Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z doświadczeniem w levelu 9. W ostatniej sekcji bitej są takie stopnie, które się chowają. Na ostatnim stopniu na dole wg. wszystkich poradników powinna być flaszka, a jej nie ma. Grałem już pare razy ten poziom i nie ma tam tej flaszki. Znacie jakieś miejsce, gdzie indziej się ona pojawaia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś zabieram za ostatni level na very hard. Mój pad będzie w niebezpieczeństwie i będą się sypały ch..... i k..... :) Już widzę tą frustracje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zassałem dzisiaj. Jak na platformówkę - rewelacja. Niebagatelny pomysł, świetne postacie. No i pierwszy raz od czasów przejścia LBP pograłem ze swoją dziewczyną - nawet wytrzymała 2h i jej się podobało, a to nie lada osiągnięcie bo zwykle już na widok menu PS3 dostaje chandry ;). Co-op offline jest fantastyczny. Przyjemna dla oka szata graficzna i dźwięk. Za taką cenę naprawdę warto nabyć tą gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demko na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ogółem oferuje bardzo duża jak za taką cene.

Mam pytanko do administracji, mianowicie czy nie można byłoby zrobic tematu w którym osoby mogłyby się "składac" na gry z psn ? Sądze że to doskonały pomysł nie tylko do tańszego kupowania ale i równiez integracji miedzy użytkownikami.

Edytowane przez kill
A czytałeś Regulamin? W szczególności polecam § I.A.p 3. :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie na youtube filmiki z Tower of Sarek na poziomie very hard i widzę, że tam nie ma szkieletów, podczas gdy ja mam ich bardzo dużo i skutecznie mi utrudniają przejście very hard.

Te szkielety do tego levelu wprowadził patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te szkielety do tego levelu wprowadził patch ?

tak, ale poziom wcale taki trudny do przejścia nie jest. Na very hard udało się za pierwszym razem, jak walczyłem z Better then Developers potrzebowałem kilku podejść - po 20 minutach trofeum wpadło. Trzeba ignorować szkielety, trzymać się lewej strony i w pewnym momencie jak pudełko pojawia się nad kładką (aby wytrącić ją z położenia równowagi) mieć ognistą strzałę w pogotowiu, aby je zawczasu zniszczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki: ile waży pełna wersja gry?

Grałem w demko i spodobało mi się mocno, ale że mam ograniczone możliwości transferu to chciałbym wiedzieć ile zajmuje instalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki: ile waży pełna wersja gry?

Grałem w demko i spodobało mi się mocno, ale że mam ograniczone możliwości transferu to chciałbym wiedzieć ile zajmuje instalka.

377 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie rozsądna cena, bo pomimo tego, że gra jest bardzo fajna, to moim zdaniem nie warta tych 70zł. Za podobne pieniądze można mieć LBP, a trudno porównywać czas, na który obie gry wystarczają i co oferują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 7 stycznia gra jest za 36,00 zł

teraz to już trzeba ją kupić

Najlepsza gra na PSN zaraz obok Flower, cena wręcz śmieszna. Jeżeli macie z kim grac, to będziecie bawić się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że ta gra ma jedną wadę, mianowicie że jest za łatwa. A ja ni cholery nie mogę ostatniego levela na very hard zaliczyć.

I jeszcze chcą żeby to zrobić bez straty życia.

Dajcie proszę jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że ta gra ma jedną wadę, mianowicie że jest za łatwa. A ja ni cholery nie mogę ostatniego levela na very hard zaliczyć.

I jeszcze chcą żeby to zrobić bez straty życia.

Dajcie proszę jakieś rady.

najlepiej zobacz sobie filmy na YT pokazujące robienie trofea "Better then developers" - tam jest pokazana idealna ścieżka - podążając nią na 100% zaliczysz ten poziom w miarę bezboleśnie i szybko :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra na PSN zaraz obok Flower, cena wręcz śmieszna. Jeżeli macie z kim grac, to będziecie bawić się znakomicie.

Że tak się retorycznie spytam: Jakiś 'paczyk' poprawiający szarpiącą animacje to wyszedł czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grałem w październiku to nic w animacji nie szarpało. Więc albo wyszedł patch, albo ja jestem w tej kwestii bardzo tolerancyjny :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle męczę sie z przejściem ostatniego etapu na 'Very hard", mam juz wszystkie skrzynie i butle, ale nie mogę strzelać ognistymi strzałami. Myślę że ma to związek z tym iż na jednym levelu były 3 skrzynie, a gra pokazuje 2/2 i artefaktu odpowiedzialnego za ogniste strzały nie ma w ekwipunku.

Czy ktoś tak miał i wie jak to naprawić, czy zostaje mi ponowne przechodzenie gry i zwrócenie uwagi aby te skrzynie otwierać złodziejką? Lub ewentualnie próba przechodzenia Tower Of Sarek bez tej zdolności?

Wszystkie postacie mam rozwinięte na maksa.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kris155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś jak się strzela ognistymi strzałami bo ja albo jakiś niekumaty jestem albo coś mi nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogniste strzały się dopiero po zebraniu jakiegoś skarbu odblokowują. W jednym poziomie są one przydatne, żeby było coś widać, więc na pewno gra Cię poinformuje że je zdobyłeś. Trochę cierpliwości :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam zebrane wszystkie skrzynie i zielone butle a ognistych strzał dalej nie mam. Postacie na 14 lvl tak że chyba max. Ten drugi slot przy złodziejce odpowiedzialny za 'fire bow' rozwinięty na max a strzał nie ma. Chyba będę musiał jeszcze raz od początku wszystko przechodzić na nowym savie. A tymi strzałami strzela się domyslnie jak tylko jest energia czy trzeba przy strzale jakis dodatkowy knefel wcisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam zebrane wszystkie skrzynie i zielone butle a ognistych strzał dalej nie mam. Postacie na 14 lvl tak że chyba max. Ten drugi slot przy złodziejce odpowiedzialny za 'fire bow' rozwinięty na max a strzał nie ma. Chyba będę musiał jeszcze raz od początku wszystko przechodzić na nowym savie. A tymi strzałami strzela się domyslnie jak tylko jest energia czy trzeba przy strzale jakis dodatkowy knefel wcisnąć?

musisz dać do inwentarza złodziejki przedmiot dodający jej ogniste strzały - nie pamiętam jaki to jest, ale na pewno jest w jego opisie. Później wybierasz odpowiednią broń i powinno być ok. Jeśli nie zadziała to chyba Ci pozostaje jednak przechodzenie od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×