Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- Castle

- Skins

- Weeds

Dodam do tego,

- Gra o tron

- Pitbull

- Wyklęci (Misfits)

- Świry (Psych)

i obecnie szukam czegoś nowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i obecnie szukam czegoś nowego :P

Zainteresuj sie Breaking Bad. Niesamowicie wciagajacy serial(obejrzalem 4 sezony w 4 dni), a niedlugo nowy sezon na horyzoncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu zaczął się drugi sezon Suits. Już o nim pisałem kiedyś więc tylko przypomnę, że jest to bardzo dobry serial który świetnie się ogląda. Detale możecie znaleźć na filmwebie. Pierwszy sezon miał 12 odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj sie Breaking Bad. Niesamowicie wciagajacy serial(obejrzalem 4 sezony w 4 dni), a niedlugo nowy sezon na horyzoncie :)

dzięki wielkie 5 godzin w plecy, a miałem pograć w BFa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką kina azjatyckiego. Jeśli chodzi o seriale to oglądam chinskie, tajwanskie i japonskie dramy prawie codziennie ^^ ( drama-serial typowo azjatycki)

Ostatnio widziałam..UWAGA:" MOJ CHLOPAK Z DRUZYNY SIATKARSKIEJ" Czadowe ale nie bylo sceny łózkowej :(.

Poza tym oglądam Zaklinaczkę dusz ^^

Z seriali azjatyckich z tych bardziej normalnych polecam wszystkim serial Black and White. Naprawde warty obejżenia, jesli nie macie uprzedzen co do rasy i języka oczywiście.

Edytowane przez nirv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Gra o Tron, chociaż drugi sezon już taki fajny nie był. Następnie Lie to me oraz House. A poza tym Grey's Anatomy i How I met your mother?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nirv- kiedyś miałem "okazję" obejrzeć na co prawda koreańskim kanale Arirang- swoją drogą koreanki śliczne dziewcza- ale jednak, fragment odcinka ichniego serialu obyczajowego jak mniemam. No to wymiękłem po 10 min. kiedy to pewna kobita zaczęła płakać i w iście histeryczny- nie mylić z historycznym :biggrin: - sposób tłumaczyć się przed całą rodziną z tego, że nie zdała prawa jazdy ?! Jeżeli reszta azjatyckich dram wygląda podobnie to ja podziękuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Band of brothers - Najlepszy serial jaki do tej pory widziałem coś świetnego

Deadwood - również godny polecenia narazie jestem w połowie i ogląda się b.dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam ' TOUCH ' .

Krótki opis:

Martin Bohm (Kiefer Sutherland) stracił żonę po zamachu 11 września 2001 roku. Samotnie wychowuje swojego 11-letniego autystycznego syna. Brak możliwości porozumiewania się oraz ciągłe problemy z Jackiem doprowadzają do wizyt opieki społecznej oraz odebrania syna Martinowi. Ojciec wraz z pracownicą opieki zauważa, że syn za pomocą liczb próbuje się z nim porozumieć i przekazać mu informacje. Jack (David Mazouz) dostrzega pewne wzorce, które pozwalają mu przewidzieć nadchodzące wydarzenia. (źródło: Filmweb )

Edytowane przez Agix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Walking Dead. Słyszałem, że z trójki (film, komiks, gra) podobno najsłabszy, ale mi sie bardzo podoba. Jeżeli ktoś lubi klimaty zombie to jest to serial dla niego. Drugi sezon słabszy od pierwszego, widać że budżet mieli znacznie ograniczony. Mimo to czekam z niecierpliwością na 3 sezon. Teraz czas się zabrać za Gre o tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne:

z trwających: Dexter, Dwóch i pół

z zakończonych: Świat według Bundych, Prison Break, Dr House, Smallville

Polskie:

z trwających: Ranczo

z zakończonych: PitBull, Odwróceni

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejestem zwolennikiem seriali, wolę pełnometrażowe filmy. Ale jak juz ogladam, to lubię Breaking Bad i Csi: NY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z polskich to zmiennicy kiepscy i klan zagraniczne mnie nie interesuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr. House. Teksty, riposty i sarkastyczny humor. To co luvię najbardziej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zagranicznych polecam Sons of Anarchy i Weeds, oba trzymające poziom przez większość sezonów. Z polskich.. No cóż... Ostatni jaki mi się na prawdę podobał to był 13 Posterunek, lata świetności Czarka Pazury :) Teraz już nie ma nawet sitcomów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merlin - bardzo dobry brytyjski serial. Wciągnął mnie jak jeszcze żaden, mimo że taki troszkę dziecinny, może i naiwny, ale miło się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam tylko Breaking Bad, próbowałem też Dextera ale mi się nie spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądało się DR. House'a, ale po którymś tam sezonie, gdzie nasz "bohater" zostaje przedstawiony, jako dziecko z wielkim ego, brakiem szacunku do innych ludzi, ubóstwianiem wykorzystywania innych i mający wszystko w duszy pacan, który przez wszystkie odcinki płacze i miałkoli, jak on to jest samotny i przyjaciół nie ma, a wszystkich traktuje z góry - odpuściłem sobie.

Bones też mi się podobało, ale gł. bohaterka patrząca na innych ludzi tak jak Hitler widział Żydów mnie dobija, i tak samo jak w przypadku House'a, chciałem zrównać z ziemią jej twarz.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam tylko Breaking Bad, próbowałem też Dextera ale mi się nie spodobał.

To samo.

Z obecnie trwajacych BB mi sie najbardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z obecnie trwających

- suits

- spartacus

- big bang theory

- two and a half men

z zakończonych

- tajemnice smallville

- prison break

- chuck

Edytowane przez redkca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad - "miszczostwo" świata, The Greatest Of All Time!

Dexter

American Horror Story

The Ultimate Fighter sezon 16

America Copper sezon 4

z polskich produkcji to się jarałem Odwróconymi i Alfabetem Mafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ostatnio wkręciłem się w polityczny serial West Wing...damn niby o polityce itp itd a wkręca się jak mało który serial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×