Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce reklamy gier w TV? Jeszcze ten kraj nie dorósł do tego niestety...

Tutaj serwują jak na razie totalną papkę i nic więcej...sam jestem ciekaw kiedy w końcu się to zmieni, a znając Polskę to długo długo nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasem sie cos tam pojawialo, Call chyba jakis smigal, NFS.. Nie wymagam by to bylo jak na zachodzie, ale jednak nie oszukujmy sie, ef jedynka odkad jest w niej Rodak stala sie trendi :/ stad moje zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko: nie mów bo w tamtym roku reklamowali FIFĘ 10 :P fakt faktem między przerwami w meczach Ligi Mistrzów ale była !! :P

U nas i tak oglądalność ma krzyż ><

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, była nawet kiedyś reklama samego PS3...ale na normalne reklamy podczas zwykłego filmu to możemy zapomnieć niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... 15 min byla reklama naszej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN24 - reklama Move, ze dwa razy widziałem już.... nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne już video od TeamVVV

Pod koniec test na padzie bez aids.

Mieli pokazać test online ale będzie w kolejnym video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />W Polsce reklamy gier w TV? Jeszcze ten kraj nie dorósł do tego niestety...<br />Tutaj serwują jak na razie totalną papkę i nic więcej...sam jestem ciekaw kiedy w końcu się to zmieni, a znając Polskę to długo długo nie...<br />
<br /><br /><br />

W stanach to dopiero jest papka, Polska powoli wchodzi w ten trend ogłupiania reklamami bezużytecznych przedmiotów.

Dokładnie rzecz ujmując to nie wina TV tylko dystrybutora gry, jeśli reklama gry F1 ma zostać puszczona w najlepszym czasie antenowym i to jeszcze podczas GP no to trzeba słono zapłacić za reklamę. Wiec to nie jest tak ze TV w Polsce nie chce poszczać bo jak by dystrybutor dał dobra kasę to by puszczali non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze edukacyjnej gry na pc juz narzekaja na duuuze opoznienia zmiany biegow, delikatne skretu no i fiza kiszkowata. No nic, oby az tak zle nie bylo na ps3. Wujek ze stanow juz mi wyslal gre na pc, wieczorem sam zerkne jak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon999 pewnie mowisz o watku na simracing.pl? Tez go sledze. Jednak z calym szacunkiem dla tamtych graczy i ich skilla (bo tego im zazdroszcze;p) to jednak oni oczekuja nierealnego realizmu ;) Jedna strona stawiac sobie coraz wieksze wyzwania ale jako przyklad przytocze wypowiedz jednego z tych mlodych kierowcow co ich w Polsacie w studiu mozna bylo zobaczyc to na jakims forum wypowiedzial sie po przejazdzce bolidem chyba f3, ze prowadzi sie go latwiej niz ten sam w rFactorze ;)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nie zapominajmy, że to gra od Codemasters, którzy słyną z tego, żeby zaszczepić w grę jak największego bakcyla frajdy i radochy z grania.

Jak ktoś wymaga spina na każdym zakręcie, itd. to nie tutaj. Zresztą już to nieraz mówiłem i mówił będę.

Nie oczekiwać od gry na konsolę nie wiadomo jakiego realizmu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizm realizmem ale opoznien kierownica------>ekran byc nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z sesją treningową i kwalifikacjami w Melbern:

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiążę do reklam...

Pamiętam tę reklamę NFS'a w polskiej tv sprzed roku. Leciała na okrągło i to ładny miesiąc. I nie były to reklamy w przerwie jakichś programów z tematyką wyścigową, samochodową czy sportową... Leciały po prostu, jak reklama proszku do prania.

Widzę, że nie tylko ja to pamiętam, ale właśnie takie coś wchodzi w głowę, bo sam fakt obecności reklamy gry komputerowej/konsolowej w tv nieco dziwił :)

Jeśli chodzi o F1 2010, to gra była może nie tyle reklamowana, ale przedstawiana na polsacie podczas wyścigów F1. Zientarski coś pierniczył, że grał już w to, że gra jest super i bla bla... i namawiał do wysłania sms'a, by tę grę wygrać :sleep: ... stary kabat.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry to:

Grając na padzie, nie idzie moim zdaniem wyczuć bolidu co innego na kierownicy gra się rewelacyjnie.

Na razie wszystkie asysty włączone oprócz hamowania przed zakrętem, nawet linie włączyłem bo dużo pomagają zwłaszcza na tym pokręconym torze w Bahrajnie.

W online są ludzie co maja już 30lvl na 50 i ponad 100 wygranych wyścigów, ale żadnego nie mogłem znaleźć.

Do czasu opanowania bolidu na sucho nie wyłączam absów itp. :D Na mokro trzeba uważać na zakrętach nawet wolno pokonując go można na środku wywinąć orła :D

(Monza i pierwsza szykana)

Ogólnie gra się zupełnie inaczej jak w F1CE to skok jakościowy i techniczny, przez to nie mogę wyczuć bolidu i nie wiem gdzie się kończy jego granica (ach te przyzwyczajenie z F1 CE)

Czy wy też nic nie widzicie w tych lusterkach? :/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wyłapanych błędów w F1 2010:

BUGS & ERRORS OFFLINE

-Pitstop exiting hesitation (see targa thread for temporary solution)

-Racing on slicks on wet has no effect TBC

-Tyre punctures occur far too frequent

-AI blue flag issue, they get disqualified

-AI Fuel: qualifying slower then race start TBC

-AI erratic swerving

-Sound delay on shifting

-Split timing would be Usefull on screen.

BUGS & ERRORS ONLINE

-When member of private lobby loses his of her connection it is not possible to re-invite him/her for the next race

-Between the races there is no returning to lobby. This would be very appreciated because when running longer sessions, sometimes people would like to take a break and members that lost connection can be reinvited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co poczytałem, to najbardziej denerwujące wydaje się zachowanie AI i system kar...podobno jak ktoś wjedzie w Ciebie to i tak Ty dostajesz karę.

Podczas kwalifikacji jak jesteś na swoim pomiarowym okrążeniu to mimo, że ktoś jedzie wyjazdowe to i tak Cie nie przepuszcza, podobno kwalifikacje to normalny wyścig z tym, że większe odstępu między zawodnikami, itd.

Również gdy kogoś się zdubluje, to AI popełnia jakieś dziwne błędy i w ten sposób prawie zawsze jest zdyskwalifikowanych 3 - 4 przeciwników.

No i to, że na slickach w deszczu jedzie się prawie, że bez problemu. Sporo ludzi to potwierdza...CM tak zachwalało zmienne warunki i przyczepność, a tu się okazuje niemała wpadka...

Najbardziej martwi mnie sprawa tego AI oraz slicków w deszczu...resztę mogę jakoś przeboleć...

W ogóle to aż dziwne, że CM tego samo nie wyłapało...czyżby gra nie przeszła należytych testów?

Przecież wystarczy godzina grania, góra dwie, żeby te rzeczy wyłapać.

Mam nadzieję, że puszczą szybko patcha, bo jak oleją nas to posypie się fala niemiłych postów na ich forum (już zresztą się sypią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, licze, ze kto jak kto ale Codemasters nie oleje graczy... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko miło by było, gdyby ten patch pojawił się jak najszybciej, a nie jak już wszyscy pokończą grę, tak jak to było z DIRT2...

Co prawda tam nie było specjalnie dużo bugów, szczególnie tych dostrzegalnych.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu jakiś patch się pojawi. Bo jak mają zamiar bawić się z tym parę tygodni to coś jest nie tak.

O ile w ogóle będzie jakiś patch...ale szczerze mówiąc to niektóre błędy są zbyt denerwujące, żeby je olać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre błędy są wręcz kardynalne, jak te z tymi slickami w deszczu, czy trzymanie w pit stopie 16s  :blush: Nie wiem jak takie babole mogły pojawić się w full wersji. Mam nadzieję, że czekanie na PL wersje, wynagrodzi nam patch. 

Edytowane przez damianoo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre błędy są wręcz kardynalne, jak te z tymi slickami w deszczu, czy trzymanie w pit stopie 16s  :blush: Nie wiem jak takie babole mogły pojawić się w full wersji. Mam nadzieję, że czekanie na PL wersje, wynagrodzi nam patch. 

Na Twoim miejscu miałbym nadzieję, że patch wyjdzie również do wersji PL...

Od historii z Fallout 3 (brak supportu/patchy dla PL wersji) już zawsze biorę te oryginalne wydania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji PL nie będzie patcha...nie liczcie nawet na to. Przecież taki patch musiałby być już do wersji angielskiej wypuszczony, a gra dopiero ma swoją premierę oficjalnie jutro.

Wersja polska coś czuje podzieli los Fallout'a 3, czyli wypuszczą na rynek i tyle ich widział. Cała gra jest spolonizowana, więc w momencie wypuszczania patcha przez CM do normalnych wersji, LEM będzie musiał dostosować go do polskiej.

No, ale zobaczymy. Ja mam nadzieję, że CM szybko da jakiś znak w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×