Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz gazetka idzie do druku wcześniej więc lepiej zadzwonić i się spytać niż jeździć na darmo. Ja swoją drogą dzwoniłem do Saturna w ZT i gość mówi że dziś powinna wejść na magazyn - dostępna jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EuroAgd jest cos dziwnego. Wczoraj okolo 17:00 MAG byl w wyszukiwarce sklepu, a godzine pozniej juz go nie mozna odszukac , rowniez teraz.

Tez chyba wybiore RAVEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez w bete closed i open pograłem dosyc sporo ale dalej niemoge sie przekonac jakos do tej gry bardziej zainteresował mnie Battlefied BC2 który wiem ze kupie napewno bo DICE fuszery nierobi ;) a obawy jesli chodzi o brak graczy w puzniejszym czasie jak kolega wyzej tez posiadam spójrzmy na takie GTA 4 które miałem zamiar kupic specjalnie na multiplayer jakis czas temu bo singla na xboxie skonczyłem ale jak sie dowiedziałem od dwóch znajomych ze multi swieci pustkami to mnie szlak trafił bo liczyłem ze sobie pogram bo jak to mozliwe ze taka super wydawało by sie gra a nikt w nia niegra to przepraszam ale cos tu niegra a w MAG to pewnie dopiero by sie odczuło bo wyobrazcie sobie tak wielka mape która jest przystosowana do powiedzmy 128 bądz 256 graczy i nagle z braku ludzi ledwo udało by sie znalezc moze z 20 i teraz wyobrazcie sobie to szukanie po tej mapie przeciez to jakas katorga by była albo każdy by się skampił w na jakimś dachu lub w krzakach i wyczekiwał ze swoja snajperka przeciwnika jak w filmie Wróg u Bram :P Ja juz niestety mam tak ze jak kupie gre to chce czerpać z niej radochę przez lata dlatego staram sie z wielkim dystansem podchodzic do gier które maja do zaproponowania jedynie sam tryb multiplayer bo mógłbym się przejechać i potem pluć w brodę ze wydałem kupe kasy na grę która nawet niema większej fabuły czy treści bądz kupienia jej za grosze no ale już wtedy może być problem żeby wogóle w nia z kims zagrac chyba ze lubi sie samotnie eksplorować mapę i podziwiać widoki hehe :D ale chciałem tylko jeszcze dodac ze to oczywiscie tylko moje osobiste zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera światowa 26 styczeń, polska 29 więc nie ma co się dziwić , że wcześniej na allegro handlują - już nie raz tak było, jak premiera się nie pokrywała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja u mnie wygląda tak. W Euro AGD/RTV w Puławach Panowie z obsługi robią miny takie: :blink:. Kupiłem jednak na allegro bez pudełka za 150 zł. Mam nadzieję że w sobotę dotrze jak dzisiaj wpłacę kasiore. Do zobaczenia na serwerze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zen-iu

Rozumiem twoje obawy przed pustkami na serwerze i braku SP. Na szczęście 256 graczy to nie jedyny tryb w MAG. Osobiście lubię zaczać swoją przygodę z grami od SP, aby najpierw tam poznać reguły panujące w danej grze, ale zazwyczaj po 1-2 przejściu SP nie wracam do niego. Nie mam już frajdy grania ze sztuczną inteligencją. Więc nawet jakby po baardzo długim czasie serwery zaczęły pozostawać puste to i tak prawdopodobnie nie wróciłbym do SP. A szczerze mowiąc to skoro gra jest tylko z multiplayerem to gracze, którzy go kupują wiedzą z czym to się wiąże i chyba również mają nadzieje, że podobnie jak oni będziemy często grać, a serwery będą pełne :)

A tak w ogóle to sądze, że nie mamy się czego obawiać. Wydaje mi się, że jeszcze dużo osób przekona się po recenzjach, że MAG nie jest tak zły jak się niektórym wydaje. Ja jestem byłym graczem CS 1.6. Jakiś czas temu przerzuciłem sie na PS3. Mam nadzieję na namiastkę CS'a. Nie grafika, a rozgrywka, taktyka :) Myślę, że o serwery (lagi) nie mamy co się martwić, w końcu SCE robi swoje.

Z innej beczki. Dzwoniłem przed chwila do ultimy z pytaniem na temat MAG - kiedy wyląduje u nich w sklepie. Poinformowali mnie, że na jutro jest zaplanowany kurier z MAGiem do nich, a w godzinach popołudniowych już na pewno będzie mozna odbierac. Ja zamierzam odebrać go w sklepie, bo bardziej mi się to opłaca niż wydawać 16zł na kuriera.

@pszczółek

Zarzuć linkiem do tego forum :) Ostatecznie jeśli byłaby dobra organizacja w tym klanie to mógłbym się zmusić na raven, aczkolwiek myślę, że SVER będą bardzo fajną specyficzną jednostką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez w bete closed i open pograłem dosyc sporo ale dalej niemoge sie przekonac jakos do tej gry bardziej zainteresował mnie Battlefied BC2 który wiem ze kupie napewno bo DICE fuszery nierobi ;) a obawy jesli chodzi o brak graczy w puzniejszym czasie jak kolega wyzej tez posiadam spójrzmy na takie GTA 4 które miałem zamiar kupic specjalnie na multiplayer jakis czas temu bo singla na xboxie skonczyłem ale jak sie dowiedziałem od dwóch znajomych ze multi swieci pustkami to mnie szlak trafił bo liczyłem ze sobie pogram bo jak to mozliwe ze taka super wydawało by sie gra a nikt w nia niegra to przepraszam ale cos tu niegra a w MAG to pewnie dopiero by sie odczuło bo wyobrazcie sobie tak wielka mape która jest przystosowana do powiedzmy 128 bądz 256 graczy i nagle z braku ludzi ledwo udało by sie znalezc moze z 20 i teraz wyobrazcie sobie to szukanie po tej mapie przeciez to jakas katorga by była albo każdy by się skampił w na jakimś dachu lub w krzakach i wyczekiwał ze swoja snajperka przeciwnika jak w filmie Wróg u Bram :P Ja juz niestety mam tak ze jak kupie gre to chce czerpać z niej radochę przez lata dlatego staram sie z wielkim dystansem podchodzic do gier które maja do zaproponowania jedynie sam tryb multiplayer bo mógłbym się przejechać i potem pluć w brodę ze wydałem kupe kasy na grę która nawet niema większej fabuły czy treści bądz kupienia jej za grosze no ale już wtedy może być problem żeby wogóle w nia z kims zagrac chyba ze lubi sie samotnie eksplorować mapę i podziwiać widoki hehe :D ale chciałem tylko jeszcze dodac ze to oczywiscie tylko moje osobiste zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać :) Pozdrawiam :)

Zdobyłeś trofeum zloto.png"Dwa najdłuższe zdania EVER!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłeś trofeum zloto.png"Dwa najdłuższe zdania EVER!" :D

Dobre dobre :laugh: O link do forum proszę o wiadomość na priv, żeby moderatorzy się nie zezłościli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłeś trofeum zloto.png"Dwa najdłuższe zdania EVER!" :D

Hehe no wiem troszeczke sie rozpędziłem z pisaniem i nieporobiłem odpowiednich przerw jak trzeba ale to tylko dlatego ze jak szybko pisze i chce sie wygadac a raczej wypisac :P to niezwaracam na to uwagi :)

A jednoczesnie dzieki za przypomnienie juz od dłuzszego czasu polowałem na to trofeum :P

A wracajac do sprawy to i tak napewno bede obserwował dalej tą gre bo kto wie moze sie zdecyduje w swoim czasie ale oczywiscie jak troszke stanieje bo szkoda mi dac 200 zł za strzelanke multi tymbardziej ze jak narazie trzeba zbierac kaske na co innego no chocby na Ciężki Deszcz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy w mag jest opcja wyboru jezyka bo gdy slysze to spolszczenie to mnie krew zalewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy w mag jest opcja wyboru jezyka bo gdy slysze to spolszczenie to mnie krew zalewa

Jest taka opcja , w becie była. Za to nie było w becie polskiego dubbingu , rozumiem , że w pełnej wersji jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi było miło jak w becie powitał mnie język polski - a ludzie narzekają, żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi było miło jak w becie powitał mnie język polski - a ludzie narzekają, żal...

Dokładnie...sam miałem o tym pisać:) ale mnie uprzedziłeś!!!Ściągam betę a tam język polski...!!!!Widać już że traktują nas jak cywilizowany kraj:),od samego początku!!!

tody1990.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po pracy prosto do MM i biorę MAG. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uzyskałem info od pracownika MM w Bydgoszczy ,iż sony nawaliło i nie wysłali odpowiedniej ilości MAG do wszystkich sieci ,tym samym MAG w Bydgoszczy będzie dostepny dopiero w przyszłym tygodniu. sad.gif Licze na saturna, bo w euro nawet nie wiedzieli o tej promocji i sprawdzając na magazynie również nie otrzymali żadnego egzemplarzu.

Saturn nie ma, w MM w czwarek lub piatek:/ dajcie znać jak w innych miastach.

Edytowane przez nekro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Katowice-ma byc we wtorek, MM K-ce-na pewno nie dzisiaj, nie wiedza kiedy, EuroAgd-tylko na zamowienie, Empik K-ce byla juz dostawa MAG-a brak, PSXExtreme poniedzialek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Katowice-ma byc we wtorek, MM K-ce-na pewno nie dzisiaj, nie wiedza kiedy, EuroAgd-tylko na zamowienie, Empik K-ce byla juz dostawa MAG-a brak, PSXExtreme poniedzialek.

No to kapa, też jestem z okolic Katowic i miałem nadzieję że dziś będę miał swoją kopię w domu a tu zonk :OOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś był już w Ultimie ? Jak się nikt nie odezwie to będzie oznaczało że już grają :whistling: Ja czekam z allegro, przypuszczam że poniedziałek / wtorek dotrze :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac jak tam saturny/mm w wawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie , czy ceny po premierze pójdą w górę? Jak zazwyczaj z tym bywa? Pre-order'y kosztują 179zł , mam nadzieję , że później cen nie podwyższą , bo obecnie jestem spłukany i nie mogę sobie gry załatwić od zaraz...

Znalazłem ciekawą i wiarygodną ofertę , jak narazie najtaniej na allegro ;) - http://allegro.pl/show_item.php?item=891656214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest po 155zł :) Oczywiście tylko wirtualnie, generalnie widzę że mocno dali ciała z dostawą MAG'a do sklepów, nawet w Sony Centre nie mają a to już wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie zlinczujecie za takie noobowe pytanie, ale co tam :)

baaaardzo klimatycznie podpadł mi BF 1943 - tyle,ze za mlao troche ludzi jak dla mnie na jednej mapie . Graficznie niczego wiecej nie potrzebuje, chcialbym natomaist troche wiecej mozliwosci - np. rozbudowa postaci , o ktorej tu czytam ( tak, przebrnąlem przez wszystkie strony tematu , a robota lezy :) )

czy MAG bedzie dla mnie dobrym tutułem ?

podkreslam,nie szukam super grafiki, cche mięcha w postaci gameplay'u

bo nie wiem, czy po pracy jechac do domu, czy do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz myśleć choć trochę w grze i lubisz grę zespołową to jak najbardziej Ci ją osobiście polecam. Nie dość że możliwość rozbudowania własnej postaci, do tego duże mapy, sporo ludzi i wychodzi super gra. Przypuszczam że dopiero za kilka tygodni zacznie się super gra na necie gdy już porozwijamy postacie, wyklarują się klany itd. Co do samego Gameplay'a, możesz popatrzeć na filmiki z bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie myslec i lubie gre zespolową - wlasnie dlatego nigdy nie wciągnąl mnie np. Quake , w ktorego wszyscy kumple naparzali , az im paluchy puchły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×