Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

i po tym stwierdzam ze przydalaby sie polska wersja ale wale to :P podszkole sobie jezyk i bede mogl pozniej udzielac wywiadow:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież będzie Polska wersja gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrzozaLuk a ja Ci proponuję kupić wersję polską F1 2010. Jeśli nie znasz dobrze angielskiego to nie będziesz miał satysfakcji z gry bo co chwila będziesz zaglądał do słownika. Polska wersja nie będzie zła i przynajmniej będziesz mógł się wczuć i odpowiadać na pytania reporterów i dziennikarzy na bieżąco a nie siedzieć w słowniku. Ułatwi Ci to także karierę bo będziesz przynajmniej wiedział co mówisz a nie się domyślał. Ja biorę polską wersję. Co z tego, że mechanicy będą mówili po polsku...a w trakcie wyścigu będziesz włączał co chwila pauzę aby sprawdzić co ci mechanik przekazał??? Ja stawiam na wygodę i myślę, że tłumaczenie będzie dobre.

A w Warszawie masz dobry i tani sklep z grami na Chmielnej, prawie przy złotych tarasach, przez ulicę trzeba tylko przejść. Mają tam F1 2010 po 169,-

Edytowane przez idziko
autoreklama czy mi się tylko wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi moze powiedziec mechanik? opony srednie, jedz szybciej? nie bedzie mi opowiadal swojego zyciorysu, nie znam slownika na pamiec ale sie dogaduje po angielsku poza tym przynajmniej bedzie przyjemne z pozytecznym, raz zajrze i pozniej bede wiedzial:]

@Bagley wiem ze bedzie, natomiast boje sie pewnych tlumaczen na ktore bede sie irytowal, poza tym, od zawsze na angielskich gralem i sobie radzilem jako dziecko, wiec tu tez nie powinno byc zle, w koncu to nie jest gra fabularna by kazdy dialog mial jakies mniejsze lub wieksze znaczenie...

koniec o moich problemach jezykowych bo z tego melodramat powoli rosnie :P oby tylko ultima nie schrzanila sprawy z dostawa (tfu tfu by nie zapeszyc :P)

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 raz oglądam instrukcję xD

oooo, znajoma ksywa:) to tu uciekles z SRPL:P

Ja sie wstrzymam z zakupem do czasu, az bedzie wiadomo, ze to sim a nie dziadowski arcade:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee na SPRL na razie przerwa :P ... a tu jestem przypadkiem kupiłem konsole i szukałem forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wstrzymam z zakupem do czasu, az bedzie wiadomo, ze to sim a nie dziadowski arcade:]

To muszę Cie zmartwić, ale na konsolę nigdy nie będzie pełnoprawnego symulatora takiego jak na PC masz.

Co nie zmienia faktu, że samochodówki od Codemasters dostarczają masę zabawy :D

PS.

No i proszę o koniec offtopa kto skąd i jak :) Takie rzeczy to na PW.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny materiał od Autosportu:

Kurcze jak oglądam materiały z Monaco to aż gęsia skórka wychodzi :D

To przejeżdżanie na milimetry obok barier, ten ścisk podczas wyścigu...będzie świetnie po prostu!

No i Kubica pierwszy na Interlagos (tak mi się wydaje) to jest to co się lubi oglądać :P

Nawet Anthony Davidson sobie z nim nie dał rady...heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie tak, że w rozgrywce online przeciwnicy będą duchami, jak się bedzie do nich zbliżać? Coś takiego tam widać. Chyba że bedzie opcja żeby to włączyć lub wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam widziałeś to był ghost car z najlepszego okrążenia na tym torze :) Jeszcze "tylko" dwa tygodnie, ale ten czas się dłuży :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dłuży się jak cholera...jeszcze dzisiaj dzwonili do mnie z Ultimy o potwierdzenie...normalnie już myślałem, że mają i wysyłają XD

Babka usłyszała jaki podjarany jestem to od razu sprostowała, że dopiero spodziewają się, że będą grę mieli 22 - 23 września (co i tak jest super wiadomość wg mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck. Przeprowadzam sie wlasnie i nie bede mial neta przez nastepne 3 tygodnie. No ale przynajmniej bede trenowal w spokoju :). Sprzety juz pozamawiane, preorder zlozony. Jutro jade do ikei i jakis fotel dobry sobie sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem tego uczucia oczekiwania na jakąś grę, tak jak teraz na F1 2010 :)

Każdy dzień po prostu odliczam na kalendarzu, pieniądze leżą już odliczone co do grosza na półce i czekają tylko na kuriera.

Jutro idę jeszcze po kierownicę i cały zestaw będzie gotowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oplacilem sobie karta preordera :P co by to mnie nikt nie denerwowal ze nie moze znalezc pieniedzy dla kuriera :P i zgodze sie, tez tak nie mialem, pewnie od polowy pazdziernika bede tak czekal na gt:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka dźwiękowa z F1 2010:

The Qemists - On The Run Dla mnie najlepsza, idealnie pasuje do ścigałek.

SUB FOCUS FT. COCO - SPLASH

Druga najlepsza.

Ogólnie bardziej jestem zwolennikiem muzyki elektronicznej (nie, nie techno, muzyka elektroniczna to nie tylko techno), dlatego cieszę się, że coś jest dla fanów owego rodzaju muzyki.

Nie wiem też czy jest to pełna ścieżka, w sumie to i tak za bardzo nie ma jej gdzie tam puszczać, co najwyżej podczas menu albo replay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy zrobmy moze temat gdzie kazdy bedzie mogl wstawic zdjecie swojego sprzetu grajacego, w sensie jak zamontowal kierownice i takie tam. co sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ludzie wrzucają i jest dobrze. Nie ma sensu robić kolejnego tematu. Ale jak większość będzie nalegać to się zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojakow to i tak nie ma co wklejac, chyba ze ktos chce pokojem szpanowac :P bardziej interesujace jest jak ktos sam robi to owszem moze wstawiac, ja mam zestaw wsp i g25

mam nadzieje ze w kwalifikacjach nie bedzie tak ze nie ma szans na zdobycie dobrego miejsca w lotusie (jak dzis bylo widac ech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi, te łopatki przy kierownicy w g27 będą działać w F1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetki? A dlaczego miałyby nie działać? W każdej grze działają.

Z tym, że w DFGT też masz manetki, ale w postaci przycisków za kierownicą.

Bo nie wiem czy chcesz kupować kierownicę z powodu tych manetek, czy po prostu masz i się zastanawiasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macałem dziś w saturnie g27 i powiem szczerze, strasznie mi się te manetki spodobały, myślę właśnie czy czasem nie wziąć sobie g27 :)

I jeszcze jedno pytanko, ustaliliście już jak będziecie jeździć w lidze, pełna symulacja, manualne biegi i wszystko na off czy to jeszcze kwestia dogadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia biegów czy automat czy manual, to już sobie każdy sam decyduje.

Zaś kwestia ustawień bolidu to najprawdopodobniej będzie dopuszczone tylko TCS i ABS do włączenia, a reszta zostanie wyłączona.

Co do kierownicy to pomyśl lepiej nad Logitech DFGT...wielu już przekonałem do tej kierownicy (nawet kilku użytkowników forum) i nikt nie żałuje zakupu.

Tzn. nie wiem jak patrzysz na fakt wydania koło 1000zł na kierownicę, czy to dla Ciebie spory wydatek czy nie.

No i czy grasz tylko na konsoli, czy na PC też.

Wg mnie jak nie grasz w simy na PC to kupowanie G27 lekko mija się z celem, ale to moje zdanie, bo przecież każdy kupi co będzie uważał za lepsze.

DFGT tak jak mówiłem też ma te manetki, tyle że w postaci przycisków, a jeszcze nikt nie narzekał na nie, także raczej będą wygodne.

Ja wybrałem DFGT mimo, że też myślałem poważnie nad G27. W poniedziałek idę po swój egzemplarz DFGT także, na pewno zdam relację jeszcze z jazdy.

Pomyśl poważnie nad tym. Oszczędzasz koło 700zł (jak nie więcej), kierownice otrzymujesz równie świetną i dającą masę frajdy, no i później nie będziesz pluł sobie w brodę, że wydałeś tyle hajsu na coś, czego w ogóle nie będziesz używać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×