep,Crazies,Bękarty diabła

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie (i Panie?), szukam jakiejś dobrej komedii albo "wesołego" filmu (jako wesoły określiłbym np. Untouchables, The Help, Ladykillers).

Koniecznie nie komedia romantyczna! Może być filmy z gatunku głupkowatych amerykańskich komedii, ale nic pokroju American Pie.

Jakieś pomysły?

 

Edit: Sprzed kilku stron w temacie wygrzebałem Tucker & Dale vs Evil, Grown Ups i Horrible Bosses. Jakieś inne pomysły?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie?), szukam jakiejś dobrej komedii albo "wesołego" filmu (jako wesoły określiłbym np. Untouchables, The Help, Ladykillers).

Koniecznie nie komedia romantyczna! Może być filmy z gatunku głupkowatych amerykańskich komedii, ale nic pokroju American Pie.

Jakieś pomysły?

Edit: Sprzed kilku stron w temacie wygrzebałem Tucker & Dale vs Evil, Grown Ups i Horrible Bosses. Jakieś inne pomysły?

Hmm, The Hangover 1 i 2?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ korwin, fryz: dzięki za propozycje, ale niestety wszystko obejrzane. Po trailerach wybrałem Horrible Bosses i Tucker and Dale..., po obejrzeniu napiszę jak się filmy prezentują.

 

Przy okazji, ktoś oglądał Seven Psychopaths? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marley opowiedziane wszystko od A do Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odżyła we mnie uśpiona miłość do horrorów.

 

Na pierwszy ogień poszedł Cabin in the woods - film sympatyczny, typowy teen slasher, to co może się podobać, to niesztampowe rozwiązanie kwestii tego, skąd się zło w filmie bierze. Przestraszyć się nie ma raczej czego w tym filmie, ale mimo to jest niezły.

 

Jako drugi obejrzałem Sinister - dużo fajniej i straszniej Pomysł dość fajny, klimatem mocno kojarzył mi się z The Shining. Zakończenie również całkiem niezłe, chociaż można się było spodziewać.

 

Teraz, zachęcony lekturą bloga, którego ktoś w tym temacie podrzucił (http://horrorworldspinel.blogspot.com/), biorę się za coś z Francji. Frontieres, Haute Tension, Martyrs, L'interieur - czy któryś z tych filmów zasługuje na szczególną uwagę?

 

 

A z pozycji nie horrorowych, to jestem po seansie z Tuck and Dale vs. Evil - pomysł bardzo fajny, film umiarkowanie śmieszny, czegoś zabrakło, taką koncepcję na komedię można było dużo lepiej wykorzystać.

 

Seven Psychopaths - ja głupi uwierzyłem w hasło krzyczące z plakatu "spotkanie braci Coen i Ritchiego". Po obejrzeniu trailera spodziewałem się fajnego kryminału, chociaż w połowie tak dobrego i śmiesznego jak Snatch, czy Lock, Stock... Zamiast tego dostajemy filmy mocno dziwny, taka była pewnie koncepcja, ale mnie to w pełni nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to dzisiaj o 21 na TVP 2 leci "Powrót do przyszłości".

Najlepsza trylogia zaraz po Star Warsach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odżyła we mnie uśpiona miłość do horrorów.

 

Na pierwszy ogień poszedł Cabin in the woods - film sympatyczny, typowy teen slasher, to co może się podobać, to niesztampowe rozwiązanie kwestii tego, skąd się zło w filmie bierze. Przestraszyć się nie ma raczej czego w tym filmie, ale mimo to jest niezły.

 

Jako drugi obejrzałem Sinister - dużo fajniej i straszniej Pomysł dość fajny, klimatem mocno kojarzył mi się z The Shining. Zakończenie również całkiem niezłe, chociaż można się było spodziewać.

 

Teraz, zachęcony lekturą bloga, którego ktoś w tym temacie podrzucił (http://horrorworldspinel.blogspot.com/), biorę się za coś z Francji. Frontieres, Haute Tension, Martyrs, L'interieur - czy któryś z tych filmów zasługuje na szczególną uwagę?

 

 

A z pozycji nie horrorowych, to jestem po seansie z Tuck and Dale vs. Evil - pomysł bardzo fajny, film umiarkowanie śmieszny, czegoś zabrakło, taką koncepcję na komedię można było dużo lepiej wykorzystać.

 

Seven Psychopaths - ja głupi uwierzyłem w hasło krzyczące z plakatu "spotkanie braci Coen i Ritchiego". Po obejrzeniu trailera spodziewałem się fajnego kryminału, chociaż w połowie tak dobrego i śmiesznego jak Snatch, czy Lock, Stock... Zamiast tego dostajemy filmy mocno dziwny, taka była pewnie koncepcja, ale mnie to w pełni nie przekonuje.

Martyrs mocny, Frontieres tez nie najgorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam jakiejś dobrej gangsterki? Jakieś pomysły? Niestety sporo z tego gatunku już widziałem, więc liczę na coś wyszukanego.

Chyba, że może coś z nowości jest w tej tematyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangster Squad, Lawless...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawless w takim razie biorę, dzięki wielkie.

GS już widziałem, wygooglowałem sobie jeszcze Donnie Brasco, King of NY, Once Upon A Time in America i Internal Affairs - coś zasługuje na szczególną uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu w Ameryce...

Ewentualnie: Wrogowie publiczni i Dopaść Gottiego...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień poleciało Lawless. Bardzo przyjemny film, nie ma co szukać fajerwerków i czegoś niezapomnianego - po prostu dobra gangsterka związana z prohibicją, ale tym razem na prowincji US, a nie w wielkim mieście. Dobra obsada aktorska, no i oczywiście jak przy każdym filmie w klimacie choćby około-westernowym, na myśl przychodzi mi RDR. To samo było przy Django, umysł już spaczony tymi grami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) możecie mi polecić jakiś dobry oraz nowy film oczywiście na PS3 na Blu-ray ? Koniecznie to musi być jakiś film, który podczas oglądania robiłby wow pod względem grafiki :) Myślałem nad Batmanem The Dark Knight Rises, ale oglądałem już go w kinie i może znacie jakieś podobne filmy akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) możecie mi polecić jakiś dobry oraz nowy film oczywiście na PS3 na Blu-ray ? Koniecznie to musi być jakiś film, który podczas oglądania robiłby wow pod względem grafiki :) Myślałem nad Batmanem The Dark Knight Rises, ale oglądałem już go w kinie i może znacie jakieś podobne filmy akcji :)

Nie wiem o co chodzi z tą dobrą grafiką w kinie ;P

Jeżeli chodzi o efekty to na pewno avatar, chociaż film taki super nie jest, lecz efekty z górnej półki. Trylogia transformerów Michaela Bay'a też dobrze wypadnie.

Jak coś jeszcze wymyśle to edytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tą dobrą grafiką w kinie ;P

Jeżeli chodzi o efekty to na pewno avatar, chociaż film taki super nie jest, lecz efekty z górnej półki. Trylogia transformerów Michaela Bay'a też dobrze wypadnie.

Jak coś jeszcze wymyśle to edytuje.

 

Chodzi o to, żeby podczas oglądania tego filmu na blu ray było wow, podczas patrzenia na miasta budynki twarze itp :) a nie o kino :)

Avatar do mnie nie przemawia oglądałem kiedyś trochę i dla mnie nie ma nic zachwycającego w tym filmie, natomiast transofrmersy nie powiem, bo ciekawy film i o tym też myślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie polecam jeszcze Incepcję i Avengersów jak podejdą Transformersy ;-) ale Incepcja na bank :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie polecam jeszcze Incepcję i Avengersów jak podejdą Transformersy ;-) ale Incepcja na bank :-D

Ok dzięki wielkie, obejrzę trailery i zobaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na krawędzi film o wyścigach TT na wyspie Man, Skyfall Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawych filmów bardziej zaskakujących polecam... Iluzje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×