Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może gdzie można najłatwiej zrobić "Flower Power" ?

ok nie ważne .Dla szukających pomocy wklejam link do tego trofeum

Edytowane przez Mlecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie zaliczyło mi trofea za cały experience w Ruins of Pernished , pomimo , że jest tam wszystko zaliczone ? jaka może być tego przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest trzecia moc czarodzieja i w którym levelu się ją zdobywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dziś pobrałem sobie demko, pograłem chwilę i bardzo mi się ta gra spodobała. Zastanawiam się nad zakupem i tu moje pytanie: można grać na 2 pady? albo w jakimś online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można grać na 2 pady..:thumbsup: polecam - najlepsza gra na psn wedlug mnie

w takim razie kupuje. dzięki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie kupuje. dzięki ; )

Tak sie zastanawiam, czy ktos czyta opisy gier z PSS w ktorych znajdziemy takie informacje? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy ktos czyta opisy gier z PSS w ktorych znajdziemy takie informacje? :(

mea culpa ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem gre przed weekendem i nawet fajnie sie w nia gra :) czasami trzeba trcche sie natrudzic zeby przejsc dalej.

w jednym levelu brakuje mi 2 expów i nie ma ich tam gdzie powinny byc (na youtube sprawdzalem po kilka razy)? i co teraz mam zrobic? po kilka razy zaczynalem level i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem gre przed weekendem i nawet fajnie sie w nia gra :) czasami trzeba trcche sie natrudzic zeby przejsc dalej.

w jednym levelu brakuje mi 2 expów i nie ma ich tam gdzie powinny byc (na youtube sprawdzalem po kilka razy)? i co teraz mam zrobic? po kilka razy zaczynalem level i dalej to samo.

Które to levele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zakupilem gre przed weekendem i nawet fajnie sie w nia gra :) czasami trzeba trcche sie natrudzic zeby przejsc dalej.

w jednym levelu brakuje mi 2 expów i nie ma ich tam gdzie powinny byc (na youtube sprawdzalem po kilka razy)? i co teraz mam zrobic? po kilka razy zaczynalem level i dalej to samo.

Witam !

Ja korzystałem z tego poradnika.

http://www.ps3trophies.org/forum/trine/26074-trine-trophy-guide.html

Wszystko wpadło

pozdro

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Które to levele?

Ruins of the Prished, 2 expow mi brakuje :/

a rozpoczecie gry od nowa moze pomoc?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten filmik. Zauważysz tu, że w ok 2 minucie , 3,5 minuty oraz w ok 6,5 minucie butelki mogły spaść pod wodę - przeszukaj dokładnie pod wodą.

W 3 minucie stojąca butelka jest bardzo mało widoczna - można ją ominąć. W okolicy 5,5 minuty są 2 expy pod murem oraz ok 8,5 minuty jest również mało widoczny exp we wnęce muru.

Myślę, ze nie trzeba będzie zaczynać całej gry od nowa, musisz dokładnie przeszukać podwodne zakamarki - zapewne któraś spadła właśnie tam i ukryła się za jakimś zatopionym przedmiotem. Poszukaj jeszcze raz dokładnie, poruszaj się powoli, cofaj się w różne wyrwy w murach.

Też miałam problemy z kilkoma expami, jednak po kilkukrotnym przejściu powoli danego levelu, odnalazłam wszystkie.

Powodzenia życzę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 pytanka.

brak mi 3 trofeów, very hard, ostatni level bez straty życia na very hard, i 50 chargów rycerzem,

nie mam pojęcia jak się robi te charge? o co chodzi w tym? pojęcia nie mam co trzeba zrobić i jak.

2 pytanie jakie jest dobre rozłożenie itemów u postaci? nie wiem czy warto 1 boxa więcej u maga dać czy np 5% więcej życia u knighta, ktoś by mógł jakimś screenem zarzucić

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się obczaiłem, za szybko szum tutaj robię :P

zostało mi tylko trofeum przejśćia Tower of Sarek bez umierania, wskazówki mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi tylko trofeum przejśćia Tower of Sarek bez umierania, wskazówki mile widziane

Ja to jedynie trosze w inny sposób pokonałem odcinek 1:29 sek i 1:46 sek , ale jak widać da się i tak.Trochę trzeba potrenować bo zawsze coś z wyuczonej sekwencji zawiedzie.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna gra

uwielbiam platformówki

mówicie że dwójka będzie??!! a wiadomo mniej więcej kiedy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×