Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jak przysłowiowej blondynce jak nauczyć się jeździć na skrzyni manualnej?Jest coś takiego jak ustawienia kiedy na automacie są zmieniane biegi, przy jakiej prędkości czy też przy jakich obrotach powinno się poszczególne biegi zmieniać? Co do hamowania skrzynią to zostało to już powyżej mniej więcej opisane, bo jeździć na manualu i tracić przez to w porównaniu z automatem nie zamierzam :)

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to musisz słyszeć obroty silnika. Muszą być odpowiednio wysokie, żeby nie tracić na zmianach biegów.

Polecam, żebyś przejechał kilka okrążeń testowych patrząc na zegar zmieniając biegi na przedostatniej kresce, a potem nie patrząc na kreskę.

Poza tym to dużo praktyki, bo bardzo skomplikowane to to nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam 8 -10 max osób do grania w amatorskie mistrzostwa F1. Zasady wstepnie podam ze wyscig 30% ustawienia pomocy(trakcja, ABS itp.) w jezdzie według uznania. co do rozgrywania wyscigów kiedy ustalimy jeszcze . Wysyłać wiadomosci na PW lub PSN. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej podczas interviev wypowiadać się aby podobało się to zainteresowanym moja osobą zespołom?? Bo co nie odpowiem to piszę że są niezadowoleni z moich wypowiedzi dla prasy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej narzekać na swój obecny team, że samochód utrudnił wyścig albo zespół źle się spisał itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi idzie dobrze podczas wyścigu to odpowiadam że jestem w miarę zadowolony, a jak pytają czy planuje odejść do mocniejszego teamu odpowiadam tak chcę :biggrin: obawiam się tylko że lotus mnie zwolni bo ciągle narzekam na bolid :pardon:a inne teamy nie będą zainteresowane i zostanę bez pracy na 2 sezon :tongue:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, wjeżdżam do boksu i mam w zasadzie pierwsze pole tzn na samym końcu alei serwisowej. Czy to normalne, że np pit stop trwa 12 sekund? Cały czas auta jadą, ale czy takie rzeczy się zdarzają w ogóle? Tzn wiadomo, że normalnie jest 50 okrążeń a nie jak u mnie 11 ale czy tak zawsze jest, że jak mam pierwszy garaż to muszę puszczać wszystkich i jak np bym był gdzie indziej to by było lepiej? Oczywiście nie, że zawsze tak jest bo to zależy jak wjadę, ale chciałem się upewnić czy takie coś jest uzasadnione w jakiś sposób.

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko..czy mozna w f1 porównać czasy uzyskiwane w sezonie 1 kariery z sezonem 2?chciałbym zobaczyć jakie postępy robie z sezonu na sezon..:)z góry dzieki za odpowiedz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam pytanie w sprawie polskiej wersji językowej. Mam możliwość kupna w okazyjnej cenie gry F1 2010 w angielskiej wersji, ale zastanawiam się czy dużo stracę na grywalności. Chiałbym poznać Waszą opinię o jakości lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie polskiej wersji językowej. Mam możliwość kupna w okazyjnej cenie gry F1 2010 w angielskiej wersji, ale zastanawiam się czy dużo stracę na grywalności. Chiałbym poznać Waszą opinię o jakości lokalizacji.

Nic nie stracisz! Wersja angielska jest o niebo lepsza - takie jest moje zdanie.

Jeżeli znasz chociaż podstawy angielskiego to nie będziesz miał większych problemów .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stracisz! Wersja angielska jest o niebo lepsza - takie jest moje zdanie.

Jeżeli znasz chociaż podstawy angielskiego to nie będziesz miał większych problemów .;)

Dokladnie, ja sie zdecydowalem na wersje poslka ze wzgledu na to ze przewidywalem nie wiadomo jak duzo nazw technicznych dotyczacych bolidu i zmiany ustawien bolidu. Gdybym kupowal gre dzis pokierowalbym sie cena a nie jezykiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam takie pytanko odnosnie wlasnych mistrzostw online. chcemy z kumplami pojezdzic sobie taka prywatna lige tylko nie wiem czy jak bedziemy grac co tydzien punkty beda zliczane jakos w grze czy trzeba je sobie samemu dodawac. no i jeszcze jedno jak sie ktos do nas dolaczy w jednym tygodniu a w drugim juz nie to jak to bedzie wygladalo z jego punktacja

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam takie pytanko odnosnie wlasnych mistrzostw online. chcemy z kumplami pojezdzic sobie taka prywatna lige tylko nie wiem czy jak bedziemy grac co tydzien punkty beda zliczane jakos w grze czy trzeba je sobie samemu dodawac. no i jeszcze jedno jak sie ktos do nas dolaczy w jednym tygodniu a w drugim juz nie to jak to bedzie wygladalo z jego punktacja

Hehe niestety za duzo  o tej gry wymagasz i bedziesz musial zainwestowac w notatnik, w ktorym sobie rozpiszesz mistrzostwa:P. 2 zcesc pytania w takim wypadku nie wymaga odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy ktorzy maja F1

Czy jest dobra gra i tyle , bo chce wymienic za badziewiasta fife 11.

Najlepiej jakie wady i pozytywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy ktorzy maja F1

Czy jest dobra gra i tyle , bo chce wymienic za badziewiasta fife 11.

Najlepiej jakie wady i pozytywy

Jak przejzysz ten watek od poczatku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Poza tym ilu graczy tyle opini. Ciezko powiedziec czy ktos kto nie jest fanem f1 ( bo inaczej te gre juz bys mial:D) bedzie ta gra zafascynowany. Ja nie zaluje ani minuty spedzonej w tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejzysz ten watek od poczatku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Poza tym ilu graczy tyle opini. Ciezko powiedziec czy ktos kto nie jest fanem f1 ( bo inaczej te gre juz bys mial:D) bedzie ta gra zafascynowany. Ja nie zaluje ani minuty spedzonej w tej grze.

Fanem nie jestem..... ale lubie ogladac jak sie pchaja o miejsce ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos moze mi napisac jakie sa zasady startowanie bo chyba nie ot chodzi aby trzymac pedal do dechy próbowalem równo ze swiatlami ale wyszlo jeszce gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam nogę na gazie na tej białej kresce pomiędzy przedostatnim a ostatnim polem wskaźnika obrotów po prawej stronie. W momencie startu  momentalnie pedał w podłogę i jazda. W ten sposób czesto urywam na starcie ze 2 pozycje. Zalezy też jak masz ustawiony bolid. Wiadomo że jak postawiłeś na dużą prędkość maksymalną to spada przyspieszenie i na starcie nie masz co liczyć na dobre zyskanie pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy Wam też zdarza się taki problem i jak to ewentualnie naprawić:

Nie mam żadnych kłopotów, aby połączyć się z PS Network, bez problemu wyszukuje sesji online na danym torze i na większość sesji wchodzę bez problemu, ale są sesje online, jak z którymi próbuję się połączyć to po chwili wyskakuje komunikat: "połączenie nieudane", jak zapraszam lub przyjmuję zaproszenie od znajomego to problem się powtarza: z niektórymi łączę się bez najmniejszych problemów, a z innymi nie mogę się połączyć, bo wyskakuje ten nieszczęsny komunikat "połączenie nieudane".

Dodam jeszcze, że mój brat ze Stanów ma taki sam problem - bezpośrednio nie możemy się zaprosić, na tworzone przez nas sesje nie możemy wejść, ale na tworzone przez kogoś innego wchodzimy (choć nie na każde).

Mam zainstalowany patch i nawet raz go już na wszelki wypadek przeinstalowałem, ale czy po jego prawidłowej instalacji gdzieś w grze jest informacja, że wersja to 1.01?

Pomóżcie proszę, bo w zeszłym tygodniu przez to nie udało mi się zadebiutować, ale bez problemu próbnie wszedłem na sesję innej ligi i już nie wiem od czego to może zależeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak czasami mam, ale na szczęście do Laptoka mogę się dołączyć. Nie wiem czego to może być wina, u mnie jest to prawdopodobnie router. Kiedy podłączyłem internet przez kabel do PS3 wszystko śmigało jak należy. Wina leży w nieszczęsnym TYPie NAT. U mnie jest to najgorsza opcja czyli 3. Próbowałem zmieniać, odblokowywać porty i nic.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam typ nat 1 i tez tak czasami mam pokazuje mi sie komunikat "polaczenia przerwane" nie wiem od czego to zalezy, dzisiaj z kumplami bedziemy jezdzic swoje mistrzostwa i bede ich zapraszal to zobacze jak to bedzie z polaczeniem.

Ja trzymam nogę na gazie na tej białej kresce pomiędzy przedostatnim a ostatnim polem wskaźnika obrotów po prawej stronie. W momencie startu momentalnie pedał w podłogę i jazda. W ten sposób czesto urywam na starcie ze 2 pozycje. Zalezy też jak masz ustawiony bolid. Wiadomo że jak postawiłeś na dużą prędkość maksymalną to spada przyspieszenie i na starcie nie masz co liczyć na dobre zyskanie pozycji

dzieki bede próbowal dzisiaj, to pewnie jest tak samo na wolniejszych zakretach (jezdze na automaci jeszcze) i slysze jak silnik strasznie wyje wtedy musze troche popuscic. a jak jest ze skrzynia bo automat mozesz sobie przestawic chodzi mi o predkosci na jakich bieg ma byc zmieniony a jak jezdzisz na manualu to tez przestawiasz pozycje biegów czy to juz nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NAT 1, choć nie mam zielonego pojęcia co to jest, a w google nie chce mi się zaglądać... ale ja takich rzeczy opisanych wyżej nie mam.

Zdarzyło mi się ze 2-3 razy, że wyskoczyło mi "połączenie nieudane", ale nie z powodu jakiegoś błędu, tylko wygaśnięcia sesji, bądź przy sesji z full składem. Wiadomo, że w takich przypadkach połączenie musi być nieudane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NAT-2, więc z tego co piszą to jest OK.

Na wszelki wypadek kupiłem kabel sieciowy i podepnę PS bezpośrednio kablem a nie przez WLAN jak do tej pory i zobaczę czy będzie lepiej.

Jak to jest z tymi liniami w pit-stopie (jest kilka linii), od której należy jechać poniżej 100, a od której można już wyłączyć ogranicznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja zauważyłem, że mam NAT 1, gdy mam podłączony net do konsoli bezpośrednio z modemu. Gdy dzielę internet na PC (usb) i PS3 (ethernet), to mam NAT 2.

Ja mam NAT 1, choć nie mam zielonego pojęcia co to jest, a w google nie chce mi się zaglądać...

Sprawdziłem NAT w Wikipedii - Nadwiślańska Agencja Turystyczna...

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×