Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

The Killing będzie kolejny sezon? Ja najbardziej czekam na nowy sezon Homeland ,Gotham i Shameless ( styczeń 15).Gotham już jeden odcinek jest ale nie widziałem.

The Killing już się skończył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo oglądałeś Gotham?

No a myślisz że dlaczego jest wypisany na liście seriali z którymi jestem na bieżąco  :biggrin:   2 odcinki za mną , czekam na trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym odcinku The Blacklist akcja dzieje się.. uwaga w Polsce. Kaleczą język Polski do potęgi :biggrin: "Ponczki" xD

Ze swojej strony polecam seriale Chicago Fire i PD. Wkręciły mnie na maxa. Oprócz tego oglądam(sporo) The Strain, Homeland, The Walking Dead, Arrow, Flash, Z Nation (kicz ale zombie to zombie),

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zapalonym serialowcem, wolę kino, ale mam swoje perełki - świetne Breaking Bad, równie świetne, ale trochę mniej doszlifowane True Detective (te walki na pięści, porażka...), jestem w trakcie bardzo dobrego House of Cards. 

Mam pytanko - czy macie jakieś dobre seriale sci-fi ? Oczywiście opowieści dla dzieci ala Gwiezdne Wojny czy seriale obyczajowe z ludźmi poobklejanymi gumą/plastikiem typu Star Trek odpadają. Chciałbym obejrzeć coś poważnego w tych klimatach. Słyszałem o Firefly. Coś poza tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlestar Galactica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, Twin Peaks wspominam bardzo miło, a i samą twórczość Lyncha bardzo cenię, pomimo że mistrz ostatnio coś bez formy. Tak, czy inaczej trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strain sezon 1 skończony. Finał trochę rozczarowujący ale miał swoje 5 minut, które pozwala patrzeć z nadzieją na przyszłość. Jeśli tylko pozbędą się lekkiego klimatu Ulicy Sezamkowej...

 

A dzisiaj Homeland :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na Universal Channel HD premiera Gotham.

Przypadkiem się dowiedziałem w przerwie Słonecznego Patrolu na tym kanale i jestem strasznie ciekaw jaki poziom prezentuje, bo słyszałem bardzo sprzeczne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem się dowiedziałem w przerwie Słonecznego Patrolu na tym kanale i jestem strasznie ciekaw jaki poziom prezentuje, bo słyszałem bardzo sprzeczne opinie.

Jutro się przekonamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strain sezon 1 skończony. Finał trochę rozczarowujący ale miał swoje 5 minut, które pozwala patrzeć z nadzieją na przyszłość. Jeśli tylko pozbędą się lekkiego klimatu Ulicy Sezamkowej...

 

A dzisiaj Homeland :)

 

Wiedziałem ,że nie uda im się glównego celu zdjąć bo jaki byłby sens 2 sezonu :biggrin:

EDTI: LOL dałem bez spoilera!? ćwiruś wybacz ;(

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek nowego sezonu Homeland.Jak dla bardzo obiecująco się zaczął,czekam na więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co , ale najlepsze otwarcie sezonu miał Flash.  :laugh:

Dzisiejszy start trzeciego sezonu Arrow też nie najgorszy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemlock Grove sezon 2 - mroczny i momentami obrzydliwy jak pierwszy sezon.

Med Men sezon 7 - jak zwykle genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że superbohaterowie wyszli z filmów i trafili do seriali już na dobre. Nie wiem czy to dobrze czy źle bo wszystko zależy od jakości serialu. Gotham, Flash, Arrow i do tego plotki o serialu z X-menami. Sam zobaczyłem pierwszy odcinek Gotham i wg mnie co najwyżej średnio to wyszło ale ostatecznej opinii nie wydaję na podstawie jednego odcinku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada początek tygodnia biorąc pod uwagę seriale.

 

Niedziela - Walking Dead, Poniedziałek - Gotham, Wtorek - Flash, Środa - Arrow :D

Magisterki nie ma czasu pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że superbohaterowie wyszli z filmów i trafili do seriali już na dobre. Nie wiem czy to dobrze czy źle bo wszystko zależy od jakości serialu. Gotham, Flash, Arrow i do tego plotki o serialu z X-menami. Sam zobaczyłem pierwszy odcinek Gotham i wg mnie co najwyżej średnio to wyszło ale ostatecznej opinii nie wydaję na podstawie jednego odcinku.

IMO Gotham bardzo fajne. Nie bazuje bezpośrednio na postaci Batmana, a na Gordonie i czasach wiele lat przed Batmanem, więc nie do końca można to określić jako serial o superbohaterach ;) Arrow od pierwszego sezonu trzyma poziom, Flash po pierwszym odcinku też bardzo pozytywnie. Więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że superbohaterowie wyszli z filmów i trafili do seriali już na dobre. Nie wiem czy to dobrze czy źle bo wszystko zależy od jakości serialu. Gotham, Flash, Arrow i do tego plotki o serialu z X-menami. Sam zobaczyłem pierwszy odcinek Gotham i wg mnie co najwyżej średnio to wyszło ale ostatecznej opinii nie wydaję na podstawie jednego odcinku.

Gotham to byłby bardzo dobry serial, gdyby nie to że aktor grający głównego bohatera(Gordona) gra jak totalne drewno(całe szczęście że ma wokół siebie lepiej spisujących się kolegów) a tak to można nazwać go "tylko" serialem dobrym/przyzwoitym. Poza tym twierdzę, że gdyby się wzięła za niego jakaś stacja kablowa mogliby jeszcze lepiej pokazać mrok i brutalność miasta. Ale i tak nie jest źle, trzeba poczekać z oceną do końca sezonu ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotham to byłby bardzo dobry serial, gdyby nie to że aktor grający głównego bohatera(Gordona) gra jak totalne drewno(całe szczęście że ma wokół siebie lepiej spisujących się kolegów) a tak to można nazwać go "tylko" serialem dobrym/przyzwoitym. Poza tym twierdzę, że gdyby się wzięła za niego jakaś stacja kablowa mogliby jeszcze lepiej pokazać mrok i brutalność miasta. Ale i tak nie jest źle, trzeba poczekać z oceną do końca sezonu ^^

Mam podobne odczucia. Gra aktorska trochę jak w Strain. Np. taki Freak Show którego pilot dziś oglądałem wypada na tym tle o 3 klasy wyżej nie mówiąc już o Grze o Tron czy Breaking Bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominion ,( ludzie ,anioły , archanioły). szkoda że tylko 8 odcinków. Zna ktoś jeszcze w tym stylu jakieś seriale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×