Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- CSI Miami

- CSI New York

- NCIS

- NCIS LA

- Hawaii Five-0

- Castle

- White Collar

- Nikita

- The Big Bang Theory

- Human Target (szkoda że już się skończył)

- Lie to me

- Person of interest

- Criminal Minds

- Terra Nova

- Game of Thrones

- Spartacus

Kiedy mam na to czas? :D nie mam - ale chwała za pojemny dysk :D i bezsenność :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock

2 sezony po 3 odcinki. Każdy odcinek trwa 90 minut. Coś pięknego i genialnego. Sherlock filmowy w porównaniu z tym to amerykańskie popłuczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, wraz z moją rudowłosą, obejrzeliśmy wszystkie 3 sezony "Deadwood". Rewelacyjna rzecz, daaawno żaden serial tak nie przypadł mi do gustu. Niby western, ale jak sięnad tym chwilę zastanowić to zupełnie nie-westernowy. Raczej takie obyczajowe studium formującej się w ówczesnych niespokojnych czasach, osady. Do tego ogólnie kapitalna obsada z genialną rolą Iana McShane'a. Irytował jedynie bad guy z ostatniego Die Hard - chodząca tragedia aktorska i nawet wąsy na Biehna/Ringo z Tombstone to nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead i Family Guy nic mi więcej w temacie seriali nie potrzeba.

Kiedyś Zagubieni jak jeszcze serial miał jakiś poziom.

Tak samo Prision Break.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock! To co mnie ostatnio podpaliło. Niesamowity serial. Wszystkim gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Ja oraz Stey - Sherlock jest królem seriali. Film Shelock jest zdecydowanie gorszy niż ten serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejność chronologicznej od najdawniej oglądanego:

-Prison Break

-Lost

-Dexter

-How I Met Your Mother

-Kompania Braci

-Gra o Tron

-Pitbull

-Spartakus Krew i Piach

-Spartakus Bogowie Areny

-Breaking Bad

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, przez 3 lata oglądałem Chuck'a , ale niestety w tym roku zakończono serial, tak samo przez pare lat oglądałem Scrubs (hoży doktorzy), w tej chwili oglądam : Dexter, The Mentalist, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, przyjemnie się ogląda , polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliniarz i prokurator. Klasyka dobrych seriali kryminalnych. Szkoda, że teraz już takich nie robią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seriale to strata czasu dla mnie... Istnieje tylko jeden który oglądam nałogowo (powtarzam sezony) od 20 lat!!!

latający cyrk !!!!!!!!!!!!!

przykładowy ulubiony skecz - należy podkreślić najlepszy dubbing jaki mógł powstać !!!!!!!

i niezapomniana kreacja johna jako hitlera!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Admin. w pierwszym poście nie określił sztywnych ram tego tematu jako tylko i wyłącznie top seriali zapytam: jak tam 2 osłona gry o tron ???

ps. SUGESTIA: przydałby się w podpiętych temat o serialach do wymiany doświadczeń, poglądów, opinii (a nie tylko Ulubione, w domyśle: jakie lubicie ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter

Prison break

Dr House

Breaking Bad

Spartacus

Gra o Tron

The Walking Dead

Z Archiwum X

Pamiętniki Vampirów

Once Upon the Time

Gotowe na Wszystko

Herosi

Lost

Homeland

Kyle XY

Supernatural

Dużo tego było..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem 6 sezon i moge każdemu polecić The Office, genialne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubione:

- LOST

- Grey's Anatomy

- The Walking Dead

- Dr.House

- The Simpsons

- Futurama

- Family Guy

- South Park

- American Dad

- The Cleveland Show

Ostatnio zacząłem oglądać "Dr.Martin" - ktoś ogląda/oglądał ? jaka opinia ? jestem w 1 sezonie na odcinku 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się kiedyś zmusić i dać Dr. House'owi jeszcze jedną szansę - ja naprawdę mam sentyment do Hugha Lauriego i to od zamierzchłych czasów Black Addera, ale te odcinki Doktora, które widziałem, strasznie zamulały. Mam również w planach wreszcie obejrzeć "Firefly", pokazać mojej ukochanej "Gwiezdną Eskadrę" i może sprawdzić jak próbę czasu zniósł "Seaquest" ostatni raz widziałem go w okolicach 92-3 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gwiezdna Eskadra" puszczana na Polsacie to był serial... niestety mam wrażenie że w pewnym momencie okazał się za ambitny i zamiast ciągłych akcji w kosmosie zaczął pokazywać ta mniej poularną stronę wojny a to już widownie znacznie zmniejszyło. Co by nie mówić jest to dla mnie klasyk. Obecnie czekam na trzeci sezon "SG: Universe", który klimatem jak i samą historią zdecydowanie mi podpasował. Mam trochę skojarzenia z "ST: Deep Space Nine", gdzie również nic nie działało jak należy i w każdym odcinku walczyło się z obcą technologią bazy bo pomagać w życiu to ona za cholerę nie chciała. Poza tym lubię od czasu do czasu usiąść sobie przy "Mentaliście"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 seriale :)

X-Files

Walking Dead-fenomenalny jeśli ktoś lubi klimaty zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead i Dexter świetny klimat w obu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead- dla fanów zombie obowiązkowy

Dr House- Już niestety zakończony...;/

Jak Poznałem Waszą Matkę-chyba nie trzeba przedstawiać:D najlepszy serial komediowy ever

Spartakus-nie oglądam co tydzień każdego nowego odcinka tylko co jakiś czas ponieważ drugi(trzeci) sezon na początku jak dla mnie trochę zawodzi odstawiłem na chwilę

Pamiętniki Wampirów- serial typowy dla nastolatek ale coś mnie przy nim mocno trzyma :D

I oczywiście Gra O Tron- pierwszy sezon zawierał trochę za mało akcji jednak drugi się mocno rozkręcił i oby to szło dalej w tym kierunku i przydałoby się w końcu zobaczyć jakąś bitwę...

Większość z tych seriali ma w tym momencie między sezonowe przerwy tak więc czekam z niecierpliwością do września a w międzyczasie chyba zacznę oglądać Dextera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr House- Już niestety zakończony...;/

Wreszcie! Ten serial stał się tragiczny od ostatnich 3 sezonów i aż szkoda mi było patrzeć, jak jeden z moich ulubionych seriali mocno spada w dół. Robiła się już z tego Moda na Sukces. Czas na emeryturę dla doktorka.

Od siebie polecę Walking Dead, które w sumie niedawno odkryłem, a obejrzałem oba sezony w dwa dni. Bardzo fajny. Jedyny minus to niektórzy(a może i nawet większość) irytujący bohaterowie, których powinno się wbić na pal, a raczej aktorów... Kto oglądał pewno wie o jakie postaci mi chodzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron, Teoria Wielkiego Podrywu, PitBull, Glina, Breaking Bad, Prawo Ulicy, Czas Honoru, Spartakus, Odwróceni, Rzym, Dexter, Rodzina Soprano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron, House MD, Big Bang Theory, How I Met your Mother,Walking Dead,South Park...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

Prison Break

Świat według Kiepskich

Pierwsza Miłość :P

Dexter

Do tego dochodzi jeszcze:

Friends (że ja tego wcześniej nie znalazłem..) Zdecydowanie topka u mnie

Breaking Bad

How i met your mother

Californication

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×