Skocz do zawartości
kill

Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawsze: BC2

Najtrudniejsze: Wipeout HD - beat Zico (po 4h męczenia pada w końcu się udało :biggrin: )

Najłatwiejsze: Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: Platyna w SvR 2010 (nie trzeba sie starać by ją zdobyć)

Najtrudniejsze: Trophe dotyczące multi w GTA 4

Najgłupsze: Jak już mówiłem SvR 2010 (prawie wszystkie trofea)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze :BC2

Najciekawsze : UNCHARTED 1

Najgłupsze :Mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: U 1 i 2 , GOW III , PoP:FS,

Najciekawsze: Heavy Rain

Najgłupsze: Killing machine R2

Najtrudniejsze: WipEout HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: Uncharted 1 i 2, Trine, Flower, Zombie Apocalypse

Najciekawsze: Uncharted 1 i 2 , KZ 2, LBP (poza tymi gdzie w gre wchodzi edytor), Pixel Junk Monster + Encore i Pixel Junk Shooter

Najgłupsze: trofea z kamerką w Brnaucie, Fl0w (3 albo 4 pady...)

Najtrudniejsze: Mortal Kombat vc DC (nie zrobiłem ani jednego combo chellenge - SICK! - nawet YT nie pomaga), Pixel Junk Eden + DLC, MAG, Rag Doll Kung Fu (złoto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: Uncharted 1 i 2, Trine, Flower, Zombie Apocalypse

Najciekawsze: Uncharted 1 i 2 , KZ 2, LBP (poza tymi gdzie w gre wchodzi edytor), Pixel Junk Monster + Encore i Pixel Junk Shooter

Najgłupsze: trofea z kamerką w Brnaucie, Fl0w (3 albo 4 pady...)

Najtrudniejsze: Mortal Kombat vc DC (nie zrobiłem ani jednego combo chellenge - SICK! - nawet YT nie pomaga), Pixel Junk Eden + DLC, MAG, Rag Doll Kung Fu (złoto)

do flowa starczy 1 pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do flowa starczy 1 pad

a to:

"Friendship

Complete any campaign with 4 players."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie napiszę te najłatwiejsze trofea a ciekawe, głupie i te trudne napisze jutro gdyż nie mam teraz czasu...

1.NAJŁATWIEJSZE

UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE AND UNCHARTED 2 AMONG THEVIES - Śmiech na sali, poziom "CRUSHING" w obu częściach jest łatwiejszy, od EASY w Ninja Gaiden...

MORTAL KOMBAT vs DC UNIVERSE - Nie mam zielonego pojęcia, czemu narzekacie na kombo challenge. One są w rzeczywistości proste po prostu gra utrudnia ich zrobienie gdyż jest tak niedopracowana i ma tyle bugów, że nie zawsze będzie siadać jakieś kombo na przeciwniku... Ogółem zdobycie wszystkich trofeum w Mortal Kombat vs DC Universe jest na poziomie 14 latka. Jak na fighter powinni zrobić coś w stylu 4 części SF, aby można było się pomęczyć...

X-MAN ORIGINS WOLVERINE - Gra podobna do God of War patrząc na gameplay, ale mowa tu o trofeach.. Powiem, że jłatwiej w tej grze było zdobyć wszystkie trofea niż w Uncharted'ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to:

"Friendship

Complete any campaign with 4 players."

przechodzisz cały poziom 1 padem, zostawiasz koło jajka postać, zmieniasz nr kontrolera z 1-2, wchodzisz do gry, itd, jak będą 4 robaki pływały to 4tym zjadasz jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze - zen pinball

Najłatwiejsze - Assasin Creed 2

Najgłupsze - Resistance 2 (Killing Machine)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Witam ;D

2.

Najciekawsze - Aktualnie brak, czekam na Two Worlds II

Najgłupsze - "Gotta Catch'em All" (CoJ 2) - brak możliwości sprawdzenia ile w danym etapie zdobyliśmy sekretów

Najtrudniejsze - Większość w Demon's Souls, "Untouchable" (Killzone 2) - została jeszcze walka z Radec'iem ;P

Najłatwiejsze - Wszystkie związane z postępem fabularnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszym trofeum jest trofeum w Modnation racers (zdobądź 250 000 pktów tworzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najnudniejszych, jakie miałem nieprzyjemność zdobyć, to doczłapanie do 50 poziomu w multi Red Dead Redemption. Można usnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update wrażeń (z ostatnio ogrywanych tytułów) :teehee:

:psbutton: Najciekawsze - Ratchet&Clank Crack in Time - My Blaster Runs Really Really Hot - Dla ciekawskich załączam

, na pozór bardzo proste jednak mnie osobiście napsuło sporo krwi :) zaprawiony w boju wbiłem 12k po kilkudziesięciu próbach :whistling:

:psbutton: Najtrudniejsze - Worms2Armageddon - Mine All Mine! - Zdetonuj minimum 5 min w jednej turze gry rankigowej; trzeba to wykonać przy jednym ruchu, miny są porozrzucane na mapie i mamy 90 sekund na ruch. Dodajmy do tego miny pułapki które wybuchają natychmiast po zbliżeniu się do nich i ewentualne niewypały. Praktycznie niewykonalne bez użycia swoich min i ewentualnej ustawki :down:

:psbutton: Najgłupsze - Worms2Armageddon - Donkey Dodger - przetrwaj atak bronią Concrete Donkey wykonany przez wroga w grze rankingowej i wygraj mecz. Po pierwsze broń zwana "osiołkiem" jest niedostępna w żadnym z trybów gry rankingowej, musimy liczyć na fart związany z tym że przeciwnik natrafi na nią w spadających skrzynkach, następnie musimy przeżyć atak przeprowadzony przy jej użyciu i następnie wygrać całą rundę. Kto to wymyślił :wacko:

:psbutton: Najłatwiejsze - Dante's Inferno - 666 Combo i wszystkie pozostałe trofea również - bardzo szybka i przyjemna platyna, gra bardzo ciekawa i mocno osadzona w klimatach znanych np: z GOW. Trofeum 666 Combo przy podjęciu próby wbicia go w odpowiednim miejscu ogranicza nas do klepania w jeden przycisk przez około 45-90 sekund :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtrudniejsze:wipeout HD

najlatwiejsze: God of War

najnudniejsze: wanted i Goodbye mr petrovic w GTA4, Treasure Hunter w FFXIII(2 razy przysnalem przy tym trofeum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze to inFamous - wystarczy przejść grę jako dobry, potem jako zły, najhardziej i znaleźć odłamki i po sprawie.

Większości z trofeów to nawet nie trzeba chcieć zdobyć bo same się nabijają :P

Prince Of Persia (ten z bajkową grafą): Pierwsze trofeum jest de facto za to że w ogóle grę włączyłeś ;p (mowa o "Enter the Canyon)

Najtrudniejsze: 100% Gry w GTA4

Najciekawsze: za Multi w Burnoucie Paradise - 2 pieczenie na 1 ogniu, grasz z kumplami i nabijasz trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% w GTA IV jezeli chodzi Ci o nie trofea a sama gre nei jest wcale trudne tylko czasochlonne, sam mam 98,5% i brakuje mi chyba jednego Frienda ale juz odpuscilem, a calak jest tez nie tyle ze trudny co bardzoooo czasochlonny wiec nie dalbym tego jak najtrudniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co (grałem na razie tylko w jedną gierkę - GoW I ;)

Najciekawsze: sceny łóżkowe przed wejściem do Aten

Najtrudniejsze: Challenge of the Gods ;/

Najgłupsze: Trzeba zrobić z siebie lame żeby gra sama zaoferowała zniżenie poziomu trudności, to uwłaczające ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na moje. Daje takie z ostatnich.

Najtrudniejsze - to wyzwania z God of War 1 (2 łatwiejsza xd)

Najgłupsze - przegranie 50h w fife

Najciekawsze - ostatnia walka kratosa - God of War 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze -Ninja Gaiden Sigma 2

Najgłupsze - PoP

Najciekawsze -Dirt 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geezaaas! Najtrudniejsze jak dla mnie na chwilę obecną jest trofeum w Bioshocku za przejście gry na najwyższym poziomie trudności bez ani jednego zgona x.X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za równie ciężkie można uznać Tactical Challenger w VANQUISH - ktokolwiek oglądał lub robił challenge #6 ten wie doskonale co mam na myśli :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: W Assassin's Creed: Brotherhood - Wiosenne porządki, czyli zabij strażnika miotłą

Najtrudniejsze: God of War III: Przejdź grę na poziomie trudności Tytan. Hades i Zeus to był dla mnie ogromny problem.

Najgłupsze: W Assassin's Creed II: Musisz się urodzić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×