Skocz do zawartości
Wandal1000

E3 2009

Rekomendowane odpowiedzi

O KU*** Kojima!!!!!!!!!!!!!! No to SONY lezy i kwiczy.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEtal gear solid na xboxa .... no to nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? Jak dla mnie to żenująca jest ta konferencja Microsoftu

Forza 3 była niezła, ale oczywiście jedyną prawdziwą grą symulacyjną jest, a raczej będzie Gran Turismo 5. Reszta prezentacji nudna.

P.S Było coś o Final Fantasy? Nie obejrzałem. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi mowi, ze to bedzie slasher.

PS. Ciekawe ile w lape wzial??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fakt jutro Sony będzie musiało zaszalec ,bo Xbox sie rozwija ( duże zaskoczenie jak dla mnie szczegulnie Live)

Co do usługi internetowej to sony bije na łeb Xkloca (jest za free, HOME, VidZONE) A co do konferencji SONEGo to Moim zdaniem SONY ma więcej konkretów do zaprezentowania. Te targi należą do SONY

A tu taki smaczek z ign.com:

79208758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MEtal gear solid na xboxa .... no to nara

Nie Metal i nie exclusive. Tylko gra z Raidenem na wszystkie platformy. Nie róbcie szału pał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze czułem :)

kupiłem xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze czułem :)

kupiłem xboxa

Odsyłam do posta:

Nie Metal i nie exclusive. Tylko gra z Raidenem na wszystkie platformy. Nie róbcie szału pał.

A ja jak zwykle przejeb*łem sprawę i nie oglądnąłem najważniejszego momentu tej konferencji.. KUR*A MAĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale "wujka" nie było. Czyli coś na PS3/PSP będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie oznajmiam ze kupuje xboxa 360, ps3 przegrywa jesli chodzi o multimedialnosc.

live tv,radio, wspolpraca z last.fm i facebook, wspolne ogladanie meczow,filmow itp i granie bez kontrolera!!!! to przekonuje zeby kupic xkloca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus mam nadzieje, że Sony coś ciekawego zaprezentuje, bo jak na razie to widzę, że M$ ciekawe rozwiązania wprowadza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie oznajmiam ze kupuje xboxa 360, ps3 przegrywa jesli chodzi o multimedialnosc.

live tv,radio, wspolpraca z last.fm i facebook, wspolne ogladanie meczow,filmow itp i granie bez kontrolera!!!! to przekonuje zeby kupic xkloca

Jeszcze nie wszystko stracone, może SONY się wybroni.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym kontrolerem zabija WII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeden koles w shoutboxie napisa, szlo mniej wiecej tak: "SONY jutro jak zwykle pokarze bezuzyteczna grafike, a my chcemy gamplay'a". Cos w tym jest.

Kurde teraz to i Wii lezy i kwiczy, co tu duzo mowic, BRAVO MICRO$OFT!!!!

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie oznajmiam ze kupuje xboxa 360, ps3 przegrywa jesli chodzi o multimedialnosc.

live tv,radio, wspolpraca z last.fm i facebook, wspolne ogladanie meczow,filmow itp i granie bez kontrolera!!!! to przekonuje zeby kupic xkloca

Tak ale z tych krajów co tam zaznaczono oczywiście nie było Polski.Więc i tak nic z tego nie będziesz miał jeśli chodzi o filmy itp.Tak samo jak na Ps store jest blokada.Radio chyba nie jest to jakiś luksus.Tak oglądanie meczów na zmniejszonym ekranie i patrzenie jak co chwila jakiś pajac macha,lepiej iść z kolegami na piwo i podrzeć mordę w barze.Do chlebaka masz też kamerkę i możesz grać ale wiadomo,że nie będzie do tego gier typu gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie Metal i nie exclusive. Tylko gra z Raidenem na wszystkie platformy. Nie róbcie szału pał.

Oglądałem akurat ten fragment kiedy to zapowiedzieli i tytuł brzmiał Metal Gear Solid Rising - Lighting Bolt Action. I nie zauważyłem tam żadnego symbolu PS3, ani nazwy Sony.

panowie i panie oznajmiam ze kupuje xboxa 360, ps3 przegrywa jesli chodzi o multimedialnosc.

live tv,radio, wspolpraca z last.fm i facebook, wspolne ogladanie meczow,filmow itp i granie bez kontrolera!!!! to przekonuje zeby kupic xkloca

O ile zakład że cała ta multimedialność (filmy oraz live tv) będą dostępne tylko w USA i UK (i innych krajach, które mają oficjalnie XBOX Live)? Nie spodziewam się tego w Polsce w żadnym wypadku.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kontroler to dopiero coś ! Wii wysiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, spokojnie. Jeżeli chodzi o Metal Geara, to główny kąsek dostanie Sony (tak myślę). Metal Gear Risen najprawdopodobniej będzie slasherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten kontroler to dopiero coś ! Wii wysiada...

Wii już nie istnieje,jak to wejdzie w życie. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a się jutro okaże, ze SONY zaprezentuje coś takiego ale bez kamerki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem akurat ten fragment kiedy to zapowiedzieli i tytuł brzmiał Metal Gear Solid Rising - Lighting Bolt Action. I nie zauważyłem tam żadnego symbolu PS3, ani nazwy Sony.

O ile zakład że cała ta multimedialność (filmy oraz live tv) będą dostępne tylko w USA i UK (i innych krajach, które mają oficjalnie XBOX Live)? Nie spodziewam się tego w Polsce w żadnym wypadku.

A ja słyszałem, że po prostu Kojima wprowadza do xboxa markę mgs w nowej grze z Raidenem w roli głównej i nie ma mowy o Snake'u. Nie było też ani razu użyte słowo na ex ... A napewno by sobie nie darowali... So? Będzie i u nas. Dostaną na otarcie łez jakiegoś cross-overa, ale na pewno nie pełnoprawną kontynuacje.

Co do reszty- pełne poparcie. Zresztą w tych rejonach PS3 ma to już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×