Skocz do zawartości
Wandal1000

E3 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tylko na US bedzie ta transmisja czy na EU też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko na US bedzie ta transmisja czy na EU też?

lepiej mi powiedzcie jak my się dopchamy do tego ekranu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej mi powiedzcie jak my się dopchamy do tego ekranu :P

Raczej nie będzie problemu.Mam nadzieję że nie znajdą się pacany które będą tańczyć przed ekranem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zassałem odpowiednią lokalizację, gdzie znajduję się wieeeeelki ekran. Mnóstwo ludzi, spędziłem z 40 minut na rozmowach na temat E3. Ogólnie ludzie są napaleni na GoWIII, Heavy Rain, U2 i Trico. To będzie fajna rzecz, oglądać konferencje z innymi graczami (już widzę te komentarze podczas konferencji ;) ) Oby tylko wszystko ładnie chodziło, a jak nie, to obejrzy się poprzez PC. Ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dziś zassałem odpowiednią lokalizację, gdzie znajduję się wieeeeelki ekran. Mnóstwo ludzi, spędziłem z 40 minut na rozmowach na temat E3. Ogólnie ludzie są napaleni na GoWIII, Heavy Rain, U2 i Trico. To będzie fajna rzecz, oglądać konferencje z innymi graczami (już widzę te komentarze podczas konferencji ;) ) Oby tylko wszystko ładnie chodziło, a jak nie, to obejrzy się poprzez PC. Ale jestem dobrej myśli.

Jak się nazywa ta lokalizacja bo nie jestem zorientowany:)?

Edytowane przez ChudY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić żeby obejrzeć konfe w HOME, bo tylko go zainstalowałem i tak leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywa ta lokalizacja bo nie jestem zorientowany:)?
Co zrobić żeby obejrzeć konfe w HOME, bo tylko go zainstalowałem i tak leży...

Ociupinkę samodzielności, kurde. Nawet się nie chce odpalić i pięć minut popatrzeć na lokacje? Przecież konfa nie będzie w świcie Red Bulla nie? Słowo klucz --> Presentation Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po raz pierwszy odpaliłem Home i zassałem tylko Home Square. Polazłem i widziałem kilka ekranów ale nie wiem czy to o to chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po raz pierwszy odpaliłem Home i zassałem tylko Home Square. Polazłem i widziałem kilka ekranów ale nie wiem czy to o to chodzi ?

Nie. Przeczytaj post killa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Glupie pytanie. Bedzie pokazana tylko konferencja Sony? Z checia obejrzalbym tez np. konferencje MS ;)

@V

Tak tez myslalem, ale zapytac nie szkodzilo ;)

Edytowane przez arqueek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Glupie pytanie. Bedzie pokazana tylko konferencja Sony? Z checia obejrzalbym tez np. konferencje MS ;)

Tak, Sony w Home pokaże konferencje Microsoftu i Nintendo...

Jak chcesz obejrzeć konferencje Micorsoftu, to poprzez jakiś zachodni serwis (np. gamespot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co instalować tego całego Home'a, skoro wszystko można obejrzeć w necie :)

Choćby na gamespot'cie.

Tutaj macie linki, dla chętnych. Wystarczy się zarejestrować i czekać na start E3 :)

http://e3.gamespot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co instalować tego całego Home'a, skoro wszystko można obejrzeć w necie :)

Choćby na gamespot'cie.

Tutaj macie linki, dla chętnych. Wystarczy się zarejestrować i czekać na start E3 :)

http://e3.gamespot.com/

Bez sensu nie? W ogóle dziwne, po co ludzie kupują konsole. W końcu na gry można sobie popatrzeć na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro Ty nie widzisz różnicy pomiędzy graniem, a oglądaniem to już Twoja sprawa.

Napisałem, że nie ma sensu instalacja tego całego badziewia tylko po to, żeby pooglądać to co można bez problemu znaleźć w sieci. Jak ktoś z tego korzysta na co dzień to inna sprawa. Dla mnie specjalnie włączanie konsoli, instalowanie tego wszystkiego, a potem instalowanie tego pokoju czy jak to się tam zwie jest bezcelowe, skoro mogę wpisać adres w przeglądarce i mam to wszystko w jednym miejscu, plus konferencję Nintendo i Microsoftu, na których też można sporo ciekawych rzeczy usłyszeć.

Także nie widzę sensu dyskutowania dalej na ten temat...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedy próbuje wejść do Presentation Podium, podczas ładowania, HOME mi sie ścina i trzeba robić restarta :verymad: Nie moge tam wejść, to pewnie dzięki ostatniemu updatowi.

Ma ktoś może taki sam problem ?

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Sony jednak o 20.00 jutro.

Spis do wydarzeń na żywo:

http://www.gamespot.com/pages/forums/show_...ag=topics;title

No ciekawe co tam dziś pokaże M$ (nic?) ;p

Zbiórka w HOME jutro o 19.50. Przygotować sobie klawiaturki. Namierzać mnie lub ONE-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ty nie widzisz różnicy pomiędzy graniem, a oglądaniem to już Twoja sprawa.

Napisałem, że nie ma sensu instalacja tego całego badziewia tylko po to, żeby pooglądać to co można bez problemu znaleźć w sieci. Jak ktoś z tego korzysta na co dzień to inna sprawa. Dla mnie specjalnie włączanie konsoli, instalowanie tego wszystkiego, a potem instalowanie tego pokoju czy jak to się tam zwie jest bezcelowe, skoro mogę wpisać adres w przeglądarce i mam to wszystko w jednym miejscu, plus konferencję Nintendo i Microsoftu, na których też można sporo ciekawych rzeczy usłyszeć.

Także nie widzę sensu dyskutowania dalej na ten temat...

Czyli mam rozumieć, że jak cię kumple zapraszają na wspólny wypad do kina albo gdzieś to ty im mówisz, że po co skoro możesz sobie ściągnąć ten film z neta a obiad na chacie zjeść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie będzie problemu.Mam nadzieję że nie znajdą się pacany które będą tańczyć przed ekranem :down:

Dobry pomysł, musze sobie zająć dobre miejsce do tańczenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden problem, dajesz obraz na cały ekran i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to konferencja z E3 będzie w PSHome ?? Pierwsze słysze. Wie ktoś o której naszego czasu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to konferencja z E3 będzie w PSHome ?? Pierwsze słysze. Wie ktoś o której naszego czasu ???

daj DO GÓRY chłopie, scroll w myszce naprawdę nie gryzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killu rozumiem, że muszę się lognąć w home z konta eu tak? pytam bo nie korzystam a jutro nie będzie czasu na przełączanie między kontami żeby Was spotkać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konferencja Sony jednak o 20.00 jutro.

Spis do wydarzeń na żywo:

http://www.gamespot.com/pages/forums/show_...ag=topics;title

No ciekawe co tam dziś pokaże M$ (nic?) ;p

Zbiórka w HOME jutro o 19.50. Przygotować sobie klawiaturki. Namierzać mnie lub ONE-a :)

O M$ to ty się nie martw nie raz zaskakiwało, a nie jak sony, wszystkie karty znamy przed konferencją, tylko nie znamy ich jakości.

Sony nigdy nie potrafiło utrzymać swoich tajemnic. (PSP GO, TRICO) a więc obawiam się że sony nic nie pokaże.

P.s. chyba tylko jeden tytuł jest owiany tajemnicą, ale konferencja jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
killu rozumiem, że muszę się lognąć w home z konta eu tak? pytam bo nie korzystam a jutro nie będzie czasu na przełączanie między kontami żeby Was spotkać

Tak. wyślę Ci zapa za chwilę.

O M$ to ty się nie martw nie raz zaskakiwało, a nie jak sony, wszystkie karty znamy przed konferencją, tylko nie znamy ich jakości.

Sony nigdy nie potrafiło utrzymać swoich tajemnic. (PSP GO, TRICO) a więc obawiam się że sony nic nie pokaże.

P.s. chyba tylko jeden tytuł jest owiany tajemnicą, ale konferencja jutro :)

Witamy na Forum kolejnego miłośnika konsoli z Redmont :) Co tu robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×