Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś lubi dobrą akcję i dużo bijatyki to polecam serial Banshee;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że oprócz bijatyk i dosyć sporą ilość akcji jest praktycznie też sex co odcinek ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że oprócz bijatyk i dosyć sporą ilość akcji jest praktycznie też sex co odcinek ; )

Czyli wszystko co najlepsze:P Mi serial sie podoba calkiem fajny jest.

 

Niezly byl tez hannibal i orphan black moze obejrze 2 sezony jak nie bede mial co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli wszystko co najlepsze:P Mi serial sie podoba calkiem fajny jest.

 

Niezly byl tez hannibal i orphan black moze obejrze 2 sezony jak nie bede mial co.

To Cie powinien  zainteresowac serial o napalonym Sukubie pt Lost Girl.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem z opisu zupelnie nie moje klimaty. Grimma ogladalem jakis czas ale mi sie szybko znudzil.

 

Generalnie dla mnie najlepszy serial to Justified obecnie i w ogole. Na gre o tron tez czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3 sezon ogólnie jest bardzo nudny i jak dla mnie najgorszy.

 

W polowie 3ego sezonu wywalilem folder z dysku i zapomnialem o tym serialu. Straszna miernota.

 

 

Od siebie polece Black Sails, serial w klimatach pirackich, ma powolny start ale zapowiada sie bardzo ciekawie. Oraz Almost Human, niedaleka przyszlosc, policjant jako glowny bohater z robotem ktory "imituje" czlowieka, ciekawa koncepcja, fajni bohaterowie, akcja i humor, nic glebokiego, ale tez nie dno i wodorosty jak wiekszosc seriali ktore ostatnio wychodzą.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonczyłem trzeci sezon Homeland i to był słabawy sezon.Obejrzałem 5 odcinków nowego Followinga ,po pierwszym dosyć cienkim nastepne sa lepsze i wkręciłem się w drugi sezon:) Teraz sciągam 5 odcinków Detektywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Banshee, fajny głupawy serial w starym stylu czyli wchodzi szeryf do baru i nawala się z 5 kolesiami. Dużo się biją i "szczelają", jest brutalnie i krwawo no i są cycki. Nie wiem czemu ale świetnie mi się go ogląda. Pewnie to dobra odskocznia po "poważnych serialach" typu Breaking Bad, Walking Dead, Homeland itp.

 

Z kolei Strike Back ma takie pokłady głupoty że w szoku zaliczyłem 2 sezony.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem tak jak ktos tu wyzej polecal 'True detective' HBO znowu zrobilo kawal dobrego serialu...

 

Nikt tu justified nie oglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zachęcony opiniami także wziąłem się za Breaking Bad - 1 sezon już za mną i, kurde, zapowiada się naprawdę świetnie!

Mocny klimat i genialna gra aktorska, jestem kupiony.

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zacząłem oglądać Prison Break... świetny serial :) Słyszałem od znajomych jednak, że następne sezony są już znacznie gorsze, no zobaczymy. Póki co jest mega ciekawie i polecam serial. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zacząłem oglądać Prison Break... świetny serial :) Słyszałem od znajomych jednak, że następne sezony są już znacznie gorsze, no zobaczymy. Póki co jest mega ciekawie i polecam serial. 

Zatrzymaj się na pierwszym sezonie. Koniec drugiego to katastrofa bredni scenarzystów i serial przeskakuje rekina. Potem jest bardziej niż fatalnie. Pomysł ewidentnie na dwa sezony. Całość dosłownie zarżnięta przez FOXa. A serial mógł przejść do legendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobal tez sezon na Panamie bodajze 3ci w tym wiezieniu w dzungli ale poza tym sredniak zarabany faktycznie tak samo jak lost po kilku sezonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 5 odcinków Detektywa za jednym zamachem i serial jest rewelacyjny.Woody i Matthew,genialni w swoich rolach a Michelle Monaghan fajna dupa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż zakończy się seria i wtedy zrobię sobie takiego tasiemca i obejrzę całość. Nie będę musiał czekać na kolejne odcinki. Zresztą HBO robi całkiem ciekawe seriale, Zakazane Imperium jest tego znakomitym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre parcie jest na to True Detective więc ja też zaczynam oglądać. Co mogę polecić? Standardowo The Walking Dead, oraz Banshee, Arrow, Blacklist czy Homeland. Dużo mówi się także o House of Cards ale nie miałem jeszcze okazji zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee okazał się całkiem dobrym serialem. Z początku głupota goniła głupotę aż tu nagle bum, nie mogę się oderwać. Zwłaszcza piosenki genialnie dobrali. W zalewie ambitnych seriali dla inteligencji Banshee jest dobrą odskocznią. Tu nie trzeba myśleć i analizować co autor miał na myśli. Są cycki, strzelaniny i krwawe bijatyki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak wyżej czekam na każdy nowy odcinek True Detective, a tak to oczywiście South Park i Futurama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon Homeland dobry, drugi nawet bardzo dobry. Trzeci to kpina z widza. Połowa nudna, w drugiej połowie dzieje się ciut więcej ale koniec to głupota i durne dialogi połączone w kompletną nudą. Nie pamiętam serialu gdzie było by aż tyle wnerwiających i irytujących postaci. Najlepiej wybiłbym wszystkich i zostawił statystów. Nie wiem o czym będzie czwarty sezon ale w trzecim serial przeskoczył rekina.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee, to serial ze slaba fabula, ktora probuje sie bronic wulgarnym nic nieznaczacym seksem w kazdym odcinku.   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee, to serial ze slaba fabula, ktora probuje sie bronic wulgarnym nic nieznaczacym seksem w kazdym odcinku.   :)

I właśnie nie rozumiem dlaczego ale nie potrafię się od Banshee oderwać. Z drugiej strony posty typu: Banshee to najlepszy serial ever rozśmieszają mnie do łez.

Tak czy inaczej byle do maja. Jack Bauer will be back then! A z nim kultowe: I must speak with a president!

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polecę kilka seriali :

Sons of Anarchy - o gangu harleyowców pierwsze trzy odcinki nie za bardzo mnie wciągneły ale później ciężko się oderwać i chce się jeszcze.

Dr House - oklepany już pewnie przez wielu.

Californikation - serial dobry, dużo śmiechu oraz zaskakujący dość. 

Breaking Bad - o chemiku który ma raka i rozkręca się w produkcji  metamfetaminy żeby ustawić rodzinę - świetny a wręcz fenomenalny 

Gra o tron - obowiązkowy :) ale bardziej książkę polecam 

Sherlock - mini serial  3 sezony po 3 odcinki - wciągający :)

Zakazane imperium - bardzo dobry,

Dexter - ostatni sezon trochę schrzanili. 

 

Planuje obejrzeć:

Viking - nie mam jak się zabrać a z żoną ciężko 

Spartacus - tak jak wyżej 

House of Cards - na temat polityki  ale jak skończe ostatni sezon californication 

Homeland  - po przeczytaniu recenzji wydaje się być bardzo dobry.

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartacusa wszystkie sezony bardzo dobre i krwawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×