Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko nie wydaje Ci się ze BIG RACE SIM będzie lepszym rozwiązaniem pod DFGT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardziej ufam WSP. No i wygląda wg mnie solidniej niż BRS.

Nie mówię, że tamten jest zły, ale nie miałem z nim styczności.

No i tylko 10zł różnicy z tego co widzę...wg mnie nie ma co ryzykować...lepiej brać sprawdzony przez wielu WSP.

Poza tym WSP zdobył sobie uznanie już na całym świecie jako jeden z najlepszych stojaków, o ile nie najlepszy.

Recenzja na gtplanet może to tylko potwierdzać.

http://www.gtplanet.net/wheel-stand-pro-w-logitech-g25-reviewed/

Co prawda tutaj recenzują z G25, ale to jest jeszcze ta wersja, która nie różni się chyba zbytnio niczym, poza modułem mocowania pod samą kierownice i shifter.

Ale stojak to stojak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wydaje mi się że łamane ramię będzie praktyczniejsze, zawsze można dostosować do siebie. Ciekawe tylko czy przez to, kierownica nie będzie dygotać :)

Nie no wydaje mi się że łamane ramię będzie praktyczniejsze, zawsze można dostosować do siebie. Ciekawe tylko czy przez to, kierownica nie będzie dygotać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolałbym nie ryzykować.

Moim skromnym zdaniem ten BRS wygląda dość lipnie, ale że nie miałem styczności z tym to nie mówię jak jest.

Przy tym składanym pałąku możesz wadzić o niego udami/kolanami, co może być lekko wkur...ce po czasie :)

Tak jak mówię...na Twoim miejscu mimo wszystko pomyślałbym nad WSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam małą prośbę-czy mógłby ktoś posiadający df:gt pomóc mi trochę i zrobić i przesłać mi króciutki filmik pokazujący montowanie tej kierownicy do biurka? Mam mało miejsca pomiędzy tą półeczką na klawiaturę i samym blatem i nie wiem czy się zmieści to pokrętło do mocowania. Z góry dzięki :)

Ewentualnie podesłać jakiś z youtuba, ja niestety nie znalazłem... zawsze jest na stojaku

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od polowy materialu zaczyna sie F1 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wczoraj właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem kierownicy logitech driving force gt i przetestowałem ją na Gran Turismo 5 Prologue oraz na własnej roboty standzie. Heh. Oto fotki wszystko jest bardzo stabilne i bardzo przyjemnie gra się, do tego kino domowe 1000 Wat i lcd lg 37 cali i efekt wyścigowy murowany. Wcześniej grałem na padzie ale wrażenie na kierownicy jest wyśmienite niczym w samochodzie tylko większa prędkość i 100% bezpieczeńśtwa! Heh. I ten force freedback jest oszałamiający! Polecam każdemu! Pozdro!

cichy85c.png

post-27780-032055300 1283954893_thumb.jp

post-27780-092951700 1283954909_thumb.jp

post-27780-068496600 1283954925_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak rozwiaza kwestii w zasadzie braku regulacji kąta skretu w kierownicach 900*, sa jedynie dwie opcje - 240 i 900*. Do F1 240* to stanowczo za malo a 900* duzo za duzo. W realu maja zakres 450-550*. Mam nadzieje, ze w setupie bedzie mozliwosc zmiany stering locka i to na dosc duzego, w okolicach 40-50*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak rozwiaza kwestii w zasadzie braku regulacji kąta skretu w kierownicach 900*, sa jedynie dwie opcje - 240 i 900*. Do F1 240* to stanowczo za malo a 900* duzo za duzo. W realu maja zakres 450-550*. Mam nadzieje, ze w setupie bedzie mozliwosc zmiany stering locka i to na dosc duzego, w okolicach 40-50*.

chyba się mylisz bo w realu mają skręt kierownicy około 300 stopni(tak mi się wydaje, choc pewien nie jestem)

Edytowane przez rewiblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem swój Wheel Stand Pro...i muszę powiedzieć, że masakra :o

Za 290zł dostajemy stojak zrobiony z najwyższej jakości materiałów...normalnie aż się sam zdziwiłem, bo myślałem, że to będzie takie zwykłe metalowe coś.

Daras...nie zastanawiaj się nawet nawet nad tym BigSimem...WSP to jest to czego chcesz :)

Teraz tylko kierownica i czekanie na F1 2010 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigRaceSim robi naprawde solidne stanowiska. Kolega z zespolu na Wirtualnych Mistrzostwach Polski wygral takie stanowisko. Mowi, ze jest naprawde solidne.

A jak ktos ma za duzo kasy to moze sobie sprawic takie cudo:

http://simracing.pl/forum/f227/playseat-f1-zapowiedz-10992/

http://simracing.pl/forum/f227/playseat-f1-pierwsze-wideo-11031/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem swój Wheel Stand Pro...i muszę powiedzieć, że masakra :o

Za 290zł dostajemy stojak zrobiony z najwyższej jakości materiałów...normalnie aż się sam zdziwiłem, bo myślałem, że to będzie takie zwykłe metalowe coś.

Daras...nie zastanawiaj się nawet nawet nad tym BigSimem...WSP to jest to czego chcesz :)

Teraz tylko kierownica i czekanie na F1 2010 :D

Cześć,

Potwierdzam WSP jest rzeczywiście porządnie wykonany. Swój egzemplarz dostałem w zeszłym tygodniu i sprawdza się idealnie z DFGT.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja sie właśnie przymierzam do zakupu kompletu. I właśnie waham sie pomiędzy WSP i BRS. Postaram się umówić ze sprzedającym BRS na mały test przed zakupem zanim zapadnie moja decyzja. Jeśli uda mi sie to postaram sie naświetlić mniej więcej jak wygląda sprawa tego gadżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem ktore wersje jezykowa wziac, nie chce mi sie z jednej strony czytac zamiast slickow cos na przyklad typu "gladkie opony" albo "bezbieznikowe" znow ustawianie setupu auta przydalaby sie znajomosc, ktos sie orientuje jak to ma wygladac? kto to dystrybuuje?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie link działa.

BrozaLuk, bierz wersję angielską, na pewno bardzo zaawansowanego języka tam nie będzie, a jakby co to pojedyncze słowa można w słowniku wyszukać :)

PS. Ja właśnie zamówiłem angielską.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciekła tylko po prostu jest dostępna dla użytkowników Steam'a.

Nawet link macie bezpośrednio ze strony steama :)

Z tym, że to jest z wersji na PC.

Tutaj Wam wrzuciłem gdyby były problemy z pobieraniem: F1_2010_G4W_Manual_US_v06.pdf

Co do dystrybucji to zajmuje się tym samo Codemasters. Ja od zawsze mówię...oryginalna wersja językowa >>> reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ni dzialal mi w chromie, w operze juz tak.. tyle ze ja chcialem isc do empiku czy innego saturna kupic by ja miec od razu a tak to kiszka jak chce angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz w Ultimie i dostajesz w dzień premiery lub nawet wcześniej.

Nie trzeba nigdzie wychodzić, itd. A cena też jest znośna, biorąc pod uwagę już wliczoną przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamowione, widze Patricko ze nawet na ultimie sie udzielales:P mam nadzieje ze nie dojdzie mi tydzien po premierze tylko najpozniej w dniu premiery:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bluźnij tak nawet XD Jak nie przyjdzie przed weekendem to mnie rozniesie :/

Ale zawsze najpóźniej dostawałem w dniu premiery, a przeważnie dzień przed, także myślę, że będzie luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×