Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie HoC to jeden z lepszych seriali ever i w żaden sposób zdominowanie go przez jednego, rewelacyjnego aktora nie można traktować jako zarzut wobec niego.

Absolutnie nie ma tu żadnego zarzutu i nie chodzi mi o zdominowanie serialu przez jednego aktora, tylko raczej... hmmm, takie odczucie, że Kevinowi podoba się ta rola tak bardzo, że aż za bardzo. Absolutnie nie jest wada (wręcz przeciwnie, wiadomo że im bardziej rola kręci aktora, tym lepiej dla granej postaci i dla widzów), jedynie taka obserwacja :) Moja ocena na pewno wzrośnie, kiedy pojawią się jakieś plot twisty i kiedy Frankowi przestanie wreszcie wszystko wychodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wrześniowa premierę Gotham oraz nowe sezony The Killing oraz Homeland.

The Strain,nie oglądałem jeszcze ale czytałem o tym pilocie wiele pozytywnych opini.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wrześniowa premierę Gotham oraz nowe sezony The Killing oraz Homeland.

The Strain,nie oglądałem jeszcze ale czytałem o tym pilocie wiele pozytywnych opini.

 

The Killing jak najbardziej, świetna para głównych bohaterów, natomiast co do Homeland to daję sobie spokój, 3 sezon ciągnął się dla mnie niemiłosiernie, zwłaszcza, że pewien wątek został definitywnie zakończony ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się też wysokobudżetowa produkcja sci-fi z Halle Berry w roli głównej, od stacji CBS.

 

The Extant

Widziałeś? Warto się z tym zapoznać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba odcinki jakie wyszły i chyba dam szanse temu serialowi. Jest trochę drętwo na początku ale historia jest bardzo ciekawa, więc może się rozkręcić. Mam taką zasadę, że oglądam serial do 6 odcinka i decyduje co dalej (np. Salem poleciał u mnie ostatnio do śmieci po 6 odc.). Bardzo często pierwsze odcinki nie są najlepsze. Natomiast tutaj warto podkreślić, że są dobre efekty, dobra obsada i to coś, co powoduje, że czeka się na więcej. Także tak jak mówię, trochę sztywno, ale liczę, że z czasem się dotrze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 sezon 9 - Jack is Back. Mój ulubiony serial oraz postać serialowa która zmieniła TV ale też mocno wpłynęła na filmy kinowe. Bez niego nie byłoby trylogii Bourne'a i nowego Bonda. I pomyśleć że 24 pierwotnie miało być komedią romantyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba odcinki jakie wyszły i chyba dam szanse temu serialowi. Jest trochę drętwo na początku ale historia jest bardzo ciekawa, więc może się rozkręcić. Mam taką zasadę, że oglądam serial do 6 odcinka i decyduje co dalej (np. Salem poleciał u mnie ostatnio do śmieci po 6 odc.). Bardzo często pierwsze odcinki nie są najlepsze. Natomiast tutaj warto podkreślić, że są dobre efekty, dobra obsada i to coś, co powoduje, że czeka się na więcej. Także tak jak mówię, trochę sztywno, ale liczę, że z czasem się dotrze :)

Wczoraj pochłonąłem oba odcinki i jest naprawdę nieźle. Spodobało mi się nawet bardziej niż Strain. Drętwoty na początku nie zauważyłem, akcja rozwija się całkiem sprawnie i mam nadzieję, że zostanie już tak do końca sezonu. Ciekawe w którym roku rozgrywa się akcja, bo chociaż nie jest to nigdzie zasugerowane, to widać że technika poszła sporo do przodu. No i Annie Wersching  :wub:  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pilocie The Strain,i jak dla mnie petarda.Oby do 22 września,jaram się w uj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaki gamon jestem.22 września jest premiera Gotham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba odcinki jakie wyszły i chyba dam szanse temu serialowi. Jest trochę drętwo na początku ale historia jest bardzo ciekawa, więc może się rozkręcić. Mam taką zasadę, że oglądam serial do 6 odcinka i decyduje co dalej (np. Salem poleciał u mnie ostatnio do śmieci po 6 odc.). Bardzo często pierwsze odcinki nie są najlepsze. Natomiast tutaj warto podkreślić, że są dobre efekty, dobra obsada i to coś, co powoduje, że czeka się na więcej. Także tak jak mówię, trochę sztywno, ale liczę, że z czasem się dotrze :)

napisy już są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisy już są?

Napisy już są...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek The Strain nieco spokojniejszy i skromniejszy. Bolą sceny ukazujące życie rodziny głównego bohatera. Tak bardzo denny i oklepany zapychacz. Pan muzyk też strasznie działa na nerwy, ale wygląda na to, że jego rola zmierza ku końcowi. Jest solidnie, ale wciąż czekam na prawdziwe WOW. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek The Strain nieco spokojniejszy i skromniejszy. Bolą sceny ukazujące życie rodziny głównego bohatera. Tak bardzo denny i oklepany zapychacz. Pan muzyk też strasznie działa na nerwy, ale wygląda na to, że jego rola zmierza ku końcowi. Jest solidnie, ale wciąż czekam na prawdziwe WOW.

Kuzwa po co opisujesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bo taki kaprys miałem, sorry :/ na końcu okazuje się, że mordercą jest Morgan Freeman. 

 

A tak przy okazji, to nic nie opisałem. No, może przekazałem informację, których można się domyślić po pierwszych 5 minutach odcinka pilotażowego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza końcówka odcinka.Córcia i tatuś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pochłonąłem oba odcinki i jest naprawdę nieźle. Spodobało mi się nawet bardziej niż Strain. Drętwoty na początku nie zauważyłem, akcja rozwija się całkiem sprawnie i mam nadzieję, że zostanie już tak do końca sezonu. Ciekawe w którym roku rozgrywa się akcja, bo chociaż nie jest to nigdzie zasugerowane, to widać że technika poszła sporo do przodu. No i Annie Wersching  :wub:  

także zafundowałem sobie dwa odcinki, w mojej skromnej ocenie jest naprawdę dobrze, jest co oglądać, rzekłbym wakacyjny wysyp - drugie sezony: Defiance i Under the Dome, przez The Strain do Extant, a ktoś tu pisał, że się seriale pokończyły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również oglądam The Strain i pierwsze wrażenia są pozytywne. Ostatnie 2-3 tyg spędziłem z serialami Chicago Fire i Chicago PD. Dość mocno mnie wkręciły, a teraz sam poszukuję czegoś ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem również obejrzę sobie The Strain i zobaczę o co cały szum :P Panowie, czy ktoś z Was oglądał / ogląda Rectify albo Orange is the New Black? Myślałem o tych serialach, ale po zajawkach które czytałem, odnoszę wrażenie że są zbyt obyczajowe jak dla mnie. Dobre wrażenie, czy jednak dzieje się tam coś, co przyciska do fotela?
 

Dla mnie HoC to jeden z lepszych seriali ever

Po obejrzeniu dwóch całych sezonów podzielam tę opinię. Serial jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwalą tak tego House of Cards więc dziś zabieram się za oglądanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupy nie urywa ale można obejrzeć dla samego Kevina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów obejrzałem pierwszy odcinek "The Lottery", i kolejnych już nie mam ochoty oglądać. Niby z opisu zapowiada się ciekawie i niebanalnie, ale wyszło bardzo przeciętnie, na czele z nijakimi postaciami i słabym aktorstwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupy nie urywa ale można obejrzeć dla samego Kevina.

 

Bluźnisz :P dla mnie jeden z lepszych seriali jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×