Skocz do zawartości
ONE

ZEN Pinball

Rekomendowane odpowiedzi

Gra obecnie dostepna jest w cenie 29 zl. Wersja Marvel kosztuje tyle samo. Dodatkowe stoly po 7. Jesli chcialbys sie skladac to napisz do mnie, mam ekipe 4-osobawa i czekamy na ostatniega chetnego. Skladamy sie na Dead Nation i oby dwa Pinballe po 20zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra obecnie dostepna jest w cenie 29 zl. Wersja Marvel kosztuje tyle samo. Dodatkowe stoly po 7. Jesli chcialbys sie skladac to napisz do mnie, mam ekipe 4-osobawa i czekamy na ostatniega chetnego. Skladamy sie na Dead Nation i oby dwa Pinballe po 20zl.

Raczej nie będe zainteresowany, ale thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stare dobre flippery :) Kiedyś na kompa miałem jakieś Pure Pinball, wyglądało całkiem fajnie i tak samo się grało :) Może poszperam i zakupię gierkę - ot tak do kolekcji klasyków w nowej oprawie (Bombermana już mam) jeszcze Tetris HD i kilka innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie gralem glownie w Marvel pinball i najbardziej spodobaly mi sie stoly Blade i Spider-Man. Wolverin jest troche slabszy, a Iron-Man jakos nie przypadl mi do gustu. Na razie moj najlepszy wynik to 7 milionow. Zastanawia mnie tylko ile trzeba grac, aby miec ponad miliard punktow :P Jak bede mial wiecej czasu to obadam jeszcze Zen Pinballa. Moj PSN ID: Jedrek-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, które stoły warto, a które nie warto kupić. Myśle zakupić na pewno Excalibur, oraz Earth Defens, zastanawiam się nad Paranormal i Mars, nie planuje raczej Ninja Gaiden i Street Fighter 2. Ahh... jeszcze jedna osoba i wreszcie sobie pogram w kochanego pinballa :D

Excalibur, Earth Defens i Mars - polecam. Pozostałe jakoś mnie nie skusiły, więc nie potrafię coś o nich napisać. Ogólnie bdb fliper.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat w związku z pojawieniem się Zen Pinball 2. Ściągnąłem sobie trial z amerykańskiego PSS i okazało się, że mogę grać za darmo we wszystkie stoły z zwykłego Pinballa i dodatków. Są fajne rankingi przyjaciół przy każdym stole i rankingi drużynowe (nie wiem jeszcze jak działają). Oprócz tego ponoć poprawiona fizyka i grafika, ale dla mnie wygląda podobnie. Jak ktoś ma 3D telewizor to jeszcze jest obsługa tego ficzera.

Może jakiś miły admin dodałby temat do nowego Zen Pinball gdzie moglibyśmy powpisywać swoje nicki z PSS i porównywać rekordy. Jeśli nie, to wpisujcie się tutaj. Znacznie milej się gra, jak jest dodatkowa motywacja :).

Mój nick to skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zen Pinball zakupiłem z dodatkowymi stołami, lecz Zen Pinball 2 to wg. mnie zwykłe odrywanie kuponów na i tak już miodnej 1 części. Ogólnie dużo fajnych stołów, lecz w niektórych jest częsta przypadłość szybkiej straty piłki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

O której są robione aktualizacje ? , myślałem że zrobią w nocy i rano wstanę i pogram a tu lipa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak kupic tego pinballa 2 ? W sklepie tylko demo przy którym nie ma opcji kup. W demie dając buy to pisze rozbudowa do pełnej wersji a ja nie mam pełnej.. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak można zaimportować stoły z pierwszej części? Mam kupioną pierwszą część i wyskakuje informacja że mogę bezpłatnie upgradować do drugiej części, z nową fizyką i trofeami. Zassałem drugą część ze stora, wciskam kwadrat (import tables) i wyskakuje info że brak contentu do zaimportowania. WTF? Co robię źle? spotkaliście się z podobną sytuacją?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×