Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki za pomoc. jeszcze pomysle jaka wybrac szkoda ze na allegro jej juz niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci mimo wszystko radził się zastanowić nad DFGT, to jest koszt 350zł, a dostajesz kawał świetnej kiery.

Nie mówię, że EX czy DFP są złe, bo to tak jakby poprzednicy, ale jak już kupować to wg mnie raz, a porządnie.

No, ale to Twoje pieniądze, nie wiem jakim dysponujesz budżetem. Ale Logi EX, DFP, DFGT, to świetne kierownice.

Jakąkolwiek kupisz to będziesz zadowolony.

EDIT:

Na głównej recenzja czy zapowiedź od Duńczyków:

http://www.gamekings.tv/

Jeszcze nie oglądnąłem całego, dopiero się ładuje, ale podobno pokazanych jest sporo kraks, których wcześniej nie było widać.

Na początku leci reklam PSN+, potem zaczyna się recenzja, ale gameplay od około 1:05 leci, na początku gadają jak terroryści Al Kaidy XD

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Patrico jednak zamowilem Logitech Driving Force GT masz racje raz a dobrze kupic. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy kierownica Logitech Driving Force Wireless nadaje sie do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy kierownica Logitech Driving Force Wireless nadaje sie do grania?

...

Naprawdę taki wielki problem przeczytać zaledwie kilka postów powyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po postach Patricko także zdecyduję się w najbliższym czasie na kierownice i prawdopodobnie będzie to DFGT tylko w moim przypadku największy problem będzie chyba z podstawką pod ową kierownicę, ale nad tym się będę zastanawiał jak już kierownica znajdzie się u mnie w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno ciągle mnie zastanawia czemu do tej pory nie zostaly pokazane walki w pitstopach jak wszyscy zjezdzaja do pitstopow ? i czemu nie zostały pokazane klasyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka w pit-stopach? Przecież nieraz już było można to zobaczyć...nawet w ostatnim linku, który wkleiłem jest.

Problem w tym, że nie ma tutaj czegoś takiego jak bezpośrednia walka w pit-stopie, bo w momencie zjazdu, wszystkie bolidy obecnie w pit-stopie stają się duchami.

Także, nie można doprowadzić raczej w żaden sposób do kolizji, co najwyżej możemy utknąć w kolejce za swoim towarzyszem z zespołu.

A kwalifikacje (a nie klasyfikacje), nie były jeszcze pokazywane, ale w sumie co tam pokazywać?

Jedziesz i robisz jak najlepszy czas, a przy tym inni też jeżdżą po torze. Potem w garażu masz możliwość przyśpieszenia czasu, co by nie czekać niepotrzebnie.

Tak jak było w poprzedniej F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie będzie tak jak na tym filmiku

ze wszyscy zjezdaja do pitstopow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo w sezonie 2010 nie ma tankowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dalem tylko taki przykładowy ale poprostu czy jak bede musial zmienic opony to czy inni tez zjada to pitstopow to troche bedzie bezsensu jak sam tylko zjade a inni beda jezdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zapowiedź:

Gamekings

W 3:21 widać jak bolidy są na pitstopie, przed graczem jest ghost car, trochę o karach podczas wyścigu.

Filmik poprzedza 45 sekundowa reklama :) więc cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dalem tylko taki przykładowy ale poprostu czy jak bede musial zmienic opony to czy inni tez zjada to pitstopow to troche bedzie bezsensu jak sam tylko zjade a inni beda jezdzic

No chyba logiczne,ze powyżej 20% dystansu pit stopy są obowiązkowe, a kiedy zjedzie PC to zależy od sytuacji na torze, strategii, degradacji opon i etc

Złoty ząb >all

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jaki macie promien skretu w force gt grajac Formula champioship?

hej Pozdrawiam

Edytowane przez cichy85c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zapowiedź:

Gamekings

W 3:21 widać jak bolidy są na pitstopie, przed graczem jest ghost car, trochę o karach podczas wyścigu.

Filmik poprzedza 45 sekundowa reklama :) więc cierpliwości.

jak ci goscie graja... :down:

5:19 - swietny mokry tor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jaki macie promien skretu w force gt grajac Formula champioship?

hej Pozdrawiam

180* lub trochę mniejszy, nigdy się dokładnie nie przypatrywałem. Taki pewnie będzie też w F1 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spot telewizyjny z F1 2010 w HD!

noo gęsia skórka jest - więc jest OK :D

to mowi jakis kierowca? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam wasze opinie i wypowiedzi ,i po przemyśleniach postanowiłem kupić DFGT ,właśnie zrobiłem sobie kokpit kierowcy i mój syn go testuje jak uda mi sie zrobić zdjęcie to wam pokaże:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i po przemyśleniach postanowiłem kupić DFGT

I nie będziesz żałować ;)

Ja swoje kółeczko kupuję w przyszłym tygodniu. Jutro chyba już stojak zamówię, żeby nie czekać potem niepotrzebnie jak już kiera będzie na stanie.

PS.

Kilka fotek z trailera:

F1_2010_BUKA_01.png

F1_2010_BUKA_04.png

F1_2010_BUKA_05.png

Singapur...po prostu masakra :o

Ja wiem, że to prawdopodobnie render, ale i tak robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem filmik super!! juz tylko 2 tygodnie do premiery:) Jutro juz kierownice  DFGT bede mial, stand pod nia juz zrobiony:) Oczywiscie przetestuje ja na GTP i tylko czekac na kochana Formule 2010!!:) pozdro

cichy85c.png

Edytowane przez cichy85c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad kozacki patent :thumbsup: też się zastanawiam nad stojakiem pod kiere,ale raczej wymyślę coś sam i zrobię:biggrin: bo jak patrzyłem po allegro to tanie nie są:confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad kozacki patent :thumbsup: też się zastanawiam nad stojakiem pod kiere,ale raczej wymyślę coś sam i zrobię:biggrin: bo jak patrzyłem po allegro to tanie nie są:confused:.

też niemam kolejnych 300 zł na stojak ale powiem wam ze mój stary fotel ,(ma 54 lata antyk )przeszedł lifting rama pod kiera jest metalowa ,można na niej usiąść ,a na dodatek kosztowała mnie 0 zł a fajnie mieć coś co sie ssamemu zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×