Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

ps. ja na poczatku lapalem spina za spinem - na wyjsciach z zakretow ;)

to jest masakra trzeba nauczyć sie sterować gazem chyba:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :)

no a co do opon i ilosci kompletow podczas weekendu to nie wiem. Sproboje ustawic dzis poziom trudnosci na najwyzszy i zobacze czy jakies nowe opcje sie odblokuja w garażu. Ciekawe czy poziom trudnosci jest jeden czy mozna np. ustawic wysoki poziom trudnosci jesli chodzi o "zarządzanie" wyscigiem i jakis "bardziej-ludzki" poziom dla przeciwnikow? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje gierka wymiata i to prawda sa bugi ale w najblizszym czasie mam nadzieje to naprawia , mi np sie przytrafila taka sytuacjia ze po wjechaniu do boksu nie chcieli mnie wypuscic

stalem

stalem, az wkoncu sie postarali i wyjechalem heheheheh,

widze ze fani OWCH wciaz zywi, pozdrowienia dla KOWIEGO I PITA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście np. w Monaco gdy wszystkie bolidy są w garażu a ty mijasz właśnie start meta jak gra strasznie zwalnia ?

Wiadomo, że jak w bolidy są na torze to wszystko jest okej, to samo np. jak startujemy z końca a przed nami są wszyscy to nie ma żadnych spadków fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście np. w Monaco gdy wszystkie bolidy są w garażu a ty mijasz właśnie start meta jak gra strasznie zwalnia ?

Wiadomo, że jak w bolidy są na torze to wszystko jest okej, to samo np. jak startujemy z końca a przed nami są wszyscy to nie ma żadnych spadków fps.

no zwalnia..zauwazylem to w Bahrainie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :)

no a co do opon i ilosci kompletow podczas weekendu to nie wiem. Sproboje ustawic dzis poziom trudnosci na najwyzszy i zobacze czy jakies nowe opcje sie odblokuja w garażu. Ciekawe czy poziom trudnosci jest jeden czy mozna np. ustawic wysoki poziom trudnosci jesli chodzi o "zarządzanie" wyscigiem i jakis "bardziej-ludzki" poziom dla przeciwnikow? ;)

Można, jak ustawisz sobie na ekspert przykładowo, to AI przeciwników można zmieniać dowolnie, z resztą tak jak i inne opcje, pełna dowolność. Ja sobie odpaliłem kariere na expercie, to 2 wieczory jeździłem na Bahrajnie i nadal jestem najgorszy. Po wczorajszym tracę "tylko" 3 sekundy do najsłabszych :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, jak ustawisz sobie na ekspert przykładowo, to AI przeciwników można zmieniać dowolnie, z resztą tak jak i inne opcje, pełna dowolność. Ja sobie odpaliłem kariere na expercie, to 2 wieczory jeździłem na Bahrajnie i nadal jestem najgorszy. Po wczorajszym tracę "tylko" 3 sekundy do najsłabszych :whistling:

ja wczoraj zaczalem na hardzie w Lotusie i w Bahrajnie skonczylem na 17 miejscu... (po kwalifikacjach na 16). Trulli nie dojechal do mety ;)

ps. kariere masz na expercie a AI wprzeciwnikow jak? podczas kwalifikacji masz dostep do menu gdzie widac ile kompletow opon masz dostepnych?

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem swój pierwszy wyścig online i to w Monaco :D

Ale zaczęło się, pierwszy zakręt i lider zawsze ma na tyłku wszystkich co są za nim :D

Chyba lepiej grać bez kolizji na razie

W sumie multi jest strasznie miodne :D lepiej się gra niż tą całą karierę, omijajcie Anglików z "Team uk", czatują na starcie i jak ktoś przejedzie to dzwon

Nie no żart...

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna ta gra fajna ta f1,sprawdziłem na PC,na styk wymagania graficzne,lekko ścina ale da się przeżyć,Narazie dojeżdzam spokojne do mety,bez brawury,zauważyłem że truchno wjechac na tor po wypadnięciu ,blokują inne bolidy,ale idzie się przyzwyczaić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też mam. Dzisiaj wpadłem do Game Over zaraz po otwarciu i czekała na mnie moja zarezerwowana kopia :D Wróciłem do domu i na szybko przed pracą odpaliłem TT Singapur. Wspomagacze OFF, manual i pad (nie miałem czasu kiery podpiąć) i... spin na co drugim wyjściu z zakrętu :) Podoba mi się! Dzisiaj po robocie podpinam DFGT i dopiero się pobawię na poważnie. Jak na tą chwilę nie mogę narzekać.

Banzai, widziałem na PSN, że też już odebrałeś swoją i ciurasz :thumbsup:

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to macie fajnie.Ja na swoja kopie to poczekam sobie do srody(moze wtorku) ;/

Edytowane przez Padzero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek a propos wersji PL.

Wczoraj wysłałem maila do dystrybutora (LEM) z zapytaniem, kto opracowuje wersję językową gry i jak to się będzie miało do ewentualnych patchy.

Odpowiedź bardzo mnie uspokoiła, bo to Codemasters, a nie LEM przygotowuje wersję językową.

Odpowiedź w oryginale:

Na dzien dzisiejszy nie mamy informacji na temat daty premiery latek. Polska wersja jest w calosci lokalizowana przez producenta (Codemasters) i bedzie w pelni funkjonalna (po jej wprowadzeniu w najblizszym czasie na terenie naszego kraju). W zwiazku z powyzszym nie spodziewamy sie zadnych konfliktow spowodowanych wersje jezykowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema czy wam tez tak ciezko na poczatku kierowac ja nie potrafie jak narazie kolka zrobic i chyba zaraz pada wyrzuce co jest trzeba cos po ustawiac czy jak??? bo lipa narazie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz wyłączone wszystkie wspomagacze, a tak od razu to trudno jeździć bez żadnej pomocy :P

Zmień je sobie w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek a propos wersji PL.

Wczoraj wysłałem maila do dystrybutora (LEM) z zapytaniem, kto opracowuje wersję językową gry i jak to się będzie miało do ewentualnych patchy.

Odpowiedź bardzo mnie uspokoiła, bo to Codemasters, a nie LEM przygotowuje wersję językową.

Odpowiedź w oryginale:

A nie wiesz czy wersja polska będzie miała wybór innego języka niż Polski??

Tak poza tym to ja już mam wersje ang jak ktoś chce pograć to dodawać mój PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1. Warto kupić?

2.Jest tryb --> TIME TRIAL?

3. Czy Online jest ''miodny''?

4. Czy można ustawić tak aby nie bawić się w zmienianie opon i inne manualne zabawy podczas kariery czy też innych trybów?

5. Czy jest szansa , że w online będą gracze nawet w listopadzie? ;)

6. Czy w Online jest opcja , że można bawić się w czasy czyli dokładniej mówiąc wykręcać je i porównywać z innymi?

7. Czy jest lepsza od swojej poprzedniczki od Sony i czy ma ładniejszą grafikę?

Prosiłbym o odpowiedzi ponieważ nie wiem czy nie składać PRE ORDER w poniedziałek.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek a propos wersji PL.

Wczoraj wysłałem maila do dystrybutora (LEM) z zapytaniem, kto opracowuje wersję językową gry i jak to się będzie miało do ewentualnych patchy.

Odpowiedź bardzo mnie uspokoiła, bo to Codemasters, a nie LEM przygotowuje wersję językową.

Odpowiedź w oryginale:

Bardzo uspokoiłeś mnie tą wiadomością :) Bo mimo iż byłem pewien, że oprócz języka to gry niczym nie będą się różniły, to przez tą przełożoną polską premierę zaczęły mi się gromadzić same złe myśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz wyłączone wszystkie wspomagacze, a tak od razu to trudno jeździć bez żadnej pomocy :P

Zmień je sobie w ustawieniach.

a wiec po kilku probach wreszcie skonczylem pierwsze gp w karierze w bahrajnie hehe nie bylo az tak zle dalem 50% wysigu i musze powiedziec ze powidziwiam tych co smigaja 100% nie jest latwo non stop tak trzymac pada hehe jak dla mnie ale ogulnie gra przezajebista mam tydz urlopu teraz i cos czuje ze bede smigac dziennie hehe

pzdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi by ktoś odpowiedział na pytania? Prosiłbym. Daję plusika :)

Miałem dzisiaj z grą bardzo krótki kontakt, ale postaram się Ci doradzić.

1. Tak

2. Tak

3. Jeszcze nie próbowałem, ale ktoś tutaj pisał, że bardzo miodny :)

4. Chyba jest opcja, że nie musisz zarządzać oponami, ale zmieniać to je musisz.

5. Jest szansa. Sam kupuję również GT5 ale F1 nie będę zaniedbywał.

6. Jak wyżej, nie miałem okazji jeszcze testować.

7. Tak.

Podsumowując, kupuj i ciesz się.

Pozdr.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do punktu piątego.. F1CE wyszło w 2006 roku a do dzisiaj są gracze online :)

Może też dlatego, że do teraz nie mieli innej alternatywy? A poza tym F1CE, to też kawałek dobrego kodu. Troszkę starego ale dobrego :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia co do gry po kilku godzinkach grania:

Gram tylko na padzie.

Na początku jest ciężko utrzymać się na torze (jak hamuję to nie mogę skręcać chociaż mam włączony abs, troche sie nawkurwiałem :) )

Spiny łapałem co zakręt praktycznie. Przetestowałem time trial szybki wyścig i karierę zacząłem. Mam wrażenie, ze model jazdy w karierze jest ciut bardziej symulacyjny bo mi jakoś lepiej się jezdziło niż szybkie wyścigi a miałem takie same ustawienia wszędzie. Lepiej bolid trzyma się toru w karierze (takie mam wrażenie). Time trial ma najlepszą fizykę a to za sprawą najlepszego nagumowania toru (mogłoby być tak w całej grze :) ) Sesje treningowe fajne. Jak się człowiek przyzwyczai to można niezłe czasy kręcić :) Ja gram na razie karierkę na poziomie medium. Zaczynam spokojnie :)

Aha...jednej rzeczy mi bardzo w grze brakuje: Jak ktoś lubi jeździć strzałkami (lewo,prawo) oraz mieć gaz pod X a hamulec pod kwadratem to się nawkurwia bo niestety nie maja te przyciski opcji analogowej (a szkoda i to wielka), wystarczy tylko musnąć X i startujesz jak rakieta (przyciski te moim zdaniem powinny reagowac na siłę nacisku). Tego najbardziej w grze mi brakuje. Błędów żadnych jeszcze nie dostrzegłem chociaż wkuża mnie to ze jak ktos jedzie za mną a ja go nie widzę i przyhamuję to mnie wali prosto w dupę (ale to zabrzmiało) :)

To chyba tyle. Idę potestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×