Skocz do zawartości
ONE

ZEN Pinball

Rekomendowane odpowiedzi

Co?????????? To ma znaczenie nagrzanie konsoli do działania gry????? To tak jak by w pro2009 bramkarze częściej puszczali bramki po nagrzaniu konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka konkret, szkoda tylko,że troche mało ludzi gra online.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy w mypsn pojawiły się nowe trofea ? Czyżby szykował się pierwszy dodatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wypowiedziach jestem na TAK.Dzisiaj kupuję, a z poradnika napewno skorzystam.Heh z tym grzaniem konsolki też wymiękłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś nowy stół (Street Fighter)? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś nowy stół (Street Fighter)? Warto?

ja, nie warto. chyba ze loisz w ZEN Pinball bez przerwy i wszystkie pozostale stoly znasz na pamiec i Ci sie znudzily. wyglada tak sobie, gra sie tak sobie. moze jakby pograc dluzej to by co z tego bylo. ale zagralem jedna gierke i przelaczylem na El Dorado :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawośći? Ma ktos 100 % Trofików? Mi tam wpadły 3, sam niewiem zaco, ale wpadły, za duzo przy niej nie siedzialem. Tylko strzelalem na oslep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do stołu moim skromnym zdaniem warto, ciekawe wykonanie. A co do trofików to tylko po jednym wpada na oślep reszta to wyczyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko odnośnie tej gry

Jak się wybija bile jak wpadnie z boku ??

Pozdrawiam

Edytowane przez savior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, ponieważ gra trafiła do usługi Playstation Plus. Gra mi się wyśmienicie. Jak dotąd najlepiej mi podpasowało El Dorado, na którym mam chyba z 5 mln punktów. Wracam do gry i postaram się uzyskać dwucyfrowy wynik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, ponieważ gra trafiła do usługi Playstation Plus. Gra mi się wyśmienicie. Jak dotąd najlepiej mi podpasowało El Dorado, na którym mam chyba z 5 mln punktów. Wracam do gry i postaram się uzyskać dwucyfrowy wynik :P

5 mln to nic. Masz tu poradnik: http://www.ps3site.pl/forum/topic/16247-zen-pinball/page__view__findpost__p__195288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... przeczytałem cały temat i wyniki niektórych to coś niesamowitego xX Udało mi się wykręcić 17 mln na tym stole :) Jak widzę "Eldorado" jest chyba najpopularniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... przeczytałem cały temat i wyniki niektórych to coś niesamowitego xX Udało mi się wykręcić 17 mln na tym stole :) Jak widzę "Eldorado" jest chyba najpopularniejszy?

jak już się przechwalamy to ja wykręciłem prawie 19 milionów:whistling:

A udało sie komuś zrobić wiecej jak 50% trofeów.Bo 100% wydaje się nie osiągalne:dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już się przechwalamy to ja wykręciłem prawie 19 milionów:whistling:

A udało sie komuś zrobić wiecej jak 50% trofeów.Bo 100% wydaje się nie osiągalne:dry:

Trofea to jakiś koszmar w tej grze. Mam na razie zdobyte jakieś 6 i w sumie wszystkie "nieświadomie" xD

45 mln na Eldorado :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś nowy stół (Street Fighter)? Warto?

Ja od siebie mogę polecić dwa dodatkowe stoły: Excalibur i Earth Defense. Jak znudziły się wam już cztery podstawowe, to warto zagrać. Fajne dźwięki i wykonanie stołów. Raczej się ciężej gra jak w podstawowe, ale dla mnie, to zaleta. Fajny retro klimat w ED. Jak za 7 zł/szt. to nic tylko brać i grać :D

Pozdr.

PS. Kupił ktoś może :ninja: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się z dodatkowych spodobały najbardziej Excalibur i Mars, ale zastanawia mnie jedno, w trofeach pojawiły się na końcu 4 trofea, które w treści mają na końcu "on the Paranormal Table" czyżby szykował się nowy stół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kolegą grałem na stole MARS

no to pykam jakieś 1,5 mil

i nagle (tak jak by) stop klatka i kamera się przeniosła nad stół

i zaczęło nawalać mnóstwo kulek (MAŁO TEGO)

i gdy tak naprzało kulkami nagle włączyła się grawitacja (tak jak by) slow motion (dodam że jak te kulki tak powoli opadały tak nam z wrażenia opadały szczęki ):)

TERAZ PYTANIE JAK JA TO ZROBIŁEM? potem graliśmy jeszcze kilka godzin i większe rekordy padały ale nikomu się to nie udało powtórzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w MARVEL Pinball - też z ZEN studios i też z PSN...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może na stole Paranormal ? Jak tam wrażenia ? Chwilowo chce zakupić slota z tą grą i ewentualnymi dodatkami lub Marvel Pinballem :) Gdyby tak jeszcze mieć kartę :) Na stronie: http://www.marvelpinball.com/ można głosować jaką mapę chcemy następną :)

Edytowane przez Jedrek13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może na stole Paranormal ? Jak tam wrażenia ? Chwilowo chce zakupić slota z tą grą i ewentualnymi dodatkami lub Marvel Pinballem :) Gdyby tak jeszcze mieć kartę :) Na stronie: http://www.marvelpinball.com/ można głosować jaką mapę chcemy następną :)

Grałem na Paranormal i chyba jest to najsłabszy stół moim zdaniem (za to łatwe trofea :) ), a co do Marvel Pinball gra warta te 29 zł. BTW jak ktoś szuka osób do Team Force to może mnie dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, które stoły warto, a które nie warto kupić. Myśle zakupić na pewno Excalibur, oraz Earth Defens, zastanawiam się nad Paranormal i Mars, nie planuje raczej Ninja Gaiden i Street Fighter 2. Ahh... jeszcze jedna osoba i wreszcie sobie pogram w kochanego pinballa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie jest obecnie gra ?

I macie może jakiegoś linka do spisu trofków po polsku ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×