Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

@Daras

Bierz G27! Ja z miejsca zamieniłbym swoją DFGT ... manetki (a właściwie ich brak) to straszna kiszka imo w DFGT. Pamiętaj że

w GT5 sprzęgło jak i skrzynia H dają raz że frajdę, dwa przewagę nad sekwencyjną. Zwyczajnie lepsza jest :) a

że droższa...hmm...ja żałuję że pożałowałem kasy :) DFGT nie jest zła... ale G27 czy G25 znacznie lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, jesli komus pozwalaja fundusze to nie ma co sie zastanawiac ino brac g27 w ciemno. Ja natomiast jak najbardziej jestem zadowolony z DFGT i uwazam ja za najlepsza kiere w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze zastanawiam sie nad kupnem DFGT jednak nie mam na czym zalozyc kieronicy w pokoju, a zakup specjalnego stojaka na razie odpada, moglbym zalozyc na stoliku na ktorym stoi plazma 42 jednak gra przy samym tv moze okazac sie malo wygodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory materiał bezpośrednio z jazdy samego Anthony Davidsona:

Bajka jak to wszystko wygląda :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra -tylko teraz pytanie z jakiej wersji pochodzi filmik jak z ps3 to jestem w "8"niebie, kurcze mam obawe po numerach innych developerów -i ich grach na ps3 ale mistrzom kodu ufam tak jak to było przy dircie2  , czekam heh ale ile jeszscze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z wersji PC. Przy replayu możesz zobaczyć przyciski F1, F2, itd.

Ale nie martw się. Na PS3 będzie wyglądać tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu ostatnich filmikow ostwiedzam ze szykuje sie ciekzi tydzien dla mojej rodziny po 24 wrzesnia ;D Deszcz wyglada rewelacyjnie, widac ze nie latwo sie na torze utrzymac skoro nawet Anthony ma problemy ;P Niech kurier z ultimy puka do moich drzwi jak najszybciej bo juz ciezko wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory materiał bezpośrednio z jazdy samego Anthony Davidsona:

Bajka jak to wszystko wygląda :D

Pod koniec filmiku widać jak Davidson dogania Buttona,

a ten popełnia błąd przed zakrętem, i wpada na pobocze, jeśli to ai to wygląda nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekanie teraz to masakra jest po prostu...

Tym bardziej jak się ogląda takie filmiki jak powyżej.

Mam nadzieję, że Ultima się spisze i dostarczy mi grę przed weekendem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie będziemy w raju  :biggrin: Na konsoli F1 2010 a w telewizorze transmisja GP Singapuru. To mi wynagrodzi nawet patrzenie na gębe Zientarskiego z jego laptopem cyfrowego polsatu....Ciekawe czy zainstaluje tam sobie grę  :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam polew jak on czyta ten konkurs...chwila przerwy....klik w klawiaturę...czytamy dalej XD

Rozumiem, że to jest tak rozbudowany tekst, że nie mieści się na monitorze.

Nie wyrabiam ze śmiechu po prostu wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory materiał bezpośrednio z jazdy samego Anthony Davidsona:

Bajka jak to wszystko wygląda :D

moze i bajka, ale dlaczego na powtorkach tylko za nami tak ladnie sie rozchodzi woda a inni jada jakby nie padalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bug z wcześniejszego build'u.

Codemasters już poinformowało, że w finalnej wersji zostało to naprawione.

Ale bolidy w powtórkach jak latały tak nadal latają i pewnie latać będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie będzie formation jak i parade lap to było już wiadome od dawna. Zresztą wszystkie te informacje są już wiadome od dawna, nic nowego tutaj nie ma, pisane było o tym kilkadziesiąt razy.

Safety cara również nie ma i w tej wersji nie będzie.

Brak uszkodzeń mechanicznych nie wiem czy dobrze rozumiesz, ale chodzi o to, że nie zajedziesz silnika do końca i nie staniesz podczas wyścigu.

Tylko AI może zupełnie odpaść, Ty nie. Bez względu na to jakie będą zniszczenia zawsze dotoczysz się do pit-stopu.

Ale teraz powiedz mi co za różnica? Czy tak czy tak i tak masz po wyścigu...a we wcześniejszych F1 nie spotkałem tego, żebyśmy mogli mieć takie problemy.

Normalne zniszczenia, typu rozlatujące się bolidy i odpadające skrzydła jak najbardziej będą.

Podium? Czy to takie ważne? Po kilku wyścigach ludzie by to przełączali i robota poszłaby na marne, a tak to przynajmniej skupili się na najważniejszych rzeczach.

Poza tym masz konferencje prasowe.

To jest pierwszy projekt F1 od Codemasters...sami mówili, że nie mieli czasu na wszystko i musieli zrezygnować z wielu rzeczy.

W F1 2011 możemy się spodziewać masy ulepszeń w stosunku do obecnej wersji.

PS.

A jak się nadal nie podoba to nikt nie karze przecież kupować ^^

EDIT:

Usunąłeś posta, dlatego moja odpowiedź może wyglądać teraz nieco dziwnie ;)

Ale mam nadzieje, że przeczytasz przynajmniej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawialem czy silniki beda wybuchac przeciwnikom :P ostatnio bylem w saturnie i zobaczylem f1 myslalem ze od mistrzow ale jednak to stare demo bylo :/ ale i tak sie przejechalem.. Gonilem Szumiego az mu nagle silnik padl, banan na ryjku od razu :D Ciesze sie ze i tak tu bedzie.. Poza tym pewnie by sie tak konczyl dla nas kazdy wyscig, przynajmniej w pierwszym sezonie i zniechecilby pewnie wielu ten fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe o tym mowilem w temacie... f1 prawdziwej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie usunąłem tego postu, także być może któryś z moderatorów to zrobił. Natomiast odniosę się jeszcze do tego fragmentu

Brak uszkodzeń mechanicznych nie wiem czy dobrze rozumiesz, ale chodzi o to, że nie zajedziesz silnika do końca i nie staniesz podczas wyścigu.

Tylko AI może zupełnie odpaść, Ty nie. Bez względu na to jakie będą zniszczenia zawsze dotoczysz się do pit-stopu."

oznacza, że nie będzie możliwości rozbicia bolidu w takim sposób aby było po wyścigu? napisałeś, że zawsze dotoczę się pit-stopu. Przy maksymalnej prędkości i kontakcie z bandą odpadnie mi jedynie przedni spoiler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał video pierwsza klasa wg mnie, uśmiałem się co nie miara :) Ten redaktorzyna widać, że nie ma zbytnio pojęcia o graniu, ale bracia Hamiltonowie bawili się jak widać.

No i gra się im spodobała, bo na końcu materiału widać, że teraz chcą sobie sami pojeździć na poważnie :)

lukaszasada

Nie wiem co się stanie jak przywalisz z pełnym impetem w bandę, nie grałem jeszcze w grę i nie wiem jak to jest rozwiązane.

Słyszałem, że koła mają odpadać, ale nigdzie nie widziałem tego na materiale video, a urwane koło = koniec wyścigu...także nie wiem.

Dowiemy się za 2 tygodnie już dokładnie jak to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie miec brata, ktory byl mistrzem F1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale teraz już tylko czekać do GP Singapuru, a przed tym...F1 2010 ! :ok:

Oj będzie świetny weekend :D Te dwa tygodnie będą najdłuższymi dwoma tygodniami od bardzo dawna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton i F1:

Świetne video :D ale HAM i tego GP Monza nie będzie chciał pamiętać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są osoby, które zastanawiają się nad wersjami gry - angielska czy polska.

Być może sam zastanowiłbym się nad polską wersją, gdybym miał pewność, że nie będzie to padaka, a najlepiej gdyby było super elegancko wykonane. Nigdzie jeszcze nie znalazłem demonstracji z polskim językiem. W każdym razie ja z góry już założyłem, że musi to być angielska wersja ;] Jeśli gra się w F1 na Playstation od lat (i to w tytuły zanim wyszło Formula One 2006), to kolejna angielska wersja nie powinna nikomu sprawić problemu.

Ale do rzeczy... Piszę o tym, gdyż skąd wiadomo, czy polska wersja będzie kompatybilna z tymi angielskimi podczas gry online? Jeszcze się okaże, że wchodzimy sobie na PSN, znajdujemy chętnego do gry, a tu zonk typu "you have different game than user bla-bla".

Gdyby taki czarny scenariusz naprawdę by się okazał, to lipa, bo wiadomo, że prawdopodobnie 90% populacji w sieci będzie miało wersję angielską.

Być może to tylko takie moje małe zmartwienie. Przecież Niemcy, Francuzi czy Włosi także będą mieli swoje wersje językowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie czegoś takiego jak różne wersja. Tylko językiem się będą różnić i tyle.

Czy masz polską, angielską czy nawet amerykańską to bez problemu wszyscy będą mogli razem grać.

Co do wersji polskiej to była prezentacja już, wcześniej w tym temacie jest nawet filmik z polskiej wersji.

Możesz poszukać, albo wpisać na YouTubie "xbox fun day prezentacja czesc 3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×